Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10420:321TJ Sokol Lhůta B - Trnová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
-8998 3110
2.Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
Rauner Václav
Houfek Jaroslav
 
 
555  3020
3.Hadrava Jaroslav ml.Kodirov Khudoyberdi-7-5-9  0321
4.Glazar FrantišekRauner Václav3811  3031
5.Dvořák PetrHoufek Jaroslav322  3041
6.Vachovec MilanHořan Milan-10876 3151
7.Glazar FrantišekKodirov Khudoyberdi8-10106 3161
8.Dvořák PetrRauner Václav2-78-993271
9.Vachovec MilanHoufek Jaroslav12-78-7123281
10.Hadrava Jaroslav ml.Hořan Milan984  3091
11.Dvořák PetrKodirov Khudoyberdi1183  30101
12.Vachovec MilanRauner Václav-5    01  
13.Hadrava Jaroslav ml.Houfek Jaroslav         
14.Glazar FrantišekHořan Milan         
15.Vachovec MilanKodirov Khudoyberdi         
16.Hadrava Jaroslav ml.Rauner Václav         
17.Glazar FrantišekHoufek Jaroslav         
18.Dvořák PetrHořan Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadrava Jaroslav ml.11Kodirov Khudoyberdi12
Glazar František20Rauner Václav02
Dvořák Petr30Houfek Jaroslav02
Vachovec Milan20Hořan Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan II.
Dobrý Václav
 
 
Dienstbier Pavel
Malý Josef
 
 
     0301
2.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Vohradský Jiří
Brant František
 
 
     3011
3.Dvořák JaroslavDienstbier Pavel     1312
4.Poch PavelMalý Josef     2313
5.Ungr Jan II.Brant František     3023
6.Dobrý VáclavVohradský Jiří     3133
7.Poch PavelDienstbier Pavel     3243
8.Ungr Jan II.Malý Josef     2344
9.Dobrý VáclavBrant František     3154
10.Dvořák JaroslavVohradský Jiří     3064
11.Ungr Jan II.Dienstbier Pavel     2365
12.Dobrý VáclavMalý Josef     3275
13.Dvořák JaroslavBrant František     2376
14.Poch PavelVohradský Jiří     2377
15.Dobrý VáclavDienstbier Pavel     0378
16.Dvořák JaroslavMalý Josef     0379
17.Poch PavelBrant František     3189
18.Ungr Jan II.Vohradský Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jaroslav13Dienstbier Pavel31
Poch Pavel22Malý Josef31
Ungr Jan II.22Brant František13
Dobrý Václav31Vohradský Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
     1301
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
     3011
3.Ulman MiroslavNechutný Petr ml.     1312
4.Kříž MichalNechutný Marek     3122
5.Kašper PetrŠípek Josef     3132
6.Michal Jan st.Švamberg Daniel     3042
7.Kříž MichalNechutný Petr ml.     0343
8.Kašper PetrNechutný Marek     3153
9.Michal Jan st.Šípek Josef     3263
10.Ulman MiroslavŠvamberg Daniel     3173
11.Kašper PetrNechutný Petr ml.     1374
12.Michal Jan st.Nechutný Marek     3284
13.Ulman MiroslavŠípek Josef     2385
14.Kříž MichalŠvamberg Daniel     3095
15.Michal Jan st.Nechutný Petr ml.     30105
16.Ulman MiroslavNechutný Marek         
17.Kříž MichalŠípek Josef         
18.Kašper PetrŠvamberg Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulman Miroslav12Nechutný Petr ml.31
Kříž Michal21Nechutný Marek03
Kašper Petr21Šípek Josef12
Michal Jan st.40Švamberg Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30 TJ Sokol Horní Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav
Kinský Jiří
 
 
Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
     0301
2.Hummel Jiří
Kesman Karel
 
 
Dobrý Oldřich
Hruška Václav
 
 
     2302
3.Šlehofer StanislavDobrý Oldřich     2303
4.Hummel JiříHruška Václav     2304
5.Kinský JiříNový Jaroslav     1305
6.Kesman KarelŠvamberg LubošWO    0306
7.Hummel JiříDobrý Oldřich     1307
8.Kinský JiříHruška Václav     0308
9.Kesman KarelNový JaroslavWO    0309
10.Šlehofer StanislavŠvamberg Luboš     13010
11.Kinský JiříDobrý Oldřich         
12.Kesman KarelHruška Václav         
13.Šlehofer StanislavNový Jaroslav         
14.Hummel JiříŠvamberg Luboš         
15.Kesman KarelDobrý Oldřich         
16.Šlehofer StanislavHruška Václav         
17.Hummel JiříNový Jaroslav         
18.Kinský JiříŠvamberg Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav02Dobrý Oldřich20
Hummel Jiří02Hruška Václav20
Kinský Jiří02Nový Jaroslav10
   Švamberg Luboš10
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19541:476TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miroslav
Krátký Petr
 
 
Gabriel Petr
Kylián Zdeněk
 
 
8-1911-8-122301
2.Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
Bistřický David
Kovář Martin
 
 
867  3011
3.Janečková JaroslavaGabriel Petr-8-7-6  0312
4.Havel MiroslavKylián Zdeněk67-67 3122
5.Krátký PetrBistřický David46-65 3132
6.Janeček JaroslavKovář Martin857  3042
7.Havel MiroslavGabriel Petr7-96-6-62343
8.Krátký PetrKylián Zdeněk89-7-993253
9.Janeček JaroslavBistřický David4-684 3163
10.Janečková JaroslavaKovář Martin910-67 3173
11.Krátký PetrGabriel Petr694  3083
12.Janeček JaroslavKylián Zdeněk9-688 3193
13.Janečková JaroslavaBistřický David8-8-9-9 1394
14.Havel MiroslavKovář Martin899  30104
15.Janeček JaroslavGabriel Petr         
16.Janečková JaroslavaKylián Zdeněk         
17.Havel MiroslavBistřický David         
18.Krátký PetrKovář Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečková Jaroslava12Gabriel Petr21
Havel Miroslav21Kylián Zdeněk03
Krátký Petr30Bistřický David12
Janeček Jaroslav30Kovář Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Dobřív, Dobřív 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
     0301
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Soukup Zdeněk
Vasilečko Michal
 
 
     3211
3.Lopata VladimírMalík Roman     3121
4.Babický JosefKrejčí Antonín     3031
5.Boura LukášSoukup Zdeněk     1332
6.Vyskočil MarekVasilečko Michal     3042
7.Babický JosefMalík Roman     3052
8.Boura LukášKrejčí Antonín     3262
9.Vyskočil MarekSoukup Zdeněk     3172
10.Lopata VladimírVasilečko Michal     3182
11.Boura LukášMalík Roman     2383
12.Vyskočil MarekKrejčí Antonín     3293
13.Lopata VladimírSoukup Zdeněk     31103
14.Babický JosefVasilečko Michal     30  
15.Vyskočil MarekMalík Roman         
16.Lopata VladimírKrejčí Antonín         
17.Babický JosefSoukup Zdeněk         
18.Boura LukášVasilečko Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lopata Vladimír30Malík Roman12
Babický Josef20Krejčí Antonín03
Boura Lukáš12Soukup Zdeněk12
Vyskočil Marek30Vasilečko Michal02
Zápas č. 14 skončil dřív než zápas č. 13.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy