Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:43685:757TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Milan
Šleis Petr
 
 
Dvořák Jaroslav
Dobrý Jan
 
 
-88-4-6 1301
2.Houfek Jaroslav
Kodirov Khudoyberdi
 
 
Poch Petr
Ungr Jan II.
 
 
-68710 3111
3.Zábranský HynekDobrý Václav-3-5-4  0312
4.Kodirov KhudoyberdiPoch Pavel99-8-8-42313
5.Hořan MilanUngr Jan II.-7-5-9  0314
6.Houfek JaroslavDvořák Jaroslav-10-99853224
7.Kodirov KhudoyberdiDobrý Václav-510-99-112325
8.Šleis PetrPoch Pavel-3-7-8  0326
9.Houfek JaroslavUngr Jan II.87-76 3136
10.Zábranský HynekDvořák Jaroslav-7-4-5  0337
11.Šleis PetrDobrý Václav-39-8863247
12.Houfek JaroslavPoch Pavel10-677 3157
13.Zábranský HynekUngr Jan II.-8-97-10 1358
14.Kodirov KhudoyberdiDvořák Jaroslav-512-7763268
15.Houfek JaroslavDobrý Václav612-10-1063278
16.Zábranský HynekPoch Pavel16-10-81063288
17.Kodirov KhudoyberdiUngr Jan II.-7911-6-122389
18.Šleis PetrDvořák Jaroslav-4-96-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Hynek13Dobrý Václav22
Kodirov Khudoyberdi13Poch Pavel22
Hořan Milan01Ungr Jan II.31
Houfek Jaroslav40Dvořák Jaroslav22
Šleis Petr12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22 TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Wohlmuth Lukáš
Levora Karel
 
 
     3210
2.Malý Josef
Šperl Jakub
 
 
Vachovec Milan
Barchanski Pavel
 
 
     3020
3.Šperl JakubWohlmuth Lukáš     3130
4.Brant FrantišekLevora Karel     3040
5.Vohradský JiříBarchanski Pavel     2341
6.Malý JosefVachovec Milan     3151
7.Brant FrantišekWohlmuth Lukáš     2352
8.Vohradský JiříLevora Karel     3262
9.Malý JosefBarchanski Pavel     3072
10.Šperl JakubVachovec Milan     3082
11.Vohradský JiříWohlmuth Lukáš     1383
12.Malý JosefLevora Karel     1384
13.Šperl JakubBarchanski Pavel     3294
14.Brant FrantišekVachovec Milan     32104
15.Malý JosefWohlmuth Lukáš         
16.Šperl JakubLevora Karel         
17.Brant FrantišekBarchanski Pavel         
18.Vohradský JiříVachovec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šperl Jakub30Wohlmuth Lukáš21
Brant František21Levora Karel12
Vohradský Jiří12Barchanski Pavel12
Malý Josef21Vachovec Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:186TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Šlehofer Stanislav
Hummel Jiří
 
 
784  3010
2.Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
579  3020
3.Nechutný MarekŠlehofer Stanislav696  3030
4.Šípek JosefHummel Jiří583  3040
5.Švamberg DanielKesman Karel348  3050
6.Nechutný Petr ml.Belfín Karel ml.678  3060
7.Šípek JosefŠlehofer Stanislav684  3070
8.Švamberg DanielHummel Jiří792  3080
9.Nechutný Petr ml.Kesman Karel647  3090
10.Nechutný MarekBelfín Karel ml.947  30100
11.Švamberg DanielŠlehofer Stanislav         
12.Nechutný Petr ml.Hummel Jiří         
13.Nechutný MarekKesman Karel         
14.Šípek JosefBelfín Karel ml.         
15.Nechutný Petr ml.Šlehofer Stanislav         
16.Nechutný MarekHummel Jiří         
17.Šípek JosefKesman Karel         
18.Švamberg DanielBelfín Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Marek20Šlehofer Stanislav02
Šípek Josef20Hummel Jiří02
Švamberg Daniel20Kesman Karel02
Nechutný Petr ml.20Belfín Karel ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38625:645SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Pešík Radek
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
-9-9-8  0301
2.Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
Michal Jan st.
Novotný Roman st.
 
 
-3210-3-82302
3.Hruška VáclavNovotný Roman st.635  3012
4.Nový JaroslavKříž Michal9-99-883222
5.Pešík RadekKašper Petr-876-6103232
6.Švamberg LubošMichal Jan st.-11-8-8  0333
7.Nový JaroslavNovotný Roman st.7-13-10-10 1334
8.Pešík RadekKříž Michal-7-9-9  0335
9.Švamberg LubošKašper Petr-28-57-102336
10.Hruška VáclavMichal Jan st.-11-88-10 1337
11.Pešík RadekNovotný Roman st.7-869 3147
12.Švamberg LubošKříž Michal468  3057
13.Hruška VáclavKašper Petr-7-7-10  0358
14.Nový JaroslavMichal Jan st.-2-4-11  0359
15.Švamberg LubošNovotný Roman st.-5651 3169
16.Hruška VáclavKříž Michal1198  3079
17.Nový JaroslavKašper Petr-88-91093289
18.Pešík RadekMichal Jan st.-4-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Václav22Novotný Roman st.13
Nový Jaroslav22Kříž Michal13
Pešík Radek22Kašper Petr22
Švamberg Luboš22Michal Jan st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30232:374TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Petr
Kylián Zdeněk
 
 
Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
-67-117-32301
2.Bistřický David
Bednář David
 
 
Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
-4-6-10  0302
3.Kylián ZdeněkVyskočil Marek-6-9-5  0303
4.Bistřický DavidBoura Lukáš-89-7-1 1304
5.Bednář DavidBabický Josef-2-5-8  0305
6.Gabriel PetrLopata Vladimír-7-4-5  0306
7.Bistřický DavidVyskočil Marek-5-8-4  0307
8.Bednář DavidBoura Lukáš-78-4-8 1308
9.Gabriel PetrBabický Josef-410-5-6 1309
10.Kylián ZdeněkLopata Vladimír-4-8-6  03010
11.Bednář DavidVyskočil Marek         
12.Gabriel PetrBoura Lukáš         
13.Kylián ZdeněkBabický Josef         
14.Bistřický DavidLopata Vladimír         
15.Gabriel PetrVyskočil Marek         
16.Kylián ZdeněkBoura Lukáš         
17.Bistřický DavidBabický Josef         
18.Bednář DavidLopata Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kylián Zdeněk02Vyskočil Marek20
Bistřický David02Boura Lukáš20
Bednář David02Babický Josef20
Gabriel Petr02Lopata Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
Halbych Jan
Janeček Jaroslav
 
 
     3010
2.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Krátký Petr
Havel Miroslav
 
 
     1311
3.Krejčí AntonínJaneček Jaroslav     3021
4.Soukup ZdeněkHavel Miroslav     1322
5.Haišman JaroslavKrátký Petr     3132
6.Malík RomanHalbych Jan     3042
7.Soukup ZdeněkJaneček Jaroslav     2343
8.Haišman JaroslavHavel Miroslav     3253
9.Malík RomanKrátký Petr     3163
10.Krejčí AntonínHalbych Jan     3073
11.Haišman JaroslavJaneček Jaroslav     2374
12.Malík RomanHavel Miroslav     3184
13.Krejčí AntonínKrátký Petr     2385
14.Soukup ZdeněkHalbych Jan     3095
15.Malík RomanJaneček Jaroslav     1396
16.Krejčí AntonínHavel Miroslav     30106
17.Soukup ZdeněkKrátký Petr         
18.Haišman JaroslavHalbych Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Antonín31Janeček Jaroslav31
Soukup Zdeněk12Havel Miroslav13
Haišman Jaroslav21Krátký Petr12
Malík Roman31Halbych Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy