Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:20561:499TJ Slavoj Stod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Hynek
Šleis Petr
 
 
Protiva Pavel
Levora Karel
 
 
-89713 3110
2.Houfek Jaroslav
Kodirov Khudoyberdi
 
 
Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
988  3020
3.Kodirov KhudoyberdiProtiva Pavel9810  3030
4.Zábranský HynekLevora Karel-9528 3140
5.Hořan MilanBarchanski Pavel-12-9-5  0341
6.Houfek JaroslavVachovec Milan-6-3-8  0342
7.Zábranský HynekProtiva Pavel6412  3052
8.Hořan MilanLevora Karel-6-94-5 1353
9.Houfek JaroslavBarchanski Pavel854  3063
10.Kodirov KhudoyberdiVachovec Milan-7108-5-72364
11.Hořan MilanProtiva Pavel547  3074
12.Houfek JaroslavLevora Karel-7-1011-10 1375
13.Kodirov KhudoyberdiBarchanski Pavel6610  3085
14.Zábranský HynekVachovec Milan9-9-8-9 1386
15.Houfek JaroslavProtiva Pavel977  3096
16.Kodirov KhudoyberdiLevora Karel13617  30106
17.Zábranský HynekBarchanski Pavel11-3   11  
18.Hořan MilanVachovec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodirov Khudoyberdi31Protiva Pavel04
Zábranský Hynek21Levora Karel22
Hořan Milan12Barchanski Pavel12
Houfek Jaroslav22Vachovec Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:39 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Ungr Jan II.
Poch Pavel
 
 
     3210
2.Malý Josef
Šperl Jakub
 
 
Dobrý Václav
Dvořák Jaroslav
 
 
     3220
3.Šperl JakubDobrý Václav     0321
4.Brant FrantišekPoch Pavel     2322
5.Vohradský JiříUngr Jan II.     2323
6.Malý JosefDvořák Jaroslav     3133
7.Brant FrantišekDobrý Václav     2334
8.Vohradský JiříPoch Pavel     0335
9.Malý JosefUngr Jan II.     3145
10.Šperl JakubDvořák Jaroslav     1346
11.Vohradský JiříDobrý Václav     0347
12.Malý JosefPoch Pavel     2348
13.Šperl JakubUngr Jan II.     0349
14.Brant FrantišekDvořák Jaroslav     3259
15.Malý JosefDobrý Václav     3169
16.Šperl JakubPoch Pavel     13610
17.Brant FrantišekUngr Jan II.         
18.Vohradský JiříDvořák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šperl Jakub04Dobrý Václav31
Brant František12Poch Pavel40
Vohradský Jiří03Ungr Jan II.21
Malý Josef31Dvořák Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:32368:465SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
-3-14-8 1301
2.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Michal Jan st.
Novotný Roman st.
 
 
5-946 3111
3.Nechutný MarekMichal Jan st.-6-8-9  0312
4.Šípek JosefKašper Petr-87-6-8 1313
5.Švamberg DanielKříž Michal-6-6-6  0314
6.Nechutný Petr ml.Novotný Roman st.1165  3024
7.Šípek JosefMichal Jan st.-6-5-7  0325
8.Švamberg DanielKašper Petr-4-5-3  0326
9.Nechutný Petr ml.Kříž Michal987  3036
10.Nechutný MarekNovotný Roman st.44-67 3146
11.Švamberg DanielMichal Jan st.-8-2-5  0347
12.Nechutný Petr ml.Kašper Petr-39-3-6 1348
13.Nechutný MarekKříž Michal98-3-6-52349
14.Šípek JosefNovotný Roman st.-7-4-7  03410
15.Nechutný Petr ml.Michal Jan st.-10-3   02  
16.Nechutný MarekKašper Petr         
17.Šípek JosefKříž Michal         
18.Švamberg DanielNovotný Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Marek12Michal Jan st.30
Šípek Josef03Kašper Petr30
Švamberg Daniel03Kříž Michal21
Nechutný Petr ml.21Novotný Roman st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30667:618TJ Sokol Horní Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešík Radek
Hruška Václav
 
 
Šlehofer Stanislav
Hummel Jiří
 
 
685  3010
2.Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
Tománek Matyáš
Nedoma Lukáš
 
 
7-864 3120
3.Hruška VáclavTománek Matyáš-617-3-8 1321
4.Nový JaroslavNedoma Lukáš-84-108-92322
5.Pešík RadekŠlehofer Stanislav529  3032
6.Švamberg LubošHummel Jiří-9-7311-62333
7.Nový JaroslavTománek Matyáš8-87-6-82334
8.Pešík RadekNedoma Lukáš-6-6-6  0335
9.Švamberg LubošŠlehofer Stanislav467  3045
10.Hruška VáclavHummel Jiří898  3055
11.Pešík RadekTománek Matyáš-5-9-9  0356
12.Švamberg LubošNedoma Lukáš959  3066
13.Hruška VáclavŠlehofer Stanislav-56105 3176
14.Nový JaroslavHummel Jiří-8498 3186
15.Švamberg LubošTománek Matyáš-8-22-7 1387
16.Hruška VáclavNedoma Lukáš1012-5-853297
17.Nový JaroslavŠlehofer Stanislav-86-810-82398
18.Pešík RadekHummel Jiří89-78 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Václav31Tománek Matyáš40
Nový Jaroslav13Nedoma Lukáš22
Pešík Radek22Šlehofer Stanislav13
Švamberg Luboš22Hummel Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37579:635TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Petr
Kylián Zdeněk
 
 
Janeček Jaroslav
Halbych Jan
 
 
7-61-973210
2.Bednář David
Bistřický David
 
 
Krátký Petr
Havel Miroslav
 
 
-7-10-10  0311
3.Gabriel PetrJaneček Jaroslav-768-983221
4.Bednář DavidHavel Miroslav-7-12-4  0322
5.Bistřický DavidKrátký Petr-128-107-52323
6.Kylián ZdeněkHalbych Jan6-847 3133
7.Bednář DavidJaneček Jaroslav-7-9-3  0334
8.Bistřický DavidHavel Miroslav-5-1011-3 1335
9.Kylián ZdeněkKrátký Petr99-9-7103245
10.Gabriel PetrHalbych Jan9910  3055
11.Bistřický DavidJaneček Jaroslav-4-310-7 1356
12.Kylián ZdeněkHavel Miroslav-9-39-3 1357
13.Gabriel PetrKrátký Petr5107  3067
14.Bednář DavidHalbych Jan-9-56-6 1368
15.Kylián ZdeněkJaneček Jaroslav-511-76-42369
16.Gabriel PetrHavel Miroslav297  3079
17.Bednář DavidKrátký Petr-5-4-9  03710
18.Bistřický DavidHalbych Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Petr40Janeček Jaroslav31
Bednář David04Havel Miroslav31
Bistřický David03Krátký Petr22
Kylián Zdeněk22Halbych Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:39 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
     2301
2.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Babický Josef
Dostál Ondřej
 
 
     3211
3.Krejčí AntonínVyskočil Marek     0312
4.Soukup ZdeněkBabický Josef     1313
5.Haišman JaroslavLopata Vladimír     0314
6.Malík RomanDostál Ondřej     3124
7.Soukup ZdeněkVyskočil Marek     1325
8.Haišman JaroslavBabický Josef     2326
9.Malík RomanLopata Vladimír     3136
10.Krejčí AntonínDostál Ondřej     2337
11.Haišman JaroslavVyskočil Marek     2338
12.Malík RomanBabický Josef     3248
13.Krejčí AntonínLopata Vladimír     3158
14.Soukup ZdeněkDostál Ondřej     3268
15.Malík RomanVyskočil Marek     1369
16.Krejčí AntonínBabický Josef     23610
17.Soukup ZdeněkLopata Vladimír     23  
18.Haišman JaroslavDostál Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Antonín13Vyskočil Marek40
Soukup Zdeněk12Babický Josef31
Haišman Jaroslav03Lopata Vladimír12
Malík Roman31Dostál Ondřej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy