Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Kinský Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:106:32 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hummel Jiří
Berka Vítězslav
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
     0301
2.Šlehofer Stanislav
Nedoma Lukáš
 
 
Michal Jan st.
Novotný Roman st.
 
 
     0302
3.Šlehofer StanislavMichal Jan st.     0303
4.Berka VítězslavKašper Petr     0304
5.Hummel JiříKříž Michal     3114
6.Nedoma LukášNovotný Roman st.     0315
7.Berka VítězslavMichal Jan st.     0316
8.Hummel JiříKašper Petr     0317
9.Nedoma LukášKříž Michal     3127
10.Šlehofer StanislavNovotný Roman st.     0328
11.Hummel JiříMichal Jan st.     0329
12.Nedoma LukášKašper Petr     03210
13.Šlehofer StanislavKříž Michal         
14.Berka VítězslavNovotný Roman st.         
15.Nedoma LukášMichal Jan st.         
16.Šlehofer StanislavKašper Petr         
17.Berka VítězslavKříž Michal         
18.Hummel JiříNovotný Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav02Michal Jan st.30
Berka Vítězslav02Kašper Petr30
Hummel Jiří12Kříž Michal02
Nedoma Lukáš12Novotný Roman st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:22545:480TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Josef
Dienstbier Pavel
 
 
Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
1179  3010
2.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Rauner Václav
Houfek Jaroslav
 
 
788  3020
3.Dienstbier PavelHořan Milan510-3-3-92321
4.Brant FrantišekHoufek Jaroslav81-6-463231
5.Vohradský JiříRauner Václav-72-8853241
6.Malý JosefKodirov Khudoyberdi-571110 3151
7.Brant FrantišekHořan Milan-1049-713261
8.Vohradský JiříHoufek Jaroslav-9-9313-42362
9.Malý JosefRauner Václav-7-95793272
10.Dienstbier PavelKodirov Khudoyberdi-6-7-8  0373
11.Vohradský JiříZábranský Hynek-104812 3183
12.Malý JosefHoufek Jaroslav35-12-683293
13.Dienstbier PavelRauner Václav9-973 31103
14.Brant FrantišekKodirov Khudoyberdi         
15.Malý JosefZábranský Hynek         
16.Dienstbier PavelHoufek Jaroslav         
17.Brant FrantišekRauner Václav         
18.Vohradský JiříKodirov Khudoyberdi         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dienstbier Pavel12Hořan Milan11
Brant František20Houfek Jaroslav12
Vohradský Jiří21Rauner Václav03
Malý Josef30Kodirov Khudoyberdi11
   Zábranský Hynek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 23:59 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30613:625TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šípek Josef
Nechutný Marek
 
 
Pešík Radek
Hruška Václav
 
 
-37-101293210
2.Drofa Zdeněk
Švamberg Daniel
 
 
Nový Jaroslav
Dobrý Oldřich
 
 
-3-8-10  0311
3.Švamberg DanielDobrý Oldřich-10-9-9  0312
4.Nechutný Petr ml.Nový Jaroslav989  3022
5.Nechutný MarekPešík Radek1212-78 3132
6.Šípek JosefHruška Václav-6-99-4 1333
7.Nechutný Petr ml.Dobrý Oldřich978  3043
8.Nechutný MarekNový Jaroslav868  3053
9.Šípek JosefPešík Radek947  3063
10.Švamberg DanielHruška Václav-9-7-7  0364
11.Nechutný MarekDobrý Oldřich-16-86-6 1365
12.Šípek JosefNový Jaroslav-6128-9113275
13.Švamberg DanielPešík Radek-4-35-3 1376
14.Nechutný Petr ml.Hruška Václav10-9611 3186
15.Šípek JosefDobrý Oldřich596  3096
16.Švamberg DanielNový Jaroslav9-8-3-5 1397
17.Šulda DavidPešík Radek-87-7-5 1398
18.Nechutný MarekHruška Václav685  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švamberg Daniel04Dobrý Oldřich22
Nechutný Petr ml.30Nový Jaroslav13
Nechutný Marek31Pešík Radek22
Šípek Josef31Hruška Václav22
Šulda David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33425:502TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kylián Zdeněk
Gabriel Petr
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
-11-11-10  0301
2.Bistřický David
Bednář David
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
-3-57-9 1302
3.Gabriel PetrMalík Roman-894-7-112303
4.Bistřický DavidKrejčí Antonín-6-9-7  0304
5.Bednář DavidSoukup Zdeněk-6-6-5  0305
6.Kylián ZdeněkHaišman Jaroslav4610  3015
7.Bistřický DavidMalík Roman-9-5-10  0316
8.Bednář DavidKrejčí Antonín8-3-4-6 1317
9.Kylián ZdeněkSoukup Zdeněk-8-68-12 1318
10.Gabriel PetrHaišman Jaroslav107-813 3128
11.Bednář DavidMalík Roman-7-8-7  0329
12.Kylián ZdeněkKrejčí Antonín10210  3039
13.Gabriel PetrSoukup Zdeněk-856-393249
14.Bistřický DavidHaišman Jaroslav-2-2-8  03410
15.Kylián ZdeněkMalík Roman         
16.Gabriel PetrKrejčí Antonín         
17.Bistřický DavidSoukup Zdeněk         
18.Bednář DavidHaišman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gabriel Petr21Malík Roman30
Bistřický David03Krejčí Antonín21
Bednář David03Soukup Zdeněk21
Kylián Zdeněk21Haišman Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3354:186TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Janečková Jaroslava
Havel Miroslav
 
 
277  3010
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Havel Miroslav st.
Halbych Jan
 
 
-8214 3120
3.Boura LukášHavel Miroslav44-9-673230
4.Babický JosefJanečková Jaroslava163  3040
5.Lopata VladimírHalbych Jan3310  3050
6.Vyskočil MarekHavel Miroslav st.466  3060
7.Babický JosefHavel Miroslav574  3070
8.Lopata VladimírJanečková Jaroslava843  3080
9.Vyskočil MarekHalbych Jan868  3090
10.Boura LukášHavel Miroslav st.668  30100
11.Lopata VladimírHavel Miroslav         
12.Vyskočil MarekJanečková Jaroslava         
13.Boura LukášHalbych Jan         
14.Babický JosefHavel Miroslav st.         
15.Vyskočil MarekHavel Miroslav         
16.Boura LukášJanečková Jaroslava         
17.Babický JosefHalbych Jan         
18.Lopata VladimírHavel Miroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boura Lukáš20Havel Miroslav02
Babický Josef20Janečková Jaroslava02
Lopata Vladimír20Halbych Jan02
Vyskočil Marek20Havel Miroslav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
Barchanski Pavel
Glazar František
 
 
     3110
2.Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
Komanec Pavel
Dvořák Petr
 
 
     3020
3.Ungr Jan II.Barchanski Pavel     3130
4.Poch PavelDvořák Petr     1331
5.Dvořák JaroslavKomanec Pavel     3241
6.Dobrý VáclavGlazar František     3051
7.Poch PavelBarchanski Pavel     3161
8.Dvořák JaroslavDvořák Petr     3171
9.Dobrý VáclavKomanec Pavel     3281
10.Ungr Jan II.Glazar František     1382
11.Dvořák JaroslavBarchanski Pavel     3092
12.Dobrý VáclavDvořák Petr     31102
13.Ungr Jan II.Komanec Pavel         
14.Poch PavelGlazar František         
15.Dobrý VáclavBarchanski Pavel         
16.Ungr Jan II.Dvořák Petr         
17.Poch PavelKomanec Pavel         
18.Dvořák JaroslavGlazar František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ungr Jan II.11Barchanski Pavel03
Poch Pavel11Dvořák Petr12
Dvořák Jaroslav30Komanec Pavel02
Dobrý Václav30Glazar František11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy