Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:21 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Pavel
Ungr Jan II.
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     3110
2.Dobrý Václav
Dvořák Jaroslav
 
 
Krátký Petr
Havel Miroslav
 
 
     3120
3.Ungr Jan II.Krátký Petr     3230
4.Poch PavelHavel Miroslav     2331
5.Dvořák JaroslavJaneček Jaroslav     2332
6.Dobrý VáclavJanečková Jaroslava     3042
7.Poch PavelKrátký Petr     1343
8.Dvořák JaroslavHavel Miroslav     3153
9.Dobrý VáclavJaneček Jaroslav     2354
10.Ungr Jan II.Janečková Jaroslava     3064
11.Dvořák JaroslavKrátký Petr     3174
12.Dobrý VáclavHavel Miroslav     3184
13.Ungr Jan II.Janeček Jaroslav     3194
14.Poch PavelJanečková Jaroslava     31104
15.Dobrý VáclavKrátký Petr         
16.Ungr Jan II.Havel Miroslav         
17.Poch PavelJaneček Jaroslav         
18.Dvořák JaroslavJanečková Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ungr Jan II.30Krátký Petr12
Poch Pavel12Havel Miroslav12
Dvořák Jaroslav21Janeček Jaroslav21
Dobrý Václav21Janečková Jaroslava03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37549:615TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glazar František
Dvořák Petr
 
 
Boura Lukáš
Murlová Dana
 
 
7-68-993210
2.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
-7-8-9  0311
3.Barchanski PavelVyskočil Marek-5-6-6  0312
4.Vachovec MilanBoura Lukáš711-49 3122
5.Dvořák PetrLopata Vladimír-9-48-7 1323
6.Glazar FrantišekMurlová Dana988  3033
7.Vachovec MilanVyskočil Marek-9-4-1  0334
8.Dvořák PetrBoura Lukáš132-7-793244
9.Glazar FrantišekLopata Vladimír-7-88-10 1345
10.Barchanski PavelMurlová Dana6-7-7-8 1346
11.Dvořák PetrVyskočil Marek-610-7-7 1347
12.Glazar FrantišekBoura Lukáš5-10-61093257
13.Barchanski PavelLopata Vladimír9-7-1-8 1358
14.Vachovec MilanMurlová Dana793  3068
15.Glazar FrantišekVyskočil Marek9-9-94-132369
16.Barchanski PavelBoura Lukáš-7-14-7  03610
17.Vachovec MilanLopata Vladimír         
18.Dvořák PetrMurlová Dana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barchanski Pavel04Vyskočil Marek40
Vachovec Milan21Boura Lukáš13
Dvořák Petr12Lopata Vladimír30
Glazar František22Murlová Dana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Kinský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hummel Jiří
Belfín Karel ml.
 
 
Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
     1301
2.
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
WO    0302
3.Hummel JiříKrejčí Antonín     2303
4.Belfín Karel ml.Malík Roman     0304
5.Kesman KarelSoukup Zdeněk     2305
6.Haišman JaroslavWO    0306
7.Belfín Karel ml.Krejčí Antonín     1307
8.Kesman KarelMalík Roman     2308
9.Soukup ZdeněkWO    0309
10.Hummel JiříHaišman Jaroslav     23010
11.Kesman KarelKrejčí Antonín         
12.Malík Roman         
13.Hummel JiříSoukup Zdeněk         
14.Belfín Karel ml.Haišman Jaroslav         
15.Krejčí Antonín         
16.Hummel JiříMalík Roman         
17.Belfín Karel ml.Soukup Zdeněk         
18.Kesman KarelHaišman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hummel Jiří02Krejčí Antonín20
Belfín Karel ml.02Malík Roman20
Kesman Karel02Soukup Zdeněk10
   Haišman Jaroslav10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Novotný Roman st.
 
 
Kylián Zdeněk
Kovář Martin
 
 
     3010
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Bednář David
Švarc Jan
 
 
     3020
3.Novotný Roman st.Kylián Zdeněk     3130
4.Ulman MiroslavKovář Martin     3040
5.Kašper PetrBednář David     3050
6.Michal Jan st.Švarc Jan     3060
7.Ulman MiroslavKylián Zdeněk     3170
8.Kašper PetrKovář Martin     3180
9.Michal Jan st.Bednář David     3090
10.Novotný Roman st.Švarc Jan     30100
11.Kašper PetrKylián Zdeněk         
12.Michal Jan st.Kovář Martin         
13.Novotný Roman st.Bednář David         
14.Ulman MiroslavŠvarc Jan         
15.Michal Jan st.Kylián Zdeněk         
16.Novotný Roman st.Kovář Martin         
17.Ulman MiroslavBednář David         
18.Kašper PetrŠvarc Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Roman st.20Kylián Zdeněk02
Ulman Miroslav20Kovář Martin02
Kašper Petr20Bednář David02
Michal Jan st.20Švarc Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DružstevníRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:22548:518TJ Slavoj Stod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodirov Khudoyberdi
Hořan Milan
 
 
Pešík Radek
Hruška Václav
 
 
8107  3010
2.Zábranský Hynek
Houfek Jaroslav
 
 
Nový Jaroslav
Švamberg Luboš
 
 
-65-1893220
3.Hořan MilanPešík Radek34-811 3130
4.Houfek JaroslavHruška Václav10-78-783240
5.Kodirov KhudoyberdiŠvamberg Luboš109-8-9-102341
6.Rauner VáclavNový Jaroslav-3-376-62342
7.Houfek JaroslavPešík Radek587  3052
8.Kodirov KhudoyberdiHruška Václav68-107 3162
9.Rauner VáclavŠvamberg Luboš-8109-7-32363
10.Hořan MilanNový Jaroslav-76-8713273
11.Kodirov KhudoyberdiPešík Radek3-77-983283
12.Rauner VáclavHruška Václav-16-813133293
13.Hořan MilanŠvamberg Luboš9-1108 31103
14.Houfek JaroslavNový Jaroslav         
15.Rauner VáclavPešík Radek         
16.Hořan MilanHruška Václav         
17.Houfek JaroslavŠvamberg Luboš         
18.Kodirov KhudoyberdiNový Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořan Milan30Pešík Radek03
Houfek Jaroslav20Hruška Václav03
Kodirov Khudoyberdi21Švamberg Luboš21
Rauner Václav12Nový Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:22540:476TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Josef
Dienstbier Pavel
 
 
Šípek Josef
Švamberg Daniel
 
 
958  3010
2.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
10108  3020
3.Brant FrantišekNechutný Petr ml.-76-37-62321
4.Malý JosefNechutný Marek8-6-79-52322
5.Dienstbier PavelŠípek Josef-7-96953232
6.Vohradský JiříŠvamberg Daniel531  3042
7.Malý JosefNechutný Petr ml.-96-9-6 1343
8.Dienstbier PavelNechutný Marek9110  3053
9.Vohradský JiříŠípek Josef8110  3063
10.Brant FrantišekŠvamberg Daniel-7686 3173
11.Dienstbier PavelNechutný Petr ml.-7-9-5  0374
12.Vohradský JiříNechutný Marek967  3084
13.Brant FrantišekŠípek Josef-8-4-6  0385
14.Malý JosefŠvamberg Daniel755  3095
15.Vohradský JiříNechutný Petr ml.-9-11-2  0396
16.Brant FrantišekNechutný Marek-9766 31106
17.Malý JosefŠípek Josef546  30  
18.Dienstbier PavelŠvamberg Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brant František22Nechutný Petr ml.40
Malý Josef12Nechutný Marek13
Dienstbier Pavel21Šípek Josef12
Vohradský Jiří31Švamberg Daniel03
Z8pas č.17 dohrín před zápasem č.16.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy