Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
Nedoma Lukáš
Šlehofer Stanislav
 
 
     3110
2.Dobrý Václav
Krajdl Roman
 
 
Kesman Karel
Belfín Václav
 
 
     3120
3.Poch PavelNedoma Lukáš     2321
4.Dvořák JaroslavKesman Karel     3031
5.Krajdl RomanŠlehofer Stanislav     3141
6.Dobrý VáclavBelfín Karel ml.     3251
7.Dvořák JaroslavNedoma Lukáš     3261
8.Krajdl RomanKesman Karel     3071
9.Dobrý VáclavŠlehofer Stanislav     3181
10.Poch PavelBelfín Karel ml.     3191
11.Krajdl RomanNedoma Lukáš     31101
12.Dobrý VáclavKesman Karel         
13.Poch PavelŠlehofer Stanislav         
14.Dvořák JaroslavBelfín Karel ml.         
15.Dobrý VáclavNedoma Lukáš         
16.Poch PavelKesman Karel         
17.Dvořák JaroslavŠlehofer Stanislav         
18.Krajdl RomanBelfín Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poch Pavel11Nedoma Lukáš12
Dvořák Jaroslav20Kesman Karel02
Krajdl Roman30Šlehofer Stanislav02
Dobrý Václav20Belfín Karel ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:Růžek Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:Vachovec Milan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Hadrava Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37611:645SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
79-6-983210
2.Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
Ulman Miroslav
Michal Jan st.
 
 
885  3020
3.Dvořák PetrMichal Jan st.-6-29-6 1321
4.Glazar FrantišekKašper Petr-8-6-7  0322
5.Vachovec MilanKříž Michal6-117-5-62323
6.Hadrava Jaroslav ml.Ulman Miroslav4-78-7-92324
7.Glazar FrantišekMichal Jan st.7-11-7-7 1325
8.Vachovec MilanKašper Petr7-58-893235
9.Hadrava Jaroslav ml.Kříž Michal1510-7-6-52336
10.Dvořák PetrUlman Miroslav1-6107 3146
11.Barchanski PavelMichal Jan st.-959-6-52347
12.Hadrava Jaroslav ml.Kašper Petr-5-7-9  0348
13.Dvořák PetrKříž Michal4-189 3158
14.Glazar FrantišekUlman Miroslav-10377 3168
15.Hadrava Jaroslav ml.Michal Jan st.-6-1-8  0369
16.Dvořák PetrKašper Petr5115  3079
17.Glazar FrantišekKříž Michal-72-14-4 13710
18.Barchanski PavelUlman Miroslav-5-9-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr31Michal Jan st.40
Glazar František13Kašper Petr22
Vachovec Milan11Kříž Michal31
Hadrava Jaroslav ml.04Ulman Miroslav12
Barchanski Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:31282:393TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šleis Petr
Gardaš Josef
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
-9-1-3  0301
2.Zábranský Hynek
Rauner Václav
 
 
Boura Lukáš
Vyskočil Martin
 
 
-11-7-8  0302
3.Gardaš JosefVyskočil Marek-7-6-2  0303
4.Šleis PetrLopata Vladimír-5-7-6  0304
5.Zábranský HynekBoura Lukáš-11-5-6  0305
6.Rauner VáclavVyskočil Martin86-53 3115
7.Šleis PetrVyskočil Marek-7-89-3 1316
8.Zábranský HynekLopata Vladimír-9-6-7  0317
9.Rauner VáclavBoura Lukáš956  3027
10.Gardaš JosefVyskočil Martin-4-5-6  0328
11.Zábranský HynekVyskočil Marek-8-6-2  0329
12.Rauner VáclavLopata Vladimír-9-92-6 13210
13.Gardaš JosefBoura Lukáš-57-3  12  
14.Šleis PetrVyskočil Martin         
15.Rauner VáclavVyskočil Marek         
16.Gardaš JosefLopata Vladimír         
17.Šleis PetrBoura Lukáš         
18.Zábranský HynekVyskočil Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gardaš Josef02Vyskočil Marek30
Šleis Petr02Lopata Vladimír30
Zábranský Hynek03Boura Lukáš11
Rauner Václav21Vyskočil Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Hrubý Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:33 TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Hrubý Petr
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     3110
2.Dienstbier Pavel
Vohradský Jiří
 
 
Krátký Petr
Havel Miroslav
 
 
     0311
3.Dienstbier PavelJaneček Jaroslav     3021
4.Vohradský JiříKrátký Petr     1322
5.Brant FrantišekHavel Miroslav     3132
6.Hrubý PetrJanečková Jaroslava     3142
7.Vohradský JiříJaneček Jaroslav     3252
8.Brant FrantišekKrátký Petr     3262
9.Hrubý PetrHavel Miroslav     2363
10.Dienstbier PavelJanečková Jaroslava     3273
11.Brant FrantišekJaneček Jaroslav     0374
12.Hrubý PetrKrátký Petr     0375
13.Dienstbier PavelHavel Miroslav     0376
14.Vohradský JiříJanečková Jaroslava     3186
15.Hrubý PetrJaneček Jaroslav     0387
16.Dienstbier PavelKrátký Petr     3197
17.Vohradský JiříHavel Miroslav     31107
18.Brant FrantišekJanečková Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dienstbier Pavel31Janeček Jaroslav22
Vohradský Jiří31Krátký Petr22
Brant František21Havel Miroslav22
Hrubý Petr13Janečková Jaroslava03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17486:385TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Gabriel Petr
Kylián Zdeněk
 
 
53-107 3110
2.Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
Kovář Martin
Bednář David
 
 
10-985 3120
3.Šípek JosefGabriel Petr-9410-5-72321
4.Nechutný MarekKylián Zdeněk56-76 3131
5.Švamberg DanielKovář Martin10-777 3141
6.Nechutný Petr ml.Bednář David263  3051
7.Nechutný MarekGabriel Petr6-7-9663261
8.Švamberg DanielKylián Zdeněk-7-8-10  0362
9.Nechutný Petr ml.Kovář Martin776  3072
10.Šípek JosefBednář David-8773 3182
11.Švamberg DanielGabriel Petr-6-38-1 1383
12.Nechutný Petr ml.Kylián Zdeněk3-728 3193
13.Šípek JosefKovář Martin358  30103
14.Nechutný MarekBednář David         
15.Nechutný Petr ml.Gabriel Petr         
16.Šípek JosefKylián Zdeněk         
17.Nechutný MarekKovář Martin         
18.Švamberg DanielBednář David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šípek Josef21Gabriel Petr21
Nechutný Marek20Kylián Zdeněk12
Švamberg Daniel12Kovář Martin03
Nechutný Petr ml.30Bednář David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:34647:658TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švamberg Luboš
Dobrý Oldřich
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
1177  3010
2.Hruška Václav
Pešík Radek
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
-411-9-9 1311
3.Dobrý OldřichMalík Roman-12-1112-5 1312
4.Hruška VáclavKrejčí Antonín-6-107-8 1313
5.Pešík RadekSoukup Zdeněk4-569 3123
6.Švamberg LubošHaišman Jaroslav558  3033
7.Hruška VáclavMalík Roman9-53-6-52334
8.Pešík RadekKrejčí Antonín6-6813 3144
9.Švamberg LubošSoukup Zdeněk610-127 3154
10.Dobrý OldřichHaišman Jaroslav8-559 3164
11.Pešík RadekMalík Roman-7-5-10  0365
12.Švamberg LubošKrejčí Antonín-4-493-62366
13.Dobrý OldřichSoukup Zdeněk116-3-7-82367
14.Hruška VáclavHaišman Jaroslav8510  3077
15.Švamberg LubošMalík Roman-85-4-7 1378
16.Dobrý OldřichKrejčí Antonín10-8-7-7 1379
17.Hruška VáclavSoukup Zdeněk6510  3089
18.Pešík RadekHaišman Jaroslav-2-88-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobrý Oldřich13Malík Roman40
Hruška Václav22Krejčí Antonín31
Pešík Radek22Soukup Zdeněk13
Švamberg Luboš22Haišman Jaroslav13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy