Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
Šauer David
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer David
Duraj Vojtěch
 
 
Niedermayer Michal
Kliment Vladimír
 
 
     0301
2.Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
Niedermayer Ondřej
Šimek Adam
 
 
     2302
3.Vokurka JaroslavNiedermayer Michal     0303
4.Duraj VojtěchKliment Vladimír     1304
5.Bednář RadomírŠimek Adam     0305
6.Šauer DavidNiedermayer Ondřej     1306
7.Duraj VojtěchNiedermayer Michal     0307
8.Bednář RadomírKliment Vladimír     1308
9.Šauer DavidŠimek Adam     1309
10.Vokurka JaroslavNiedermayer Ondřej     23010
11.Bednář RadomírNiedermayer Michal         
12.Šauer DavidKliment Vladimír         
13.Vokurka JaroslavŠimek Adam         
14.Duraj VojtěchNiedermayer Ondřej         
15.Šauer DavidNiedermayer Michal         
16.Vokurka JaroslavKliment Vladimír         
17.Duraj VojtěchŠimek Adam         
18.Bednář RadomírNiedermayer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokurka Jaroslav02Niedermayer Michal20
Duraj Vojtěch02Kliment Vladimír20
Bednář Radomír02Šimek Adam20
Šauer David02Niedermayer Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25 TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
Kříž Petr
Brzica Matěj
 
 
     3010
2.Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
Kubovský Jiří
Hošťálková Martina
 
 
     3120
3.Jerling JaroslavKubovský Jiří     2321
4.Kotva PavelHošťálek Milan     3031
5.Kovanda JiříHošťálková Martina     3041
6.Kotva DavidBrzica Matěj     1342
7.Kotva PavelKubovský Jiří     1343
8.Kovanda JiříHošťálek Milan     3053
9.Kotva DavidHošťálková Martina     1354
10.Jerling JaroslavBrzica Matěj     3064
11.Kovanda JiříKubovský Jiří     3174
12.Kotva DavidHošťálek Milan     2375
13.Jerling JaroslavHošťálková Martina     3185
14.Kotva PavelBrzica Matěj     3195
15.Kotva DavidKubovský Jiří     0396
16.Jerling JaroslavHošťálek Milan     2397
17.Kotva PavelHošťálková Martina     30107
18.Kovanda JiříBrzica Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jerling Jaroslav22Kubovský Jiří31
Kotva Pavel31Hošťálek Milan22
Kovanda Jiří30Hošťálková Martina13
Kotva David04Brzica Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Horšovský Týn, Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27 TTC Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
     3110
2.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
     1311
3.Gabriel KarelŠvarc Václav     3121
4.Němec JosefSedláček Miloš     3231
5.Herzer JanHýsek Tomáš     0332
6.Písařík ZdeněkŠvarc Pavel     1333
7.Němec JosefŠvarc Václav     3243
8.Herzer JanSedláček Miloš     3053
9.Písařík ZdeněkHýsek Tomáš     2354
10.Gabriel KarelŠvarc Pavel     3064
11.Herzer JanŠvarc Václav     1365
12.Písařík ZdeněkSedláček Miloš     3175
13.Gabriel KarelHýsek Tomáš     3085
14.Němec JosefŠvarc Pavel     3295
15.Písařík ZdeněkŠvarc Václav     1396
16.Gabriel KarelSedláček Miloš     30106
17.Němec JosefHýsek Tomáš         
18.Herzer JanŠvarc Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Karel40Švarc Václav22
Němec Josef30Sedláček Miloš04
Herzer Jan12Hýsek Tomáš21
Písařík Zdeněk13Švarc Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93, Sokolovna a hostinec U MrazíkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:32 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Gábor Filip
Čákora Ladislav
 
 
     3010
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Kunst Petr
Dietl Luboš
 
 
     1311
3.Hofman Petr ml.Kunst Petr     0312
4.Hofman MartinČákora Ladislav     1313
5.Palek VladimírGábor Filip     1314
6.Ruckauf MichalDietl Luboš     3024
7.Hofman MartinKunst Petr     1325
8.Palek VladimírČákora Ladislav     0326
9.Ruckauf MichalGábor Filip     3036
10.Hofman Petr ml.Dietl Luboš     3146
11.Palek VladimírKunst Petr     0347
12.Ruckauf MichalČákora Ladislav     3057
13.Hofman Petr ml.Gábor Filip     0358
14.Hofman MartinDietl Luboš     2359
15.Ruckauf MichalKunst Petr     3169
16.Hofman Petr ml.Čákora Ladislav     13610
17.Hofman MartinGábor Filip     31  
18.Palek VladimírDietl Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr ml.13Kunst Petr31
Hofman Martin03Čákora Ladislav31
Palek Vladimír03Gábor Filip21
Ruckauf Michal40Dietl Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:Jehlík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Jehlík Jan
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Sazama Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
Stanček Martin
Svoboda Josef
 
 
     3110
2.Sazama Luboš
Jehlík Jan
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
     2311
3.Jehlík JanSvoboda Josef     1312
4.Sazama AdamStanček Martin     3122
5.Jehlík MiroslavPlassová Jana     3132
6.Sazama LubošHlavatý Petr     3042
7.Sazama AdamSvoboda Josef     0343
8.Jehlík MiroslavStanček Martin     2344
9.Sazama LubošPlassová Jana     3254
10.Jehlíková PetraHlavatý Petr     3164
11.Jehlík MiroslavSvoboda Josef     2365
12.Sazama LubošStanček Martin     3075
13.Jehlíková PetraPlassová Jana     1376
14.Sazama AdamHlavatý Petr     3086
15.Sazama LubošSvoboda Josef     0387
16.Jehlíková PetraStanček Martin     2388
17.Sazama AdamPlassová Jana     2389
18.Jehlík MiroslavHlavatý Petr     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Jan01Svoboda Josef40
Sazama Adam22Stanček Martin22
Jehlík Miroslav22Plassová Jana22
Sazama Luboš31Hlavatý Petr04
Jehlíková Petra12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:Jung Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Svoboda Lukáš
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Květon Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
Baierl Tomáš
Sommer Patrik
 
 
     2301
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Leipelt Lukáš
Holý Pavel ml.
 
 
     1302
3.Dobiáš JanSommer Patrik     1303
4.Jung MilanHolý Pavel ml.     0304
5.Květon TomášBaierl Tomáš     2305
6.Svoboda LukášLeipelt Lukáš     1306
7.Jung MilanSommer Patrik     0307
8.Květon TomášHolý Pavel ml.     0308
9.Svoboda LukášBaierl Tomáš     1309
10.Dobiáš JanLeipelt Lukáš     13010
11.Květon TomášSommer Patrik     03  
12.Svoboda LukášHolý Pavel ml.         
13.Dobiáš JanBaierl Tomáš         
14.Jung MilanLeipelt Lukáš         
15.Svoboda LukášSommer Patrik         
16.Dobiáš JanHolý Pavel ml.         
17.Jung MilanBaierl Tomáš         
18.Květon TomášLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dobiáš Jan02Sommer Patrik20
Jung Milan02Holý Pavel ml.20
Květon Tomáš02Baierl Tomáš20
Svoboda Lukáš02Leipelt Lukáš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy