Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Petr
Dobrý Václav
 
 
Bistřický David
Bednář David
 
 
     3010
2.Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
Gabriel Petr
Kovář Martin
 
 
     3120
3.Poch PavelGabriel Petr     3230
4.Dvořák JaroslavBistřický David     3040
5.Poch PetrBednář David     3250
6.Dobrý VáclavKovář Martin     3060
7.Dvořák JaroslavGabriel Petr     0361
8.Poch PetrBistřický David     3071
9.Dobrý VáclavBednář David     3081
10.Poch PavelKovář Martin     3191
11.Poch PetrGabriel Petr     32101
12.Dobrý VáclavBistřický David         
13.Poch PavelBednář David         
14.Dvořák JaroslavKovář Martin         
15.Dobrý VáclavGabriel Petr         
16.Poch PavelBistřický David         
17.Dvořák JaroslavBednář David         
18.Poch PetrKovář Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poch Pavel20Gabriel Petr12
Dvořák Jaroslav11Bistřický David02
Poch Petr30Bednář David02
Dobrý Václav20Kovář Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30251:371TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
-9-5-6  0301
2.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
-8-78-9 1302
3.Hadrava Jaroslav ml.Malík Roman-4-68-7 1303
4.Vachovec MilanKrejčí Antonín-8-8-10  0304
5.Glazar FrantišekSoukup Zdeněk-2-4-8  0305
6.Dvořák PetrHaišman Jaroslav-8-7-8  0306
7.Vachovec MilanMalík Roman9-7-6-8 1307
8.Glazar FrantišekKrejčí Antonín86-4-10-72308
9.Dvořák PetrSoukup Zdeněk-2-5-5  0309
10.Hadrava Jaroslav ml.Haišman Jaroslav-9-5-4  03010
11.Glazar FrantišekMalík Roman         
12.Dvořák PetrKrejčí Antonín         
13.Hadrava Jaroslav ml.Soukup Zdeněk         
14.Vachovec MilanHaišman Jaroslav         
15.Dvořák PetrMalík Roman         
16.Hadrava Jaroslav ml.Krejčí Antonín         
17.Vachovec MilanSoukup Zdeněk         
18.Glazar FrantišekHaišman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hadrava Jaroslav ml.02Malík Roman20
Vachovec Milan02Krejčí Antonín20
Glazar František02Soukup Zdeněk20
Dvořák Petr02Haišman Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
     3010
2.Boura Lukáš
Vyskočil Martin
 
 
Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
     3220
3.Boura LukášNechutný Marek     3130
4.Babický JosefNechutný Petr ml.     3140
5.Lopata VladimírŠípek Josef     3050
6.Vyskočil MarekŠvamberg Daniel     3060
7.Babický JosefNechutný Marek     3070
8.Lopata VladimírNechutný Petr ml.     0371
9.Vyskočil MarekŠípek Josef     3281
10.Boura Lukᚊvamberg Daniel     3091
11.Vyskočil MartinNechutný Marek     32101
12.Vyskočil MarekNechutný Petr ml.         
13.Boura Lukᚊípek Josef         
14.Babický JosefŠvamberg Daniel         
15.Vyskočil MarekNechutný Marek         
16.Boura LukášNechutný Petr ml.         
17.Babický JosefŠípek Josef         
18.Vyskočil MartinŠvamberg Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boura Lukáš20Nechutný Marek03
Babický Josef20Nechutný Petr ml.11
Lopata Vladimír11Šípek Josef02
Vyskočil Marek20Švamberg Daniel02
Vyskočil Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18534:475TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Petr
Havel Miroslav
 
 
Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
8-48-4-102301
2.Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
Hruška Václav
Pešík Radek
 
 
10-1067 3111
3.Janečková JaroslavaHruška Václav8-810-13-122312
4.Krátký PetrPešík Radek789  3022
5.Havel MiroslavŠvamberg Luboš-7898 3132
6.Janeček JaroslavNový Jaroslav643  3042
7.Krátký PetrHruška Václav4410  3052
8.Havel MiroslavPešík Radek8511  3062
9.Janeček JaroslavŠvamberg Luboš-9-877123272
10.Janečková JaroslavaNový Jaroslav-8-18-5 1373
11.Havel MiroslavHruška Václav910-88 3183
12.Janeček JaroslavPešík Radek-2553 3193
13.Janečková JaroslavaŠvamberg Luboš9-8-7-5 1394
14.Krátký PetrNový Jaroslav888  30104
15.Janeček JaroslavHruška Václav         
16.Janečková JaroslavaPešík Radek         
17.Krátký PetrŠvamberg Luboš         
18.Havel MiroslavNový Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečková Jaroslava03Hruška Václav12
Krátký Petr30Pešík Radek03
Havel Miroslav30Švamberg Luboš12
Janeček Jaroslav30Nový Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37 TJ Slavoj Stod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hummel Jiří
Kesman Karel
 
 
Hořan Milan
Šleis Petr
 
 
     3210
2.Nedoma Lukáš
Šlehofer Stanislav
 
 
Houfek Jaroslav
Zábranský Hynek
 
 
     2311
3.Kesman KarelHořan Milan     0312
4.Hummel JiříHoufek Jaroslav     0313
5.Šlehofer StanislavŠleis Petr     0314
6.Nedoma LukášZábranský Hynek     3024
7.Hummel JiříHořan Milan     1325
8.Šlehofer StanislavHoufek Jaroslav     2326
9.Nedoma Lukᚊleis Petr     3136
10.Kesman KarelZábranský Hynek     3246
11.Šlehofer StanislavHořan Milan     0347
12.Nedoma LukášHoufek Jaroslav     3157
13.Kesman KarelŠleis Petr     3167
14.Hummel JiříZábranský Hynek     2368
15.Nedoma LukášHořan Milan     1369
16.Kesman KarelHoufek Jaroslav     03610
17.Hummel JiříŠleis Petr     03  
18.Šlehofer StanislavZábranský Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kesman Karel22Hořan Milan40
Hummel Jiří03Houfek Jaroslav31
Šlehofer Stanislav03Šleis Petr12
Nedoma Lukáš31Zábranský Hynek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30648:604SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Vohradský Jiří
Brant František
 
 
-68910 3110
2.Michal Jan st.
Novotný Roman st.
 
 
Malý Josef
Dienstbier Pavel
 
 
-5-6-5  0311
3.Novotný Roman st.Dienstbier Pavel9-8-6-6 1312
4.Kříž MichalMalý Josef-5-6-8  0313
5.Kašper PetrBrant František358  3023
6.Michal Jan st.Vohradský Jiří68-8-353233
7.Kříž MichalDienstbier Pavel6-8-56-82334
8.Kašper PetrMalý Josef584  3044
9.Michal Jan st.Brant František555  3054
10.Novotný Roman st.Vohradský Jiří-1014-78-42355
11.Kašper PetrDienstbier Pavel-38-510-62356
12.Michal Jan st.Malý Josef-775-1023266
13.Novotný Roman st.Brant František7-453 3176
14.Kříž MichalVohradský Jiří-75103 3186
15.Michal Jan st.Dienstbier Pavel8411  3096
16.Novotný Roman st.Malý Josef-9-10128-102397
17.Kříž MichalBrant František9-13-84832107
18.Kašper PetrVohradský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Roman st.13Dienstbier Pavel31
Kříž Michal22Malý Josef22
Kašper Petr21Brant František04
Michal Jan st.40Vohradský Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy