Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1015:31 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
     2301
2.Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
     2302
3.Krejčí AntonínDvořák Jaroslav     2303
4.Soukup ZdeněkPoch Pavel     0304
5.Haišman JaroslavUngr Jan II.     0305
6.Malík RomanDobrý Václav     1306
7.Soukup ZdeněkDvořák Jaroslav     3116
8.Haišman JaroslavPoch Pavel     2317
9.Malík RomanUngr Jan II.     2318
10.Krejčí AntonínDobrý Václav     1319
11.Haišman JaroslavDvořák Jaroslav         
12.Malík RomanPoch Pavel     03110
13.Krejčí AntonínUngr Jan II.         
14.Soukup ZdeněkDobrý Václav         
15.Malík RomanDvořák Jaroslav         
16.Krejčí AntonínPoch Pavel         
17.Soukup ZdeněkUngr Jan II.         
18.Haišman JaroslavDobrý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Antonín02Dvořák Jaroslav11
Soukup Zdeněk11Poch Pavel30
Haišman Jaroslav02Ungr Jan II.20
Malík Roman03Dobrý Václav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35351:519TJ Sokol Lhůta B - Trnová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kylián Zdeněk
Bistřický David
 
 
Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
4-8610 3110
2.Kovář Martin
 
 
Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
WO    0311
3.Kylián ZdeněkGlazar František8-99-8103221
4.Kovář MartinVachovec Milan-6128-5-72322
5.Bistřický DavidHadrava Jaroslav ml.12-6-8-7 1323
6.Barchanski PavelWO    0324
7.Kovář MartinGlazar František-78-9-7 1325
8.Bistřický DavidVachovec Milan-7-8-7  0326
9.Hadrava Jaroslav ml.WO    0327
10.Kylián ZdeněkBarchanski Pavel1096  3037
11.Bistřický DavidGlazar František-6-8-7  0338
12.Vachovec MilanWO    0339
13.Kylián ZdeněkHadrava Jaroslav ml.87-8-773249
14.Kovář MartinBarchanski Pavel-9-7-5  03410
15.Glazar FrantišekWO    03  
16.Kylián ZdeněkVachovec Milan         
17.Kovář MartinHadrava Jaroslav ml.         
18.Bistřický DavidBarchanski Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kylián Zdeněk30Glazar František21
Kovář Martin03Vachovec Milan20
Bistřický David03Hadrava Jaroslav ml.11
   Barchanski Pavel11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32327:419TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
Babický Josef
Vyskočil Martin
 
 
-79-8-9 1301
2.Hruška Václav
Pešík Radek
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
-4-9-8  0302
3.Šípek FilipVyskočil Martin-939-8-52303
4.Nový JaroslavBabický Josef-6-58-4 1304
5.Pešík RadekLopata Vladimír-6-96-8 1305
6.Švamberg LubošVyskočil Marek-6-9-6  0306
7.Nový JaroslavVyskočil Martin-6-134643216
8.Pešík RadekBabický Josef-8-5-4  0317
9.Švamberg LubošLopata Vladimír7-5-9-9 1318
10.Šípek FilipVyskočil Marek-6-2-4  0319
11.Pešík RadekVyskočil Martin-8-67-6 13110
12.Švamberg LubošBabický Josef         
13.Šípek FilipLopata Vladimír         
14.Nový JaroslavVyskočil Marek         
15.Švamberg LubošVyskočil Martin         
16.Šípek FilipBabický Josef         
17.Nový JaroslavLopata Vladimír         
18.Pešík RadekVyskočil Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šípek Filip02Vyskočil Martin21
Nový Jaroslav11Babický Josef20
Pešík Radek03Lopata Vladimír20
Švamberg Luboš02Vyskočil Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8392:247TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Havel Miroslav
Janečková Jaroslava
 
 
7-876 3110
2.Šípek Josef
Drofa Zdeněk
 
 
Krátký Petr
 
 
WO    3020
3.Švamberg DanielHavel Miroslav-79-8973230
4.Nechutný MarekKrátký Petr9-787 3140
5.Šípek JosefJanečková Jaroslava-8779 3150
6.Nechutný Petr ml.WO    3060
7.Nechutný MarekHavel Miroslav8-989 3170
8.Šípek JosefKrátký Petr-8910-693280
9.Nechutný Petr ml.Janečková Jaroslava554  3090
10.Švamberg DanielWO    30100
11.Šípek JosefHavel Miroslav         
12.Nechutný Petr ml.Krátký Petr         
13.Švamberg DanielJanečková Jaroslava         
14.Nechutný Marek         
15.Nechutný Petr ml.Havel Miroslav         
16.Švamberg DanielKrátký Petr         
17.Nechutný MarekJanečková Jaroslava         
18.Šípek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švamberg Daniel10Havel Miroslav02
Nechutný Marek20Krátký Petr02
Šípek Josef20Janečková Jaroslava02
Nechutný Petr ml.10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3365:208TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dienstbier Pavel
Malý Josef
 
 
Hummel Jiří
Šmíd Martin
 
 
464  3010
2.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Šlehofer Stanislav
Kinský Jiří
 
 
746  3020
3.Brant FrantišekŠmíd Martin1033  3030
4.Dienstbier PavelŠlehofer Stanislav9103  3040
5.Vohradský JiříHummel Jiří-92-81223250
6.Malý JosefKinský Jiří432  3060
7.Dienstbier PavelŠmíd Martin777  3070
8.Vohradský JiříŠlehofer Stanislav697  3080
9.Malý JosefHummel Jiří101-115 3190
10.Brant FrantišekKinský Jiří1037  30100
11.Vohradský JiříŠmíd Martin         
12.Malý JosefŠlehofer Stanislav         
13.Brant FrantišekHummel Jiří         
14.Dienstbier PavelKinský Jiří         
15.Malý JosefŠmíd Martin         
16.Brant FrantišekŠlehofer Stanislav         
17.Dienstbier PavelHummel Jiří         
18.Vohradský JiříKinský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brant František20Šmíd Martin02
Dienstbier Pavel20Šlehofer Stanislav02
Vohradský Jiří20Hummel Jiří02
Malý Josef20Kinský Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:38595:649SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
10-8-9393210
2.Houfek Jaroslav
Zábranský Hynek
 
 
Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
-18-512-82311
3.Kodirov KhudoyberdiMichal Jan st.-88-51193221
4.Rauner VáclavKašper Petr-8-2-10  0322
5.Houfek JaroslavKříž Michal-66-77-112323
6.Hořan MilanUlman Miroslav77-106 3133
7.Rauner VáclavMichal Jan st.-96-6-8 1334
8.Houfek JaroslavKašper Petr-810-3-7 1335
9.Hořan MilanKříž Michal768  3045
10.Kodirov KhudoyberdiUlman Miroslav72-79 3155
11.Zábranský HynekMichal Jan st.-49-5-8 1356
12.Hořan MilanKašper Petr-48-610-62357
13.Kodirov KhudoyberdiKříž Michal2-8-9-9 1358
14.Rauner VáclavUlman Miroslav-44-8-9 1359
15.Hořan MilanMichal Jan st.810-8-4113269
16.Kodirov KhudoyberdiKašper Petr-67-3-7 13610
17.Rauner VáclavKříž Michal         
18.Zábranský HynekUlman Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodirov Khudoyberdi22Michal Jan st.22
Rauner Václav03Kašper Petr40
Houfek Jaroslav02Kříž Michal21
Hořan Milan31Ulman Miroslav12
Zábranský Hynek01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy