Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Nedoma Lukáš
Šlehofer Stanislav
 
 
     3010
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Hummel Jiří
Šmíd Martin
 
 
     3020
3.Ulman MiroslavNedoma Lukáš     3030
4.Kříž MichalHummel Jiří     3240
5.Kašper PetrŠlehofer Stanislav     3050
6.Michal Jan st.Šmíd Martin     3060
7.Kříž MichalNedoma Lukáš     3070
8.Kašper PetrHummel Jiří     2371
9.Michal Jan st.Šlehofer Stanislav     3081
10.Ulman MiroslavŠmíd Martin     0382
11.Kašper PetrNedoma Lukáš     3092
12.Michal Jan st.Hummel Jiří     30102
13.Ulman MiroslavŠlehofer Stanislav         
14.Kříž MichalŠmíd Martin         
15.Michal Jan st.Nedoma Lukáš         
16.Ulman MiroslavHummel Jiří         
17.Kříž MichalŠlehofer Stanislav         
18.Kašper PetrŠmíd Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulman Miroslav11Nedoma Lukáš03
Kříž Michal20Hummel Jiří12
Kašper Petr21Šlehofer Stanislav02
Michal Jan st.30Šmíd Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32335:451TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Hynek
Šobr Karel
 
 
Malý Josef
Dienstbier Pavel
 
 
9-5-8-6 1301
2.Kodirov Khudoyberdi
Hořan Milan
 
 
Vohradský Jiří
Šperl Jakub
 
 
-989-6-82302
3.Hořan MilanŠperl Jakub-67-9-10 1303
4.Zábranský HynekMalý Josef-4-5-6  0304
5.Šobr KarelVohradský Jiří48-11-4-22305
6.Kodirov KhudoyberdiDienstbier Pavel6-10-68-22306
7.Zábranský HynekŠperl Jakub67-4-973216
8.Šobr KarelMalý Josef-2-4-3  0317
9.Kodirov KhudoyberdiVohradský Jiří-109-4-3 1318
10.Hořan MilanDienstbier Pavel-46-7-8 1319
11.Šobr KarelŠperl Jakub-6-6-5  03110
12.Kodirov KhudoyberdiMalý Josef         
13.Hořan MilanVohradský Jiří         
14.Zábranský HynekDienstbier Pavel         
15.Kodirov KhudoyberdiŠperl Jakub         
16.Hořan MilanMalý Josef         
17.Zábranský HynekVohradský Jiří         
18.Šobr KarelDienstbier Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořan Milan02Šperl Jakub21
Zábranský Hynek11Malý Josef20
Šobr Karel03Vohradský Jiří20
Kodirov Khudoyberdi02Dienstbier Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 23:59 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34620:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Pešík Radek
 
 
Šípek Josef
Nechutný Marek
 
 
3-71012 3110
2.Nový Jaroslav
Dobrý Oldřich
 
 
Drofa Zdeněk
Švamberg Daniel
 
 
3810  3020
3.Dobrý OldřichŠvamberg Daniel897  3030
4.Nový JaroslavNechutný Petr ml.-9-8-7  0331
5.Pešík RadekNechutný Marek-11-1088-72332
6.Hruška VáclavŠípek Josef-9946 3142
7.Nový JaroslavŠvamberg Daniel-9458 3152
8.Pešík RadekNechutný Petr ml.-7-8-6  0353
9.Hruška VáclavNechutný Marek-6-85-5 1354
10.Dobrý OldřichŠípek Josef-5-7-5  0355
11.Pešík RadekŠvamberg Daniel43-87 3165
12.Hruška VáclavNechutný Petr ml.-10-98-7 1366
13.Dobrý OldřichNechutný Marek107-56 3176
14.Nový JaroslavŠípek Josef6-12-89113286
15.Hruška VáclavŠvamberg Daniel779  3096
16.Dobrý OldřichNechutný Petr ml.-9-7-9  0397
17.Nový JaroslavNechutný Marek-88-6-7 1398
18.Pešík RadekŠípek Josef-9-5-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dobrý Oldřich22Švamberg Daniel04
Nový Jaroslav22Nechutný Petr ml.40
Pešík Radek13Nechutný Marek31
Hruška Václav22Šípek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Kylián Zdeněk
Gabriel Petr
 
 
     3210
2.Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
Kovář Martin
Bistřický David
 
 
     3020
3.Krejčí AntonínKylián Zdeněk     1321
4.Soukup ZdeněkGabriel Petr     3231
5.Haišman JaroslavKovář Martin     3141
6.Malík RomanBistřický David     3051
7.Soukup ZdeněkKylián Zdeněk     0352
8.Haišman JaroslavGabriel Petr     2353
9.Malík RomanKovář Martin     3063
10.Krejčí AntonínBistřický David     3073
11.Haišman JaroslavKylián Zdeněk     1374
12.Malík RomanGabriel Petr     3084
13.Krejčí AntonínKovář Martin     3294
14.Soukup ZdeněkBistřický David     30104
15.Malík RomanKylián Zdeněk         
16.Krejčí AntonínGabriel Petr         
17.Soukup ZdeněkKovář Martin         
18.Haišman JaroslavBistřický David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Antonín21Kylián Zdeněk30
Soukup Zdeněk21Gabriel Petr12
Haišman Jaroslav12Kovář Martin03
Malík Roman30Bistřický David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31270:409TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečková Jaroslava
Šlapák Jaroslav
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
-3-5-5  0301
2.Havel Miroslav
Krátký Petr
 
 
Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
9-8-9-5 1302
3.Havel MiroslavVyskočil Marek-89-7-8 1303
4.Šlapák JaroslavLopata Vladimír-4-6-5  0304
5.Janečková JaroslavaBabický Josef-2-38-5 1305
6.Krátký PetrBoura Lukáš8-788 3115
7.Šlapák JaroslavVyskočil Marek-5-8-9  0316
8.Janečková JaroslavaLopata Vladimír-5-3-5  0317
9.Krátký PetrBabický Josef-10-8-8  0318
10.Havel MiroslavBoura Lukáš89-7-8-62319
11.Janečková JaroslavaVyskočil Marek-3-4-3  03110
12.Krátký PetrLopata Vladimír         
13.Havel MiroslavBabický Josef         
14.Šlapák JaroslavBoura Lukáš         
15.Krátký PetrVyskočil Marek         
16.Havel MiroslavLopata Vladimír         
17.Šlapák JaroslavBabický Josef         
18.Janečková JaroslavaBoura Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havel Miroslav02Vyskočil Marek30
Šlapák Jaroslav02Lopata Vladimír20
Janečková Jaroslava03Babický Josef20
Krátký Petr11Boura Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32463:516TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
Ungr Jan II.
Dobrý Václav
 
 
9-99-9-92301
2.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
-99-99-92302
3.Hadrava Jaroslav ml.Ungr Jan II.-7-4-4  0303
4.Vachovec MilanDobrý Václav-8-148-9 1304
5.Barchanski PavelPoch Pavel888  3014
6.Glazar FrantišekDvořák Jaroslav-48-89-112315
7.Vachovec MilanUngr Jan II.-8-99883225
8.Barchanski PavelDobrý Václav-8-7-7  0326
9.Glazar FrantišekPoch Pavel8-10-47-22327
10.Hadrava Jaroslav ml.Dvořák Jaroslav-10-6-9  0328
11.Barchanski PavelUngr Jan II.-9-7-8  0329
12.Glazar FrantišekDobrý Václav486  3039
13.Hadrava Jaroslav ml.Poch Pavel-62-510-423310
14.Vachovec MilanDvořák Jaroslav-913-8-7 13  
15.Glazar FrantišekUngr Jan II.         
16.Hadrava Jaroslav ml.Dobrý Václav         
17.Vachovec MilanPoch Pavel         
18.Barchanski PavelDvořák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hadrava Jaroslav ml.03Ungr Jan II.21
Vachovec Milan11Dobrý Václav21
Barchanski Pavel12Poch Pavel21
Glazar František12Dvořák Jaroslav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy