Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19514:437TJ Sokol Lhůta B - Trnová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Nedoma Lukáš
Šlehofer Stanislav
 
 
-10684 3110
2.Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
57-78 3120
3.Dvořák PetrNedoma Lukáš-6-9-8  0321
4.Glazar FrantišekŠlehofer Stanislav10-2710 3131
5.Barchanski PavelKesman Karel12-876 3141
6.Hadrava Jaroslav ml.Belfín Karel ml.6910  3051
7.Glazar FrantišekNedoma Lukáš12-4-25-82352
8.Barchanski PavelŠlehofer Stanislav710-73 3162
9.Hadrava Jaroslav ml.Kesman Karel375  3072
10.Dvořák PetrBelfín Karel ml.16-9-5623282
11.Vachovec MilanNedoma Lukáš-95-5-6 1383
12.Hadrava Jaroslav ml.Šlehofer Stanislav431  3093
13.Dvořák PetrKesman Karel-12-6-11  0394
14.Glazar FrantišekBelfín Karel ml.297  30104
15.Hadrava Jaroslav ml.Nedoma Lukáš         
16.Dvořák PetrŠlehofer Stanislav         
17.Glazar FrantišekKesman Karel         
18.Vachovec MilanBelfín Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr12Nedoma Lukáš30
Glazar František21Šlehofer Stanislav03
Barchanski Pavel20Kesman Karel12
Hadrava Jaroslav ml.30Belfín Karel ml.03
Vachovec Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:38 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
Kříž Michal
Kašper Petr
 
 
     1301
2.Dobrý Václav
Poch Petr
 
 
Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
     3111
3.Poch PavelMichal Jan st.     2312
4.Dvořák JaroslavKašper Petr     1313
5.Poch PetrKříž Michal     1314
6.Dobrý VáclavUlman Miroslav     3224
7.Dvořák JaroslavMichal Jan st.     1325
8.Poch PetrKašper Petr     1326
9.Dobrý VáclavKříž Michal     1327
10.Poch PavelUlman Miroslav     3137
11.Poch PetrMichal Jan st.     0338
12.Dobrý VáclavKašper Petr     3248
13.Poch PavelKříž Michal     2349
14.Dvořák JaroslavUlman Miroslav     3259
15.Dobrý VáclavMichal Jan st.     13510
16.Poch PavelKašper Petr         
17.Dvořák JaroslavKříž Michal         
18.Poch PetrUlman Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poch Pavel12Michal Jan st.40
Dvořák Jaroslav12Kašper Petr21
Poch Petr03Kříž Michal30
Dobrý Václav22Ulman Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33361:454TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houfek Jaroslav
Zábranský Hynek
 
 
Havel Miroslav
Krátký Petr
 
 
-9-8-6  0301
2.Hořan Milan
Šleis Petr
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
-8-62-6 1302
3.Zábranský HynekJaneček Jaroslav-3-5-4  0303
4.Šleis PetrHavel Miroslav-6-8-6  0304
5.Hořan MilanKrátký Petr5-587 3114
6.Houfek JaroslavJanečková Jaroslava-7-586-92315
7.Šleis PetrJaneček Jaroslav3-5-7-4 1316
8.Hořan MilanHavel Miroslav-8-88-9 1317
9.Houfek JaroslavKrátký Petr-6-469-52318
10.Zábranský HynekJanečková Jaroslava-8-86-2 1319
11.Hořan MilanJaneček Jaroslav9-23-883229
12.Houfek JaroslavHavel Miroslav-2-12-8  03210
13.Zábranský HynekKrátký Petr         
14.Šleis PetrJanečková Jaroslava         
15.Houfek JaroslavJaneček Jaroslav         
16.Zábranský HynekHavel Miroslav         
17.Šleis PetrKrátký Petr         
18.Hořan MilanJanečková Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Hynek02Janeček Jaroslav21
Šleis Petr02Havel Miroslav30
Hořan Milan21Krátký Petr11
Houfek Jaroslav03Janečková Jaroslava20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:32 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Hrubý Petr
 
 
Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
     1301
2.Vohradský Jiří
Dienstbier Pavel
 
 
Vyskočil Martin
Boura Lukáš
 
 
     3011
3.Dienstbier PavelVyskočil Marek     2312
4.Brant FrantišekLopata Vladimír     3122
5.Vohradský JiříBoura Lukáš     3032
6.Hrubý PetrVyskočil Martin     0333
7.Brant FrantišekVyskočil Marek     1334
8.Vohradský JiříLopata Vladimír     1335
9.Hrubý PetrBoura Lukáš     0336
10.Dienstbier PavelVyskočil Martin     3046
11.Vohradský JiříVyskočil Marek     1347
12.Hrubý PetrLopata Vladimír     0348
13.Dienstbier PavelBoura Lukáš     3058
14.Brant FrantišekVyskočil Martin     3068
15.Hrubý PetrVyskočil Marek     0369
16.Dienstbier PavelLopata Vladimír     3179
17.Brant FrantišekBoura Lukáš     03710
18.Vohradský JiříVyskočil Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dienstbier Pavel31Vyskočil Marek40
Brant František22Lopata Vladimír22
Vohradský Jiří12Boura Lukáš22
Hrubý Petr04Vyskočil Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36601:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
-7-6-6  0301
2.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
5-1098 3111
3.Šípek JosefMalík Roman-8-8-10  0312
4.Nechutný MarekKrejčí Antonín-9689 3122
5.Švamberg DanielSoukup Zdeněk-7-79-6 1323
6.Nechutný Petr ml.Haišman Jaroslav888  3033
7.Nechutný MarekMalík Roman8-7-10-10 1334
8.Švamberg DanielKrejčí Antonín-73-31183244
9.Nechutný Petr ml.Soukup Zdeněk1136  3054
10.Šípek JosefHaišman Jaroslav-96-6-9 1355
11.Švamberg DanielMalík Roman-10-6-11  0356
12.Nechutný Petr ml.Krejčí Antonín-3-3-4  0357
13.Šípek JosefSoukup Zdeněk9-11-5-6 1358
14.Nechutný MarekHaišman Jaroslav89-8-933268
15.Nechutný Petr ml.Malík Roman6106  3078
16.Šípek JosefKrejčí Antonín-7-42383288
17.Nechutný MarekSoukup Zdeněk15-68 3198
18.Švamberg DanielHaišman Jaroslav-6-6-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šípek Josef13Malík Roman31
Nechutný Marek31Krejčí Antonín13
Švamberg Daniel13Soukup Zdeněk22
Nechutný Petr ml.31Haišman Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:03Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21520:457TJ Sokol Horní Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švamberg Luboš
Dobrý Oldřich
 
 
Gabriel Petr
Kylián Zdeněk
 
 
-78-10-9 1301
2.Hruška Václav
Pešík Radek
 
 
Kovář Martin
Bednář David
 
 
-78-6693211
3.Hruška VáclavGabriel Petr11-11-10-8 1312
4.Dobrý OldřichBednář David929  3022
5.Pešík RadekKovář Martin7-397 3132
6.Švamberg LubošKylián Zdeněk-7-8910113242
7.Dobrý OldřichGabriel Petr-2-8-9  0343
8.Pešík RadekBednář David2-517 3153
9.Švamberg LubošKovář Martin1510  3063
10.Hruška VáclavKylián Zdeněk-5-10-12  0364
11.Pešík RadekGabriel Petr-7-8-5  0365
12.Švamberg LubošBednář David1065  3075
13.Hruška VáclavKovář Martin613  3085
14.Dobrý OldřichKylián Zdeněk9137  3095
15.Švamberg LubošGabriel Petr872  30105
16.Hruška VáclavBednář David         
17.Dobrý OldřichKovář Martin         
18.Pešík RadekKylián Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Václav12Gabriel Petr31
Dobrý Oldřich21Bednář David03
Pešík Radek21Kovář Martin03
Švamberg Luboš40Kylián Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy