Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36544:593TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
344  3010
2.Vachovec Milan
Barchanski Pavel
 
 
Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
-5-6-7  0311
3.Vachovec MilanNechutný Petr ml.-5-5-6  0312
4.Dvořák PetrŠípek Josef-9-9-13  0313
5.Hadrava Jaroslav ml.Nechutný Marek-7-9-8  0314
6.Glazar FrantišekŠvamberg Daniel47-107 3124
7.Dvořák PetrNechutný Petr ml.-97-612-72325
8.Hadrava Jaroslav ml.Šípek Josef6-5-4-9 1326
9.Glazar FrantišekNechutný Marek169-96 3136
10.Vachovec MilanŠvamberg Daniel1076  3046
11.Hadrava Jaroslav ml.Nechutný Petr ml.108-2-1293256
12.Glazar FrantišekŠípek Josef-999-5-82357
13.Vachovec MilanNechutný Marek8-48-8-92358
14.Barchanski PavelŠvamberg Daniel7-88-853268
15.Glazar FrantišekNechutný Petr ml.-8-8-1  0369
16.Vachovec MilanŠípek Josef-5-7-7  03610
17.Barchanski PavelNechutný Marek         
18.Hadrava Jaroslav ml.Švamberg Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vachovec Milan13Nechutný Petr ml.31
Dvořák Petr02Šípek Josef40
Hadrava Jaroslav ml.12Nechutný Marek21
Glazar František22Švamberg Daniel03
Barchanski Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Pešík Radek
Hruška Václav
 
 
     3010
2.Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 

 
 
WO    3020
3.Poch PavelWO    3030
4.Ungr Jan II.Pešík Radek     3040
5.Dobrý VáclavŠvamberg Luboš     3050
6.Dvořák JaroslavHruška Václav     3260
7.Ungr Jan II.WO    3070
8.Dobrý VáclavPešík Radek     3080
9.Dvořák JaroslavŠvamberg Luboš     2381
10.Poch PavelHruška Václav     3091
11.Dobrý VáclavWO    30101
12.Dvořák JaroslavPešík Radek         
13.Poch PavelŠvamberg Luboš         
14.Ungr Jan II.Hruška Václav         
15.Dvořák Jaroslav         
16.Poch PavelPešík Radek         
17.Ungr Jan II.Švamberg Luboš         
18.Dobrý VáclavHruška Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Poch Pavel10Pešík Radek02
Ungr Jan II.10Švamberg Luboš11
Dobrý Václav20Hruška Václav02
Dvořák Jaroslav11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11445:279TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradský Jiří
Šperl Jakub
 
 
Kovář Martin
Kylián Zdeněk
 
 
896  3010
2.Dienstbier Pavel
Malý Josef
 
 
Boháč Jaroslav
 
 
WO    3020
3.Dienstbier PavelKylián Zdeněk-9-678-72321
4.Malý JosefBoháč Jaroslav25-63 3131
5.Vohradský JiříKovář Martin7-9-2-9 1332
6.Šperl JakubWO    3042
7.Malý JosefKylián Zdeněk13-8-10963252
8.Vohradský JiříBoháč Jaroslav-4698 3162
9.Šperl JakubKovář Martin736  3072
10.Dienstbier PavelWO    3082
11.Vohradský JiříKylián Zdeněk-7744 3192
12.Šperl JakubBoháč Jaroslav1073  30102
13.Dienstbier PavelKovář Martin36   20  
14.Malý Josef         
15.Šperl JakubKylián Zdeněk         
16.Dienstbier PavelBoháč Jaroslav         
17.Malý JosefKovář Martin         
18.Vohradský JiříWO    03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dienstbier Pavel01Kylián Zdeněk12
Malý Josef20Boháč Jaroslav03
Vohradský Jiří21Kovář Martin11
Šperl Jakub20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35661:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodirov Khudoyberdi
Hořan Milan
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
9-8-510-82301
2.Rauner Václav
Houfek Jaroslav
 
 
Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
1053  3011
3.Kodirov KhudoyberdiMalík Roman1099  3021
4.Rauner VáclavKrejčí Antonín79-811 3131
5.Houfek JaroslavSoukup Zdeněk7-66-10-112332
6.Hořan MilanHaišman Jaroslav1194  3042
7.Rauner VáclavMalík Roman34-6-873252
8.Houfek JaroslavKrejčí Antonín-4-47-10 1353
9.Hořan MilanSoukup Zdeněk-10-1-10  0354
10.Kodirov KhudoyberdiHaišman Jaroslav7-7-53113264
11.Houfek JaroslavMalík Roman-61011-8-92365
12.Hořan MilanKrejčí Antonín3-596 3175
13.Zábranský HynekSoukup Zdeněk-3-6-3  0376
14.Rauner VáclavHaišman Jaroslav5-5810 3186
15.Hořan MilanMalík Roman58-713 3196
16.Zábranský HynekKrejčí Antonín-4-13-2  0397
17.Rauner VáclavSoukup Zdeněk10-5-810-62398
18.Houfek JaroslavHaišman Jaroslav-69-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodirov Khudoyberdi20Malík Roman13
Rauner Václav31Krejčí Antonín22
Houfek Jaroslav04Soukup Zdeněk40
Hořan Milan31Haišman Jaroslav13
Zábranský Hynek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31452:503TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Syrový Václav
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
-36-9-9 1301
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Boura Lukáš
Dostál Ondřej
 
 
68-6-5-82302
3.Syrový VáclavBoura Lukáš-7-7-7  0303
4.Ulman MiroslavVyskočil Marek-9-7-8  0304
5.Kašper PetrLopata Vladimír789  3014
6.Michal Jan st.Dostál Ondřej5117  3024
7.Ulman MiroslavBoura Lukáš9-8-6-5 1325
8.Kašper PetrVyskočil Marek610-9-3-62326
9.Michal Jan st.Lopata Vladimír523  3036
10.Syrový VáclavDostál Ondřej-5-6-5  0337
11.Kašper PetrBoura Lukáš-9668 3147
12.Michal Jan st.Vyskočil Marek99-7-6-142348
13.Syrový VáclavLopata Vladimír-3-4-7  0349
14.Ulman MiroslavDostál Ondřej-5-589-923410
15.Michal Jan st.Boura Lukáš-6-5-8  03  
16.Syrový VáclavVyskočil Marek         
17.Ulman MiroslavLopata Vladimír         
18.Kašper PetrDostál Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrový Václav03Boura Lukáš21
Ulman Miroslav03Vyskočil Marek30
Kašper Petr21Lopata Vladimír12
Michal Jan st.21Dostál Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kinský Jiří
Šlehofer Stanislav
 
 
Havel Miroslav
Krátký Petr
 
 
     0301
2.Kesman Karel
Hummel Jiří
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     3211
3.Hummel JiříJanečková Jaroslava     1312
4.Kinský JiříKrátký Petr     0313
5.Šlehofer StanislavHavel Miroslav     1314
6.Kesman KarelJaneček Jaroslav     1315
7.Kinský JiříJanečková Jaroslava     0316
8.Šlehofer StanislavKrátký Petr     1317
9.Kesman KarelHavel Miroslav     2318
10.Hummel JiříJaneček Jaroslav     0319
11.Šlehofer StanislavJanečková Jaroslava     3029
12.Kesman KarelKrátký Petr     13210
13.Hummel JiříHavel Miroslav         
14.Kinský JiříJaneček Jaroslav         
15.Kesman KarelJanečková Jaroslava         
16.Hummel JiříKrátký Petr         
17.Kinský JiříHavel Miroslav         
18.Šlehofer StanislavJaneček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hummel Jiří02Janečková Jaroslava21
Kinský Jiří02Krátký Petr30
Šlehofer Stanislav12Havel Miroslav20
Kesman Karel03Janeček Jaroslav20

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy