Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30179:364TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kylián Zdeněk
Bistřický David
 
 
Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
-8-10-6  0301
2.Kovář Martin
 
 
Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
WO    0302
3.Dvořák JaroslavWO    0303
4.Bistřický DavidPoch Pavel-9-5-8  0304
5.Kovář MartinUngr Jan II.-3-6-8  0305
6.Kylián ZdeněkDobrý Václav97-3-7-42306
7.Bistřický DavidDvořák Jaroslav-7-6-9  0307
8.Kovář MartinPoch Pavel-8-5-5  0308
9.Kylián ZdeněkUngr Jan II.9-68-6-62309
10.Dobrý VáclavWO    03010
11.Kovář MartinDvořák Jaroslav-4    01  
12.Kylián ZdeněkPoch Pavel         
13.Ungr Jan II.         
14.Bistřický DavidDobrý Václav         
15.Kylián ZdeněkDvořák Jaroslav         
16.Poch Pavel         
17.Bistřický DavidUngr Jan II.         
18.Kovář MartinDobrý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bistřický David02Dvořák Jaroslav10
Kovář Martin02Poch Pavel20
Kylián Zdeněk02Ungr Jan II.20
   Dobrý Václav10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
Vachovec Milan
Barchanski Pavel
 
 
     3210
2.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
     3120
3.Soukup ZdeněkGlazar František     3030
4.Haišman JaroslavVachovec Milan     0331
5.Vasilečko MichalHadrava Jaroslav ml.     3241
6.Krejčí AntonínBarchanski Pavel     3051
7.Haišman JaroslavGlazar František     3261
8.Vasilečko MichalVachovec Milan     0362
9.Krejčí AntonínHadrava Jaroslav ml.     3072
10.Soukup ZdeněkBarchanski Pavel     3082
11.Vasilečko MichalGlazar František     1383
12.Krejčí AntonínVachovec Milan     3193
13.Soukup ZdeněkHadrava Jaroslav ml.     30103
14.Haišman JaroslavBarchanski Pavel         
15.Krejčí AntonínGlazar František         
16.Soukup ZdeněkVachovec Milan         
17.Haišman JaroslavHadrava Jaroslav ml.         
18.Vasilečko MichalBarchanski Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Zdeněk30Glazar František12
Haišman Jaroslav11Vachovec Milan21
Vasilečko Michal12Hadrava Jaroslav ml.03
Krejčí Antonín30Barchanski Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34611:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
10-964 3110
2.Šípek Josef
Drofa Zdeněk
 
 
Babický Josef
Vyskočil Martin
 
 
8-69-6-42311
3.Šulda DavidVyskočil Marek-6-6-9  0312
4.Nechutný MarekBabický Josef9-4-10-8 1313
5.Šípek JosefLopata Vladimír3-9-9-4 1314
6.Nechutný Petr ml.Vyskočil Martin123  3024
7.Nechutný MarekVyskočil Marek-6-5-4  0325
8.Šípek JosefBabický Josef-8-9-9  0326
9.Nechutný Petr ml.Lopata Vladimír2107  3036
10.Šulda DavidVyskočil Martin912-1011 3146
11.Šípek JosefVyskočil Marek-44714 3156
12.Nechutný Petr ml.Babický Josef588  3066
13.Šulda DavidLopata Vladimír-7-4-10  0367
14.Nechutný MarekVyskočil Martin-310-86103277
15.Nechutný Petr ml.Vyskočil Marek9-86-8-82378
16.Šulda DavidBabický Josef-4-5-7  0379
17.Nechutný MarekLopata Vladimír-85-6543289
18.Šípek JosefVyskočil Martin11510  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulda David13Vyskočil Marek31
Nechutný Marek22Babický Josef31
Šípek Josef22Lopata Vladimír22
Nechutný Petr ml.31Vyskočil Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17516:375TJ Sokol Horní Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švamberg Luboš
Nový Jaroslav
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
283  3010
2.Pešík Radek
Hruška Václav
 
 
Havel Miroslav
Krátký Petr
 
 
-5-79-9 1311
3.Hruška VáclavKrátký Petr65-914 3121
4.Nový JaroslavHavel Miroslav8-7-6-8 1322
5.Pešík RadekJanečková Jaroslava-8445 3132
6.Švamberg LubošJaneček Jaroslav8610  3042
7.Nový JaroslavKrátký Petr-8-858-72343
8.Pešík RadekHavel Miroslav9-47-883253
9.Švamberg LubošJanečková Jaroslava473  3063
10.Hruška VáclavJaneček JaroslavWO    3073
11.Pešík RadekKrátký Petr99-87 3183
12.Švamberg LubošHavel Miroslav6-7-7-9 1384
13.Hruška VáclavJanečková Jaroslava536  3094
14.Nový JaroslavJaneček JaroslavWO    30104
15.Švamberg LubošKrátký Petr         
16.Hruška VáclavHavel Miroslav         
17.Nový JaroslavJanečková Jaroslava         
18.Pešík RadekJaneček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Václav20Krátký Petr12
Nový Jaroslav02Havel Miroslav21
Pešík Radek30Janečková Jaroslava03
Švamberg Luboš21Janeček Jaroslav01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13452:363TJ Slavoj Stod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houfek Jaroslav
Rauner Václav
 
 
Hummel Jiří
Šmíd Martin
 
 
9-7-4473210
2.Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
Šlehofer Stanislav
Kinský Jiří
 
 
866  3020
3.Kodirov KhudoyberdiŠmíd Martin9-6126 3130
4.Rauner VáclavŠlehofer Stanislav658  3040
5.Houfek JaroslavHummel Jiří858  3050
6.Hořan MilanKinský Jiří544  3060
7.Rauner VáclavŠmíd Martin566  3070
8.Houfek JaroslavŠlehofer Stanislav54-77 3180
9.Hořan MilanHummel Jiří11-8-2-9 1381
10.Kodirov KhudoyberdiKinský Jiří8-873 3191
11.Zábranský HynekŠmíd Martin-44-7-9 1392
12.Hořan MilanŠlehofer Stanislav-6-117131232102
13.Kodirov KhudoyberdiHummel Jiří548  30  
14.Rauner VáclavKinský Jiří         
15.Hořan MilanŠmíd Martin         
16.Kodirov KhudoyberdiŠlehofer Stanislav         
17.Rauner VáclavHummel Jiří         
18.Zábranský HynekKinský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodirov Khudoyberdi20Šmíd Martin12
Rauner Václav20Šlehofer Stanislav03
Houfek Jaroslav20Hummel Jiří11
Hořan Milan21Kinský Jiří02
Zábranský Hynek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32685:641TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dienstbier Pavel
Malý Josef
 
 
Kříž Michal
Kašper Petr
 
 
2-787 3110
2.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
-4-3-10  0311
3.Brant FrantišekMichal Jan st.-76-5-10 1312
4.Dienstbier PavelKašper Petr753  3022
5.Vohradský JiříKříž Michal6-10-514-82323
6.Malý JosefUlman Miroslav-8-9-9  0324
7.Dienstbier PavelMichal Jan st.57-95 3134
8.Vohradský JiříKašper Petr-9105-10-82335
9.Malý JosefKříž Michal8311  3045
10.Brant FrantišekUlman Miroslav-8-108-14 1346
11.Vohradský JiříMichal Jan st.-59-5-7 1347
12.Malý JosefKašper Petr5-8-8873257
13.Brant FrantišekKříž Michal767  3067
14.Dienstbier PavelUlman Miroslav610-8-833277
15.Malý JosefMichal Jan st.-4-56-9 1378
16.Brant FrantišekKašper Petr-6-1291053288
17.Dienstbier PavelKříž Michal5108  3098
18.Vohradský JiříUlman Miroslav141011  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brant František22Michal Jan st.31
Dienstbier Pavel40Kašper Petr13
Vohradský Jiří13Kříž Michal13
Malý Josef22Ulman Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy