Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
     0301
2.Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
     3011
3.Poch PavelNechutný Petr ml.     3021
4.Ungr Jan II.Nechutný Marek     3131
5.Dvořák JaroslavŠípek Josef     1332
6.Dobrý VáclavŠvamberg Daniel     3042
7.Ungr Jan II.Nechutný Petr ml.     3152
8.Dvořák JaroslavNechutný Marek     3162
9.Dobrý VáclavŠípek Josef     1363
10.Poch PavelŠvamberg Daniel     3073
11.Dvořák JaroslavNechutný Petr ml.     1374
12.Dobrý VáclavNechutný Marek     3184
13.Poch PavelŠípek Josef     3094
14.Ungr Jan II.Švamberg Daniel     31104
15.Dobrý VáclavNechutný Petr ml.         
16.Poch PavelNechutný Marek         
17.Ungr Jan II.Šípek Josef         
18.Dvořák JaroslavŠvamberg Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poch Pavel30Nechutný Petr ml.12
Ungr Jan II.30Nechutný Marek03
Dvořák Jaroslav12Šípek Josef21
Dobrý Václav21Švamberg Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38625:647TJ Sokol Horní Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
10-4-3-9 1301
2.Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
Hruška Václav
Pešík Radek
 
 
767  3011
3.Dvořák PetrHruška Václav-8-5-9  0312
4.Hadrava Jaroslav ml.Pešík Radek3-5-7-10 1313
5.Vachovec MilanŠvamberg Luboš-8-948-62314
6.Glazar FrantišekNový Jaroslav910-8-8103224
7.Hadrava Jaroslav ml.Hruška Václav6-6-6-7 1325
8.Vachovec MilanPešík Radek-93-79-102326
9.Glazar FrantišekŠvamberg Luboš-87-66-72327
10.Dvořák PetrNový Jaroslav-5689 3137
11.Barchanski PavelHruška Václav-5-12-7  0338
12.Glazar FrantišekPešík Radek79-410 3148
13.Dvořák PetrŠvamberg Luboš810-6-2103258
14.Hadrava Jaroslav ml.Nový Jaroslav000  3068
15.Glazar FrantišekHruška Václav6-2-312-122369
16.Dvořák PetrPešík Radek-1125-1083279
17.Hadrava Jaroslav ml.Švamberg Luboš-12-6-2  03710
18.Barchanski PavelNový Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr31Hruška Václav40
Hadrava Jaroslav ml.13Pešík Radek22
Vachovec Milan02Švamberg Luboš31
Glazar František22Nový Jaroslav03
Barchanski Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17507:348TJ Slavoj Stod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
Kylián Zdeněk
Gabriel Petr
 
 
8-43-8-102301
2.Rauner Václav
Houfek Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Kodirov KhudoyberdiKylián Zdeněk8-82-783221
4.Rauner VáclavGabriel Petr-9-5-7  0322
5.Zábranský HynekKovář Martin7-8-5893232
6.Hořan MilanWO    3042
7.Rauner VáclavKylián Zdeněk610-7-2-112343
8.Zábranský HynekGabriel Petr-56-9-4 1344
9.Hořan MilanKovář Martin5210  3054
10.Kodirov KhudoyberdiWO    3064
11.Zábranský HynekKylián Zdeněk639  3074
12.Hořan MilanGabriel Petr10-1059 3184
13.Kodirov KhudoyberdiKovář Martin878  3094
14.Rauner VáclavWO    30104
15.Houfek JaroslavKylián Zdeněk-7    01  
16.Kodirov KhudoyberdiGabriel Petr         
17.Rauner VáclavKovář Martin         
18.Zábranský Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kodirov Khudoyberdi20Kylián Zdeněk12
Rauner Václav02Gabriel Petr21
Zábranský Hynek21Kovář Martin03
Hořan Milan20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11430:321TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
438  3010
2.Malý Josef
Dienstbier Pavel
 
 
Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
1711  3020
3.Dienstbier PavelMalík Roman-99-3-6 1321
4.Brant FrantišekKrejčí Antonín5-79-993231
5.Šperl JakubSoukup Zdeněk636  3041
6.Malý JosefHaišman Jaroslav-6452 3151
7.Brant FrantišekMalík Roman-9-68-7 1352
8.Šperl JakubKrejčí Antonín1074  3062
9.Malý JosefSoukup Zdeněk8-437 3172
10.Dienstbier PavelHaišman Jaroslav569  3082
11.Šperl JakubMalík Roman578  3092
12.Malý JosefKrejčí Antonín5-997 31102
13.Dienstbier PavelSoukup Zdeněk         
14.Brant FrantišekHaišman Jaroslav         
15.Malý JosefMalík Roman         
16.Dienstbier PavelKrejčí Antonín         
17.Brant FrantišekSoukup Zdeněk         
18.Šperl JakubHaišman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dienstbier Pavel11Malík Roman21
Brant František11Krejčí Antonín03
Šperl Jakub30Soukup Zdeněk02
Malý Josef30Haišman Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kinský Jiří
Šlehofer Stanislav
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
     1301
2.Hummel Jiří
Kesman Karel
 
 
Boura Lukáš
Dostál Ondřej
 
 
     1302
3.Hummel JiříDostál Ondřej     1303
4.Kinský JiříVyskočil Marek     0304
5.Šlehofer StanislavBoura Lukáš     0305
6.Kesman KarelLopata Vladimír     1306
7.Kinský JiříDostál Ondřej     0307
8.Šlehofer StanislavVyskočil Marek     1308
9.Kesman KarelBoura Lukáš     1309
10.Hummel JiříLopata Vladimír     13010
11.Šlehofer StanislavDostál Ondřej     13  
12.Kesman KarelVyskočil Marek         
13.Hummel JiříBoura Lukáš         
14.Kinský JiříLopata Vladimír         
15.Kesman KarelDostál Ondřej         
16.Hummel JiříVyskočil Marek         
17.Kinský JiříBoura Lukáš         
18.Šlehofer StanislavLopata Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hummel Jiří02Dostál Ondřej20
Kinský Jiří02Vyskočil Marek20
Šlehofer Stanislav02Boura Lukáš20
Kesman Karel02Lopata Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20528:432SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Syrový Václav
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
-14348 3110
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Havel Miroslav st.
Krátký Petr
 
 
-8-93-8 1311
3.Syrový VáclavJaneček Jaroslav-8-9-5  0312
4.Ulman MiroslavKrátký Petr9-77-783222
5.Kašper PetrHavel Miroslav311-65 3132
6.Michal Jan st.Janečková Jaroslava865  3042
7.Ulman MiroslavJaneček Jaroslav89-6-6-72343
8.Kašper PetrKrátký Petr9-9710 3153
9.Michal Jan st.Havel Miroslav-11378 3163
10.Syrový VáclavJanečková Jaroslava-7115-8103273
11.Kašper PetrJaneček JaroslavWO    3083
12.Michal Jan st.Krátký Petr378  3093
13.Syrový VáclavHavel Miroslav-9-7-8  0394
14.Ulman MiroslavJanečková Jaroslava668  30104
15.Michal Jan st.Janeček Jaroslav         
16.Syrový VáclavKrátký Petr         
17.Ulman MiroslavHavel Miroslav         
18.Kašper PetrJanečková Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Václav12Janeček Jaroslav20
Ulman Miroslav21Krátký Petr03
Kašper Petr20Havel Miroslav12
Michal Jan st.30Janečková Jaroslava03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy