Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Vítovec Miroslav
 
 
Šauer David
Šauer Robert
 
 
     1301
2.Baierl Tomáš
Sommer Patrik
 
 
Vokurka Jaroslav
Duraj Vojtěch
 
 
     3011
3.Holý Pavel ml.Šauer Robert     3121
4.Vítovec MiroslavDuraj Vojtěch     3131
5.Baierl TomášVokurka Jaroslav     3041
6.Sommer PatrikŠauer David     3151
7.Vítovec MiroslavŠauer Robert     3061
8.Baierl TomášDuraj Vojtěch     3271
9.Sommer PatrikVokurka Jaroslav     3081
10.Holý Pavel ml.Šauer David     2382
11.Baierl Tomᚊauer Robert     3192
12.Sommer PatrikDuraj Vojtěch     30102
13.Holý Pavel ml.Vokurka Jaroslav         
14.Vítovec MiroslavŠauer David         
15.Sommer PatrikŠauer Robert         
16.Holý Pavel ml.Duraj Vojtěch         
17.Vítovec MiroslavVokurka Jaroslav         
18.Baierl Tomᚊauer David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Pavel ml.11Šauer Robert03
Vítovec Miroslav20Duraj Vojtěch03
Baierl Tomáš30Vokurka Jaroslav02
Sommer Patrik30Šauer David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:37431:540TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankulík Martin
Plassová Jana
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
96-36 3110
2.Stanček Martin
Svoboda Josef
 
 
Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
-9-8-4  0311
3.Svoboda JosefKovanda Jiří8-9-5-6 1312
4.Stanček MartinKotva Pavel-9-2-6  0313
5.Plassová JanaJerling Jaroslav-7-8-7  0314
6.Jankulík MartinKotva David-5-7-7  0315
7.Stanček MartinKovanda Jiří-7-10-8  0316
8.Plassová JanaKotva Pavel-6-7-6  0317
9.Jankulík MartinJerling Jaroslav797  3027
10.Svoboda JosefKotva David-8-911763237
11.Plassová JanaKovanda Jiří-127-2-3 1338
12.Jankulík MartinKotva Pavel-2-981073248
13.Svoboda JosefJerling Jaroslav-127-7653258
14.Stanček MartinKotva David-8-2-3  0359
15.Jankulík MartinKovanda Jiří-8-4-6  03510
16.Svoboda JosefKotva Pavel-3    01  
17.Stanček MartinJerling Jaroslav         
18.Plassová JanaKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Josef21Kovanda Jiří40
Stanček Martin03Kotva Pavel21
Plassová Jana03Jerling Jaroslav12
Jankulík Martin22Kotva David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:17 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
     3210
2.Kunst Petr
Dietl Luboš
 
 
Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
     2311
3.Čákora LadislavChromek Miroslav     3221
4.Dietl LubošSazama Luboš     3231
5.Gábor FilipJehlík Miroslav     3141
6.Kunst PetrSazama Adam     3051
7.Dietl LubošChromek Miroslav     3261
8.Gábor FilipSazama Luboš     2362
9.Kunst PetrJehlík Miroslav     3072
10.Čákora LadislavSazama Adam     3082
11.Gábor FilipChromek Miroslav     3292
12.Kunst PetrSazama Luboš     30102
13.Bauer PetrJehlík Miroslav         
14.Dietl LubošSazama Adam         
15.Kunst PetrChromek Miroslav         
16.Bauer PetrSazama Luboš         
17.Dietl LubošJehlík Miroslav         
18.Gábor FilipSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čákora Ladislav20Chromek Miroslav03
Dietl Luboš20Sazama Luboš12
Gábor Filip21Jehlík Miroslav02
Kunst Petr30Sazama Adam02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:14 TJ Zdemyslice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     3110
2.Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
Jung Milan
Kohout Václav
 
 
     3120
3.Švarc PavelJung Milan     3030
4.Sedláček MilošSvoboda Lukáš     3140
5.Hýsek TomášDobiáš Jan     3150
6.Švarc VáclavKohout Václav     3160
7.Sedláček MilošJung Milan     0361
8.Hýsek TomášSvoboda Lukáš     3171
9.Švarc VáclavDobiáš Jan     3181
10.Švarc PavelKohout Václav     3291
11.Hýsek TomášJung Milan     32101
12.Švarc VáclavSvoboda Lukáš         
13.Švarc PavelDobiáš Jan         
14.Sedláček MilošKohout Václav         
15.Švarc VáclavJung Milan         
16.Švarc PavelSvoboda Lukáš         
17.Sedláček MilošDobiáš Jan         
18.Hýsek TomášKohout Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Pavel20Jung Milan12
Sedláček Miloš11Svoboda Lukáš02
Hýsek Tomáš30Dobiáš Jan02
Švarc Václav20Kohout Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27 ST DDM Stříbro B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálek Milan
Honalová Klára
 
 
Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
     0301
2.Kubovský Jiří
Hošťálková Martina
 
 
Písařík Zdeněk
Plachý Pavel
 
 
     3011
3.Hošťálek MilanGabriel Karel     0312
4.Hošťálková MartinaPísařík Zdeněk     3122
5.Honalová KláraNěmec Josef     1323
6.Kubovský JiříPlachý Pavel     3033
7.Hošťálková MartinaGabriel Karel     2334
8.Honalová KláraPísařík Zdeněk     0335
9.Kubovský JiříNěmec Josef     3145
10.Hošťálek MilanPlachý Pavel     3055
11.Honalová KláraGabriel Karel     0356
12.Kubovský JiříPísařík Zdeněk     3266
13.Hošťálek MilanNěmec Josef     2367
14.Hošťálková MartinaPlachý Pavel     3077
15.Kubovský JiříGabriel Karel     3187
16.Hošťálek MilanPísařík Zdeněk     3097
17.Hošťálková MartinaNěmec Josef     31107
18.Honalová KláraPlachý Pavel     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošťálek Milan22Gabriel Karel31
Hošťálková Martina31Písařík Zdeněk13
Honalová Klára03Němec Josef22
Kubovský Jiří40Plachý Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Ondřej
Šimek Adam
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     3010
2.Niedermayer Michal
Kliment Vladimír
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     3220
3.Niedermayer OndřejRuckauf Michal     0321
4.Šimek AdamHofman Petr ml.     1322
5.Niedermayer MichalHofman Martin     3032
6.Kliment VladimírPalek Vladimír     3142
7.Šimek AdamRuckauf Michal     1343
8.Niedermayer MichalHofman Petr ml.     3153
9.Kliment VladimírHofman Martin     3163
10.Niedermayer OndřejPalek Vladimír     3173
11.Niedermayer MichalRuckauf Michal     1374
12.Kliment VladimírHofman Petr ml.     3084
13.Niedermayer OndřejHofman Martin     3094
14.Šimek AdamPalek Vladimír     30104
15.Kliment VladimírRuckauf Michal         
16.Niedermayer OndřejHofman Petr ml.         
17.Šimek AdamHofman Martin         
18.Zikmundovský MartinPalek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niedermayer Ondřej21Ruckauf Michal30
Šimek Adam12Hofman Petr ml.12
Niedermayer Michal21Hofman Martin03
Kliment Vladimír30Palek Vladimír03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy