Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:Chromek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Jehlík Miroslav
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Sazama Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 

 
 
WO    3010
2.Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
     3220
3.Sazama AdamWO    3030
4.Chromek MiroslavKovanda Jiří     1331
5.Jehlíková PetraKotva Pavel     0332
6.Sazama LubošJerling Jaroslav     3142
7.Chromek MiroslavWO    3052
8.Jehlíková PetraKovanda Jiří     3162
9.Sazama LubošKotva Pavel     0363
10.Sazama AdamJerling Jaroslav     3173
11.Jehlíková PetraWO    3083
12.Sazama LubošKovanda Jiří     0384
13.Sazama AdamKotva Pavel     0385
14.Jehlík MiroslavJerling Jaroslav     2386
15.Sazama LubošWO    3096
16.Sazama AdamKovanda Jiří     0397
17.Jehlík MiroslavKotva Pavel     1398
18.Jehlíková PetraJerling Jaroslav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazama Adam12Kovanda Jiří31
Chromek Miroslav01Kotva Pavel40
Jehlíková Petra12Jerling Jaroslav22
Sazama Luboš12   
Jehlík Miroslav02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:Svoboda Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Jung Milan
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Květon Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36 TJ Sokol Klabava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jung Milan
Kohout Václav
 
 
Šauer David
Šauer Robert
 
 
     1301
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
     1302
3.Dobiáš JanBednář Radomír     3012
4.Svoboda Lukᚊauer Robert     3022
5.Květon TomášVokurka Jaroslav     3132
6.Jung MilanŠauer David     0333
7.Svoboda LukášBednář Radomír     3143
8.Květon Tomᚊauer Robert     3053
9.Jung MilanVokurka Jaroslav     0354
10.Dobiáš JanŠauer David     3264
11.Květon TomášBednář Radomír     1365
12.Jung MilanŠauer Robert     1366
13.Dobiáš JanVokurka Jaroslav     0367
14.Svoboda Lukᚊauer David     0368
15.Jung MilanBednář Radomír     1369
16.Dobiáš JanŠauer Robert     3279
17.Svoboda LukášVokurka Jaroslav     23710
18.Květon Tomᚊauer David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dobiáš Jan31Bednář Radomír22
Svoboda Lukáš22Šauer Robert13
Květon Tomáš21Vokurka Jaroslav31
Jung Milan04Šauer David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
     3010
2.Baierl Tomáš
Vítek Petr
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     1311
3.Holý Pavel ml.Ruckauf Michal     1312
4.Vítek PetrHofman Petr ml.     1313
5.Leipelt LukášHofman Martin     3023
6.Baierl TomášPalek Vladimír     3033
7.Vítek PetrRuckauf Michal     2334
8.Leipelt LukášHofman Petr ml.     1335
9.Baierl TomášHofman Martin     3245
10.Holý Pavel ml.Palek Vladimír     3155
11.Leipelt LukášRuckauf Michal     1356
12.Baierl TomášHofman Petr ml.     1357
13.Holý Pavel ml.Hofman Martin     3167
14.Vítek PetrPalek Vladimír     0368
15.Baierl TomášRuckauf Michal     0369
16.Holý Pavel ml.Hofman Petr ml.     3079
17.Vítek PetrHofman Martin     03710
18.Leipelt LukášPalek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Pavel ml.31Ruckauf Michal40
Vítek Petr04Hofman Petr ml.31
Leipelt Lukáš12Hofman Martin13
Baierl Tomáš22Palek Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:37633:665TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavatý Petr
Plassová Jana
 
 
Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
-6-9-5  0301
2.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
-5-9-8  0302
3.Stanček MartinNěmec Josef9-910-493212
4.Plassová JanaGabriel Karel-7-5-11  0313
5.Hlavatý PetrPísařík Zdeněk-98-4943223
6.Jankulík MartinHerzer Jan-5-9121073233
7.Plassová JanaNěmec Josef97-75 3143
8.Hlavatý PetrGabriel Karel-6-8-6  0344
9.Jankulík MartinPísařík Zdeněk56-85 3154
10.Stanček MartinHerzer Jan-896-1163264
11.Hlavatý PetrNěmec Josef-78-57113274
12.Jankulík MartinGabriel Karel5-88-5-92375
13.Stanček MartinPísařík Zdeněk-7-14-2  0376
14.Plassová JanaHerzer Jan1078  3086
15.Jankulík MartinNěmec Josef5-5116 3196
16.Stanček MartinGabriel Karel-4-10-8  0397
17.Plassová JanaPísařík Zdeněk-5-8-14  0398
18.Hlavatý PetrHerzer Jan4710  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stanček Martin22Němec Josef04
Plassová Jana22Gabriel Karel40
Hlavatý Petr31Písařík Zdeněk22
Jankulík Martin31Herzer Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
Niedermayer Ondřej
Janda Vladimír
 
 
     2301
2.Šrámek Václav
Kunst Petr
 
 
Niedermayer Michal
Kliment Vladimír
 
 
     2302
3.Gábor FilipNiedermayer Ondřej     3212
4.Čákora LadislavKliment Vladimír     3022
5.Šrámek VáclavNiedermayer Michal     0323
6.Kunst PetrJanda Vladimír     3033
7.Čákora LadislavNiedermayer Ondřej     1334
8.Šrámek VáclavKliment Vladimír     0335
9.Kunst PetrNiedermayer Michal     3145
10.Gábor FilipJanda Vladimír     3255
11.Dietl LubošNiedermayer Ondřej     1356
12.Kunst PetrKliment Vladimír     3066
13.Gábor FilipNiedermayer Michal     3276
14.Čákora LadislavJanda Vladimír     3186
15.Kunst PetrNiedermayer Ondřej     3296
16.Gábor FilipKliment Vladimír     30106
17.Čákora LadislavNiedermayer Michal         
18.Dietl LubošJanda Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gábor Filip40Niedermayer Ondřej22
Čákora Ladislav21Kliment Vladimír13
Šrámek Václav02Niedermayer Michal12
Kunst Petr40Janda Vladimír03
Dietl Luboš01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Zdemyslice 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38 ST DDM Stříbro B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Kubovský Jiří
Hošťálková Martina
 
 
     3110
2.Švarc Václav
Vojta Ivan
 
 
Hošťálek Milan
Honalová Klára
 
 
     3220
3.Švarc PavelKubovský Jiří     2321
4.Hýsek TomášHošťálek Milan     3231
5.Vojta IvanHošťálková Martina     0332
6.Švarc VáclavHonalová Klára     1333
7.Hýsek TomášKubovský Jiří     0334
8.Vojta IvanHošťálek Milan     0335
9.Švarc VáclavHošťálková Martina     3045
10.Švarc PavelHonalová Klára     3055
11.Vojta IvanKubovský Jiří     1356
12.Švarc VáclavHošťálek Milan     0357
13.Švarc PavelHošťálková Martina     2358
14.Hýsek TomášHonalová Klára     3168
15.Švarc VáclavKubovský Jiří     3278
16.Švarc PavelHošťálek Milan     1379
17.Hýsek TomášHošťálková Martina     13710
18.Vojta IvanHonalová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Pavel13Kubovský Jiří31
Hýsek Tomáš22Hošťálek Milan31
Vojta Ivan03Hošťálková Martina31
Švarc Václav22Honalová Klára12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy