Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
Lopata Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Dobrý Václav
Krajdl Roman
 
 
     3110
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
     3120
3.Boura LukášDvořák Jaroslav     3230
4.Babický JosefPoch Pavel     3140
5.Lopata VladimírKrajdl Roman     3150
6.Vyskočil MarekDobrý Václav     3160
7.Babický JosefDvořák Jaroslav     3170
8.Lopata VladimírPoch Pavel     3080
9.Vyskočil MarekKrajdl Roman     3090
10.Boura LukášDobrý Václav     1391
11.Lopata VladimírDvořák Jaroslav     2392
12.Vyskočil MarekPoch Pavel     30102
13.Boura LukášKrajdl Roman         
14.Babický JosefDobrý Václav         
15.Vyskočil MarekDvořák Jaroslav         
16.Boura LukášPoch Pavel         
17.Babický JosefKrajdl Roman         
18.Lopata VladimírDobrý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boura Lukáš11Dvořák Jaroslav12
Babický Josef20Poch Pavel03
Lopata Vladimír21Krajdl Roman02
Vyskočil Marek30Dobrý Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33655:644TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miroslav
Krátký Petr
 
 
Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
-11-7-1  0301
2.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Vachovec Milan
Dvořák Petr
 
 
-7-9-6  0302
3.Janečková JaroslavaGlazar František-786-6-72303
4.Havel MiroslavVachovec Milan87-96 3113
5.Krátký PetrDvořák Petr89-98 3123
6.Janeček JaroslavHadrava Jaroslav ml.969  3033
7.Havel MiroslavGlazar František97-96 3143
8.Krátký PetrVachovec Milan971  3053
9.Janeček JaroslavDvořák Petr9-9-76-82354
10.Janečková JaroslavaHadrava Jaroslav ml.-8-5-7  0355
11.Krátký PetrGlazar František7-889 3165
12.Janeček JaroslavVachovec Milan665  3075
13.Janečková JaroslavaDvořák Petr-4-2-5  0376
14.Havel MiroslavHadrava Jaroslav ml.9-79-8-122377
15.Janeček JaroslavGlazar František8-10411 3187
16.Janečková JaroslavaVachovec Milan-67-8-8 1388
17.Havel MiroslavDvořák Petr-7910-1073298
18.Krátký PetrHadrava Jaroslav ml.-898-10332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janečková Jaroslava04Glazar František13
Havel Miroslav31Vachovec Milan13
Krátký Petr40Dvořák Petr22
Janeček Jaroslav31Hadrava Jaroslav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9402:324Union Plzeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kylián Zdeněk
Gabriel Petr
 
 
Šlehofer Stanislav
Hummel Jiří
 
 
7-687 3110
2.Kovář Martin
Bistřický David
 
 
Kinský Jiří
Berka Vítězslav
 
 
118-76 3120
3.Kylián ZdeněkŠlehofer Stanislav657  3030
4.Kovář MartinHummel Jiří-6109-783240
5.Bistřický DavidKinský Jiří10-666 3150
6.Gabriel PetrBerka Vítězslav786  3060
7.Kovář MartinŠlehofer Stanislav108-98 3170
8.Bistřický DavidHummel Jiří88-10-893280
9.Gabriel PetrKinský Jiří86-87 3190
10.Kylián ZdeněkBerka Vítězslav647  30100
11.Bistřický DavidŠlehofer Stanislav         
12.Gabriel PetrHummel Jiří         
13.Kylián ZdeněkKinský Jiří         
14.Kovář MartinBerka Vítězslav         
15.Gabriel PetrŠlehofer Stanislav         
16.Kylián ZdeněkHummel Jiří         
17.Kovář MartinKinský Jiří         
18.Bistřický DavidBerka Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kylián Zdeněk20Šlehofer Stanislav02
Kovář Martin20Hummel Jiří02
Bistřický David20Kinský Jiří02
Gabriel Petr20Berka Vítězslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
     2301
2.Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
     3211
3.Krejčí AntonínMichal Jan st.     3121
4.Soukup ZdeněkKašper Petr     1322
5.Haišman JaroslavKříž Michal     2323
6.Malík RomanUlman Miroslav     3033
7.Soukup ZdeněkMichal Jan st.     0334
8.Haišman JaroslavKašper Petr     3144
9.Malík RomanKříž Michal     3254
10.Krejčí AntonínUlman Miroslav     3064
11.Haišman JaroslavMichal Jan st.     3174
12.Malík RomanKašper Petr     0375
13.Krejčí AntonínKříž Michal     3185
14.Soukup ZdeněkUlman Miroslav     3195
15.Malík RomanMichal Jan st.     0396
16.Krejčí AntonínKašper Petr     31106
17.Soukup ZdeněkKříž Michal         
18.Haišman JaroslavUlman Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Antonín40Michal Jan st.22
Soukup Zdeněk12Kašper Petr22
Haišman Jaroslav21Kříž Michal12
Malík Roman22Ulman Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 11:30 Začátek
utkání
12:20Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30605:590TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Rauner Václav
Houfek Jaroslav
 
 
-99-11733210
2.Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
Kodirov Khudoyberdi
Hořan Milan
 
 
9-98-2-102311
3.Švamberg DanielHoufek Jaroslav-5-8-8  0312
4.Šípek JosefKodirov Khudoyberdi11-669 3122
5.Nechutný MarekRauner Václav7-5-79-52323
6.Nechutný Petr ml.Zábranský Hynek347  3033
7.Šípek JosefHoufek Jaroslav-8-8-7  0334
8.Nechutný MarekKodirov Khudoyberdi1079  3044
9.Nechutný Petr ml.Rauner Václav-114-9693254
10.Švamberg DanielZábranský Hynek-5-106-4 1355
11.Nechutný MarekHoufek Jaroslav878  3065
12.Nechutný Petr ml.Kodirov Khudoyberdi787  3075
13.Švamberg DanielRauner Václav-5-4-8  0376
14.Šípek JosefZábranský Hynek678  3086
15.Nechutný Petr ml.Houfek Jaroslav8-97-783296
16.Švamberg DanielKodirov Khudoyberdi-4-7-8  0397
17.Šípek JosefRauner Václav-85-613432107
18.Nechutný MarekHořan Milan-115   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švamberg Daniel04Houfek Jaroslav22
Šípek Josef31Kodirov Khudoyberdi13
Nechutný Marek21Rauner Václav22
Nechutný Petr ml.40Zábranský Hynek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
Pešík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33309:444TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Pešík Radek
 
 
Vohradský Jiří
Brant František
 
 
-8887 3110
2.Nový Jaroslav
Šípek Filip
 
 
Malý Josef
Dienstbier Pavel
 
 
7-9-6-7 1311
3.Šípek FilipDienstbier Pavel-5-1-7  0312
4.Nový JaroslavMalý Josef-5-4-8  0313
5.Pešík RadekBrant František-5-10-3  0314
6.Hruška VáclavVohradský Jiří-3-48773224
7.Nový JaroslavDienstbier Pavel-10-48-9 1325
8.Pešík RadekMalý Josef-2-5-4  0326
9.Hruška VáclavBrant František-4-10-7  0327
10.Šípek FilipVohradský Jiří9-6-3-4 1328
11.Pešík RadekDienstbier Pavel9-8-9-8 1329
12.Hruška VáclavMalý Josef-6-7-8  03210
13.Šípek FilipBrant František         
14.Nový JaroslavVohradský Jiří         
15.Hruška VáclavDienstbier Pavel         
16.Šípek FilipMalý Josef         
17.Nový JaroslavBrant František         
18.Pešík RadekVohradský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šípek Filip02Dienstbier Pavel30
Nový Jaroslav02Malý Josef30
Pešík Radek03Brant František20
Hruška Václav12Vohradský Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy