Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:30 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28597:579TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švamberg Daniel
Šípek Josef
 
 
Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
-98-109-42301
2.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
-11-6-4  0302
3.Švamberg DanielGlazar František-34-7-8 1303
4.Šípek JosefHadrava Jaroslav ml.-12-7-9  0304
5.Nechutný MarekBarchanski Pavel869  3014
6.Nechutný Petr ml.Vachovec Milan1074  3024
7.Šípek JosefGlazar František-6-13-2  0325
8.Nechutný MarekHadrava Jaroslav ml.7-966 3135
9.Nechutný Petr ml.Barchanski Pavel-9897 3145
10.Švamberg DanielVachovec Milan-2711-763255
11.Nechutný MarekGlazar František873  3065
12.Nechutný Petr ml.Hadrava Jaroslav ml.886  3075
13.Švamberg DanielBarchanski Pavel-8-5-8  0376
14.Šípek JosefVachovec Milan9-116-9-92377
15.Nechutný Petr ml.Glazar František968  3087
16.Švamberg DanielHadrava Jaroslav ml.9-310-8103297
17.Šípek JosefBarchanski Pavel38-89 31107
18.Nechutný MarekVachovec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švamberg Daniel22Glazar František22
Šípek Josef13Hadrava Jaroslav ml.13
Nechutný Marek30Barchanski Pavel13
Nechutný Petr ml.40Vachovec Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:50Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41680:712TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Dobrý Oldřich
 
 
Dvořák Jaroslav
Dobrý Václav
 
 
-96-98103210
2.Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
Poch Pavel
Ungr Jan II.
 
 
910-911 3120
3.Hruška VáclavDobrý Václav8-8-5-7 1321
4.Nový JaroslavPoch Pavel-5-85953231
5.Pešík RadekUngr Jan II.-3-810-7 1332
6.Švamberg LubošDvořák Jaroslav9-7-101163242
7.Nový JaroslavDobrý Václav-7944 3152
8.Pešík RadekPoch Pavel-3-64-6 1353
9.Švamberg LubošUngr Jan II.753  3063
10.Hruška VáclavDvořák Jaroslav-6-899-32364
11.Pešík RadekDobrý Václav-7-1010693274
12.Švamberg LubošPoch Pavel-94-3-10 1375
13.Hruška VáclavUngr Jan II.-7310-6-92376
14.Nový JaroslavDvořák Jaroslav-8-8-6  0377
15.Dobrý OldřichDobrý Václav-8-119-11 1378
16.Hruška VáclavPoch Pavel-9-9-5  0379
17.Nový JaroslavUngr Jan II.-9997 3189
18.Pešík RadekDvořák Jaroslav7-6-3-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Václav04Dobrý Václav22
Nový Jaroslav31Poch Pavel31
Pešík Radek13Ungr Jan II.22
Švamberg Luboš21Dvořák Jaroslav31
Dobrý Oldřich01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32314:438TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kylián Zdeněk
Kovář Martin
 
 
Malý Josef
Dienstbier Pavel
 
 
-5-8-2  0301
2.Bistřický David
Bednář David
 
 
Vohradský Jiří
Brant František
 
 
-812-5973211
3.Kovář MartinDienstbier Pavel-7-8-6  0312
4.Bistřický DavidMalý Josef-7-6-5  0313
5.Bednář DavidVohradský Jiří8-78-4-62314
6.Kylián ZdeněkBrant František-79-3-8 1315
7.Bistřický DavidDienstbier Pavel-9-6-10  0316
8.Bednář DavidMalý Josef-7-5-7  0317
9.Kylián ZdeněkVohradský Jiří-4-109-10 1318
10.Kovář MartinBrant František-61110-4-92319
11.Bednář DavidDienstbier Pavel-7-7-6  03110
12.Kylián ZdeněkMalý Josef         
13.Kovář MartinVohradský Jiří         
14.Bistřický DavidBrant František         
15.Kylián ZdeněkDienstbier Pavel         
16.Kovář MartinMalý Josef         
17.Bistřický DavidVohradský Jiří         
18.Bednář DavidBrant František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Martin02Dienstbier Pavel30
Bistřický David02Malý Josef20
Bednář David03Vohradský Jiří20
Kylián Zdeněk02Brant František20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:23 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
     3210
2.Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
Rauner Václav
Šleis Petr
 
 
     3120
3.Krejčí AntonínHořan Milan     3030
4.Soukup ZdeněkRauner Václav     1331
5.Haišman JaroslavŠleis Petr     3241
6.Malík RomanKodirov Khudoyberdi     3251
7.Soukup ZdeněkHořan Milan     2352
8.Haišman JaroslavRauner Václav     0353
9.Malík RomanŠleis Petr     3063
10.Krejčí AntonínKodirov Khudoyberdi     3173
11.Haišman JaroslavHořan Milan     3283
12.Malík RomanRauner Václav     3293
13.Krejčí AntonínŠleis Petr     32103
14.Soukup ZdeněkKodirov Khudoyberdi         
15.Malík RomanHořan Milan         
16.Krejčí AntonínRauner Václav         
17.Soukup ZdeněkŠleis Petr         
18.Haišman JaroslavKodirov Khudoyberdi         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Antonín30Hořan Milan12
Soukup Zdeněk02Rauner Václav21
Haišman Jaroslav21Šleis Petr03
Malík Roman30Kodirov Khudoyberdi02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
     3210
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Ulman Miroslav
Michal Jan st.
 
 
     0311
3.Lopata VladimírMichal Jan st.     1312
4.Babický JosefKašper Petr     2313
5.Boura LukášKříž Michal     1314
6.Vyskočil MarekUlman Miroslav     3024
7.Babický JosefMichal Jan st.     2325
8.Boura LukášKašper Petr     0326
9.Vyskočil MarekKříž Michal     3236
10.Lopata VladimírNovotný Roman st.     3046
11.Boura LukášMichal Jan st.     0347
12.Vyskočil MarekKašper Petr     3257
13.Lopata VladimírKříž Michal     3067
14.Babický JosefNovotný Roman st.     3177
15.Vyskočil MarekMichal Jan st.     3187
16.Lopata VladimírKašper Petr     3097
17.Babický JosefKříž Michal     31107
18.Boura LukášNovotný Roman st.     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lopata Vladimír31Michal Jan st.31
Babický Josef22Kašper Petr22
Boura Lukáš03Kříž Michal13
Vyskočil Marek40Ulman Miroslav01
   Novotný Roman st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7386:237TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Šlehofer Stanislav
Hummel Jiří
 
 
-8697 3110
2.Havel Miroslav
Krátký Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Krátký PetrŠlehofer Stanislav89-7-883230
4.Havel MiroslavHummel Jiří98-67 3140
5.Janečková JaroslavaBelfín Karel ml.-796-843250
6.Janeček JaroslavWO    3060
7.Havel MiroslavŠlehofer Stanislav789  3070
8.Janečková JaroslavaHummel Jiří810-118 3180
9.Janeček JaroslavBelfín Karel ml.765  3090
10.Krátký PetrWO    30100
11.Janečková JaroslavaŠlehofer Stanislav         
12.Janeček JaroslavHummel Jiří         
13.Krátký PetrBelfín Karel ml.         
14.Havel Miroslav         
15.Janeček JaroslavŠlehofer Stanislav         
16.Krátký PetrHummel Jiří         
17.Havel MiroslavBelfín Karel ml.         
18.Janečková Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krátký Petr10Šlehofer Stanislav02
Havel Miroslav20Hummel Jiří02
Janečková Jaroslava20Belfín Karel ml.02
Janeček Jaroslav10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy