Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Kinský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36 TJ Sokol Lhůta B - Trnová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hummel Jiří
Kesman Karel
 
 
Hadrava Jaroslav ml.
Barchanski Pavel
 
 
     3010
2.Šlehofer Stanislav
Šmíd Martin
 
 
Komanec Pavel
Dvořák Petr
 
 
     0311
3.Šlehofer StanislavKomanec Pavel     1312
4.Šmíd MartinDvořák Petr     0313
5.Kesman KarelHadrava Jaroslav ml.     3123
6.Hummel JiříBarchanski Pavel     3133
7.Šmíd MartinKomanec Pavel     3043
8.Kesman KarelDvořák Petr     3253
9.Hummel JiříHadrava Jaroslav ml.     1354
10.Šlehofer StanislavBarchanski Pavel     2355
11.Kesman KarelKomanec Pavel     0356
12.Hummel JiříDvořák Petr     0357
13.Šlehofer StanislavHadrava Jaroslav ml.     2358
14.Šmíd MartinBarchanski Pavel     3268
15.Hummel JiříKomanec Pavel     1369
16.Šlehofer StanislavDvořák Petr     23610
17.Šmíd MartinHadrava Jaroslav ml.         
18.Kesman KarelBarchanski Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav04Komanec Pavel31
Šmíd Martin21Dvořák Petr31
Kesman Karel21Hadrava Jaroslav ml.21
Hummel Jiří13Barchanski Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
     3110
2.Michal Jan st.
Novotný Roman st.
 
 
Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
     2311
3.Novotný Roman st.Ungr Jan II.     1312
4.Kříž MichalPoch Pavel     0313
5.Kašper PetrDvořák Jaroslav     3123
6.Michal Jan st.Dobrý Václav     3033
7.Kříž MichalUngr Jan II.     0334
8.Kašper PetrPoch Pavel     3044
9.Michal Jan st.Dvořák Jaroslav     3054
10.Novotný Roman st.Dobrý Václav     1355
11.Kašper PetrUngr Jan II.     3165
12.Michal Jan st.Poch Pavel     3275
13.Novotný Roman st.Dvořák Jaroslav     0376
14.Kříž MichalDobrý Václav     3286
15.Michal Jan st.Ungr Jan II.     3196
16.Novotný Roman st.Poch Pavel     2397
17.Kříž MichalDvořák Jaroslav     2398
18.Kašper PetrDobrý Václav     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Roman st.04Ungr Jan II.22
Kříž Michal13Poch Pavel22
Kašper Petr40Dvořák Jaroslav22
Michal Jan st.40Dobrý Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27582:573TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Zábranský Hynek
Rauner Václav
 
 
-4-5-3  0301
2.Krátký Petr
Havel Miroslav
 
 
Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
-107-6-9 1302
3.Krátký PetrHořan Milan8-101010 3112
4.Janečková JaroslavaRauner Václav-10-4-8  0313
5.Havel MiroslavKodirov Khudoyberdi-10-4-9  0314
6.Janeček JaroslavZábranský Hynek8125  3024
7.Janečková JaroslavaHořan Milan-58-9-10 1325
8.Havel MiroslavRauner Václav97-78 3135
9.Janeček JaroslavKodirov Khudoyberdi477  3045
10.Krátký PetrZábranský Hynek-810910 3155
11.Havel MiroslavHořan Milan887  3065
12.Janeček JaroslavRauner Václav678  3075
13.Krátký PetrKodirov Khudoyberdi5-796 3185
14.Janečková JaroslavaZábranský Hynek-8-7-10  0386
15.Janeček JaroslavHořan Milan9-7107 3196
16.Krátký PetrRauner Václav-4311-4-122397
17.Janečková JaroslavaKodirov Khudoyberdi-8987 31107
18.Havel MiroslavZábranský Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krátký Petr31Hořan Milan13
Janečková Jaroslava13Rauner Václav22
Havel Miroslav21Kodirov Khudoyberdi13
Janeček Jaroslav40Zábranský Hynek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
Lopata Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Šperl Jakub
Vohradský Jiří
 
 
     3010
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Dienstbier Pavel
Malý Josef
 
 
     3220
3.Lopata VladimírMalý Josef     3230
4.Babický JosefŠperl Jakub     3040
5.Boura LukášDienstbier Pavel     2341
6.Vyskočil MarekVohradský Jiří     3051
7.Babický JosefMalý Josef     3161
8.Boura Lukᚊperl Jakub     0362
9.Vyskočil MarekDienstbier Pavel     3072
10.Lopata VladimírVohradský Jiří     3182
11.Boura LukášMalý Josef     3292
12.Vyskočil MarekŠperl Jakub     31102
13.Lopata VladimírDienstbier Pavel         
14.Babický JosefVohradský Jiří         
15.Vyskočil MarekMalý Josef         
16.Lopata VladimírŠperl Jakub         
17.Babický JosefDienstbier Pavel         
18.Boura LukášVohradský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lopata Vladimír20Malý Josef03
Babický Josef20Šperl Jakub12
Boura Lukáš12Dienstbier Pavel11
Vyskočil Marek30Vohradský Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35 TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Antonín
Vasilečko Michal
 
 
Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
     2301
2.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
     3111
3.Soukup ZdeněkNechutný Petr ml.     3121
4.Haišman JaroslavNechutný Marek     2322
5.Vasilečko MichalŠípek Josef     0323
6.Krejčí AntonínŠvamberg Daniel     3133
7.Haišman JaroslavNechutný Petr ml.     0334
8.Vasilečko MichalNechutný Marek     0335
9.Krejčí AntonínŠípek Josef     1336
10.Soukup ZdeněkŠvamberg Daniel     3046
11.Vasilečko MichalNechutný Petr ml.     1347
12.Krejčí AntonínNechutný Marek     3257
13.Soukup ZdeněkŠípek Josef     2358
14.Haišman JaroslavŠvamberg Daniel     3068
15.Krejčí AntonínNechutný Petr ml.     2369
16.Soukup ZdeněkNechutný Marek     3079
17.Haišman JaroslavŠípek Josef     13710
18.Vasilečko MichalŠvamberg Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Zdeněk31Nechutný Petr ml.31
Haišman Jaroslav13Nechutný Marek22
Vasilečko Michal03Šípek Josef40
Krejčí Antonín22Švamberg Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:36615:619TJ Sokol Horní Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Petr
Kylián Zdeněk
 
 
Pešík Radek
Hruška Václav
 
 
-79-7-10 1301
2.Boháč Jaroslav
Bistřický David
 
 
Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
-5-697-102302
3.Kylián ZdeněkPešík Radek343  3012
4.Bistřický DavidHruška Václav-989-1023222
5.Boháč JaroslavŠvamberg Luboš-9-5-10  0323
6.Gabriel PetrNový Jaroslav11-73-3-52324
7.Bistřický DavidPešík Radek-95-6-2 1325
8.Boháč JaroslavHruška Václav89-57 3135
9.Gabriel PetrŠvamberg Luboš897  3045
10.Kylián ZdeněkNový Jaroslav77-88 3155
11.Boháč JaroslavPešík Radek-859-7-62356
12.Gabriel PetrHruška Václav94-6-7-102357
13.Kylián ZdeněkŠvamberg Luboš6-125-1163267
14.Bistřický DavidNový Jaroslav6-1-5-9 1368
15.Gabriel PetrPešík Radek-10-95-3 1369
16.Kylián ZdeněkHruška Václav5-107-10-423610
17.Bistřický DavidŠvamberg Luboš-8-6-4  03  
18.Boháč JaroslavNový Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kylián Zdeněk31Pešík Radek31
Bistřický David12Hruška Václav22
Boháč Jaroslav12Švamberg Luboš12
Gabriel Petr13Nový Jaroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy