Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
     2301
2.Dobrý Václav
Poch Petr
 
 
Houfek Jaroslav
Rauner Václav
 
 
     3011
3.Poch PavelKodirov Khudoyberdi     1312
4.Dvořák JaroslavRauner Václav     3022
5.Poch PetrHoufek Jaroslav     3032
6.Dobrý VáclavHořan Milan     3242
7.Dvořák JaroslavKodirov Khudoyberdi     3252
8.Poch PetrRauner Václav     3262
9.Dobrý VáclavHoufek Jaroslav     2363
10.Poch PavelHořan Milan     0364
11.Poch PetrKodirov Khudoyberdi     3174
12.Dobrý VáclavZábranský Hynek     3084
13.Poch PavelHoufek Jaroslav     2385
14.Dvořák JaroslavHořan Milan     2386
15.Dobrý VáclavKodirov Khudoyberdi     3096
16.Poch PavelZábranský Hynek     31106
17.Dvořák JaroslavHoufek Jaroslav         
18.Poch PetrHořan Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poch Pavel13Kodirov Khudoyberdi13
Dvořák Jaroslav21Rauner Václav02
Poch Petr30Houfek Jaroslav21
Dobrý Václav31Hořan Milan21
   Zábranský Hynek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33428:492TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Vohradský Jiří
Brant František
 
 
-7-911783210
2.Glazar František
Hadrava Jaroslav ml.
 
 
Malý Josef
Dienstbier Pavel
 
 
-967-8-82311
3.Glazar FrantišekDienstbier Pavel-10-9-11  0312
4.Dvořák PetrMalý Josef8-39-10-72313
5.Hadrava Jaroslav ml.Brant František-8-9-8  0314
6.Vachovec MilanVohradský Jiří-98-8-8 1315
7.Dvořák PetrDienstbier Pavel-10712-8-82316
8.Hadrava Jaroslav ml.Malý Josef-6-47-5 1317
9.Vachovec MilanBrant František-77105 3127
10.Glazar FrantišekVohradský Jiří-4-7-10  0328
11.Barchanski PavelDienstbier Pavel-910-7-6 1329
12.Vachovec MilanMalý Josef-5-10-9  03210
13.Glazar FrantišekBrant František         
14.Dvořák PetrVohradský Jiří         
15.Vachovec MilanDienstbier Pavel         
16.Glazar FrantišekMalý Josef         
17.Dvořák PetrBrant František         
18.Barchanski PavelVohradský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glazar František02Dienstbier Pavel30
Dvořák Petr02Malý Josef30
Hadrava Jaroslav ml.02Brant František11
Vachovec Milan12Vohradský Jiří20
Barchanski Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30 TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav
Kinský Jiří
 
 
Nechutný Marek
Šulda David
 
 
     0301
2.Hummel Jiří
Kesman Karel
 
 
Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
     0302
3.Šlehofer StanislavŠulda David     0303
4.Hummel JiříNechutný Marek     2304
5.Kinský JiříŠípek Josef     0305
6.Kesman KarelŠvamberg DanielWO    0306
7.Hummel JiříŠulda David     0307
8.Kinský JiříNechutný Marek     2308
9.Kesman KarelŠípek JosefWO    0309
10.Šlehofer StanislavŠvamberg Daniel     03010
11.Kinský JiříŠulda David         
12.Kesman KarelNechutný Marek         
13.Šlehofer StanislavŠípek Josef         
14.Hummel JiříŠvamberg Daniel         
15.Kesman KarelŠulda David         
16.Šlehofer StanislavNechutný Marek         
17.Hummel JiříŠípek Josef         
18.Kinský JiříŠvamberg Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav02Šulda David20
Hummel Jiří02Nechutný Marek20
Kinský Jiří02Šípek Josef10
   Švamberg Daniel10
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Pešík Radek
Hruška Václav
 
 
     3010
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
     3220
3.Ulman MiroslavPešík Radek     2321
4.Kříž MichalHruška Václav     3231
5.Kašper PetrŠvamberg Luboš     3141
6.Michal Jan st.Nový Jaroslav     3151
7.Kříž MichalPešík Radek     3061
8.Kašper PetrHruška Václav     3071
9.Michal Jan st.Švamberg Luboš     3281
10.Ulman MiroslavNový Jaroslav     3291
11.Kašper PetrPešík Radek     30101
12.Michal Jan st.Hruška Václav         
13.Ulman MiroslavŠvamberg Luboš         
14.Kříž MichalNový Jaroslav         
15.Michal Jan st.Pešík Radek         
16.Ulman MiroslavHruška Václav         
17.Kříž MichalŠvamberg Luboš         
18.Kašper PetrNový Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulman Miroslav11Pešík Radek12
Kříž Michal20Hruška Václav02
Kašper Petr30Švamberg Luboš02
Michal Jan st.20Nový Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
Lopata Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Dobřív, Dobřív 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Kylián Zdeněk
Gabriel Petr
 
 
     3110
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Kovář Martin
Bistřický David
 
 
     3120
3.Lopata VladimírKylián Zdeněk     3030
4.Babický JosefGabriel Petr     2331
5.Boura LukášKovář Martin     3041
6.Vyskočil MarekBistřický David     3151
7.Babický JosefKylián Zdeněk     3061
8.Boura LukášGabriel Petr     3071
9.Vyskočil MarekKovář Martin     3081
10.Lopata VladimírBistřický David     3091
11.Boura LukášKylián Zdeněk     0392
12.Vyskočil MarekGabriel Petr     30102
13.Lopata VladimírKovář Martin         
14.Babický JosefBistřický David         
15.Vyskočil MarekKylián Zdeněk         
16.Lopata VladimírGabriel Petr         
17.Babický JosefKovář Martin         
18.Boura LukášBistřický David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lopata Vladimír20Kylián Zdeněk12
Babický Josef11Gabriel Petr12
Boura Lukáš21Kovář Martin02
Vyskočil Marek30Bistřický David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:35429:524TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
-4-8-6  0301
2.Havel Miroslav
Krátký Petr
 
 
Soukup Zdeněk
Vasilečko Michal
 
 
799  3011
3.Janečková JaroslavaMalík Roman-7-8-9  0312
4.Krátký PetrKrejčí Antonín-6-8-8  0313
5.Havel MiroslavSoukup Zdeněk-10-6-7  0314
6.Janeček JaroslavVasilečko Michal-1189-883224
7.Krátký PetrMalík Roman-6-6-2  0325
8.Havel MiroslavKrejčí Antonín-69-7-8 1326
9.Janeček JaroslavSoukup Zdeněk-996-843236
10.Janečková JaroslavaVasilečko Michal-6-7-11  0337
11.Havel MiroslavMalík Roman-89-6-9 1338
12.Janeček JaroslavKrejčí Antonín-9897 3148
13.Janečková JaroslavaSoukup Zdeněk-9-8-11  0349
14.Krátký PetrVasilečko Michal678  3059
15.Janeček JaroslavMalík RomanWO    03510
16.Janečková JaroslavaKrejčí Antonín         
17.Krátký PetrSoukup Zdeněk         
18.Havel MiroslavVasilečko Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečková Jaroslava03Malík Roman30
Krátký Petr12Krejčí Antonín21
Havel Miroslav03Soukup Zdeněk21
Janeček Jaroslav30Vasilečko Michal12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy