Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod KozákovemRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:33535:547Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Michal
Fejtek Ondřej
 
 
Marat Petr
Salomon Daniel
 
 
8-97-7-102301
2.Jiříček Jan
Líbal Jaromír
 
 
Dědek Jiří
Vávra Jiří
 
 
8-811-1193211
3.Líbal JaromírSalomon Daniel-7-6-9  0312
4.Jiříček JanMarat Petr-8-8-11  0313
5.Ježek MichalTruc Petr779  3023
6.Bittner MartinVávra Jiří-9874 3133
7.Jiříček JanSalomon Daniel8-9-8-8 1334
8.Ježek MichalMarat Petr-98-7-9 1335
9.Bittner MartinTruc Petr8-811-9-92336
10.Líbal JaromírVávra Jiří-9-987-112337
11.Ježek MichalSalomon Daniel79-8-9-92338
12.Bittner MartinMarat Petr6-6-98-142339
13.Fejtek OndřejTruc Petr7-9-8-9 13310
14.Jiříček JanDědek Jiří         
15.Bittner MartinSalomon Daniel         
16.Fejtek OndřejMarat Petr         
17.Jiříček JanTruc Petr         
18.Ježek MichalDědek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líbal Jaromír02Salomon Daniel30
Jiříček Jan02Marat Petr30
Ježek Michal12Truc Petr21
Bittner Martin12Vávra Jiří11
Fejtek Ondřej01   
Počet diváků: 18



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37656:673SKST Liberec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Mečl Jan ml.
 
 
Obešlo Josef ml.
Řípa David
 
 
-98-81083210
2.Vogel Matěj
Huk Martin
 
 
Havlík Jaroslav ml.
Obešlo Josef st.
 
 
-9-414-9 1311
3.Mečl Jan ml.Řípa David-97118 3121
4.Brožík KarelHavlík Jaroslav ml.-927-7-42322
5.Vogel MatějObešlo Josef ml.-9-810-4 1323
6.Huk MartinObešlo Josef st.846  3033
7.Brožík KarelŘípa David4-7102 3143
8.Vogel MatějHavlík Jaroslav ml.-9-10-8  0344
9.Huk MartinObešlo Josef ml.5-87-5-62345
10.Mečl Jan ml.Svědík Miroslav648  3055
11.Vogel MatějŘípa David7-6-4-8 1356
12.Huk MartinHavlík Jaroslav ml.-5-5-8  0357
13.Mečl Jan ml.Obešlo Josef ml.1110-13-4-62358
14.Brožík KarelSvědík Miroslav98-69 3168
15.Huk MartinŘípa David-149-4863278
16.Mečl Jan ml.Havlík Jaroslav ml.6-6-10-11 1379
17.Brožík KarelObešlo Josef ml.948  3089
18.Vogel MatějSvědík Miroslav-8-3-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mečl Jan ml.22Řípa David13
Brožík Karel31Havlík Jaroslav ml.40
Vogel Matěj04Obešlo Josef ml.31
Huk Martin22Obešlo Josef st.01
   Svědík Miroslav12
Počet diváků: 49413
Střídání : zápas č. 10 Obešlo st. - Svědík. zápas č.18 - dohrán dříve.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Louda Jiří
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Raspenava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:32273:430Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Regner Michal
 
 
Zahradník Tomáš
Prosa Tomáš
 
 
-7-8-11  0301
2.
 
 
Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
WO    0302
3.Frýba JiříSuchánek Martin-7-8-9  0303
4.Louda JiříProsa Tomáš536  3013
5.Regner MichalZahradník Tomáš-9-9-9  0314
6.Horák LeošWO    0315
7.Louda JiříSuchánek Martin7-78-853225
8.Regner MichalProsa Tomáš789  3035
9.Zahradník TomášWO    0336
10.Frýba JiříHorák Leoš-6-6-3  0337
11.Regner MichalSuchánek Martin-66-66-152338
12.Prosa TomášWO    0339
13.Frýba JiříZahradník Tomáš-5-6-7  03310
14.Louda JiříHorák Leoš         
15.Suchánek Martin         
16.Frýba JiříProsa Tomáš         
17.Louda JiříZahradník Tomáš         
18.Regner MichalHorák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Frýba Jiří03Suchánek Martin21
Louda Jiří20Prosa Tomáš02
Regner Michal12Zahradník Tomáš20
   Horák Leoš10
WO04WO40
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n. J. AVrchní
rozhodčí:
Šír Milan
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32422:496Bižuterie Jablonec n.N. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
Šilhán Josef
Rose Radek
 
 
-6-11-11  0301
2.Naděje Lukáš
Vu Duy Tiep
 
 
Klimenta Matouš
Urban Milan
 
 
-8-895-102302
3.Šír MilanŠilhán Josef-8-84-10 1303
4.Naděje LukášRose Radek7-5-7-8 1304
5.Bělonožník AntonínKlimenta Matouš-5-2-13  0305
6.Vu Duy TiepUrban Milan-7137-10113215
7.Naděje Lukᚊilhán Josef8-9-67-92316
8.Bělonožník AntonínRose Radek-6-10-4  0317
9.Vu Duy TiepKlimenta Matouš-56-6-8 1318
10.Šír MilanUrban Milan101113  3028
11.Bělonožník AntonínŠilhán Josef10-7-6-4 1329
12.Vu Duy TiepRose Radek-97-4-13 13210
13.Šír MilanKlimenta Matouš49   20  
14.Naděje LukášUrban Milan         
15.Vu Duy TiepŠilhán Josef         
16.Šír MilanRose Radek         
17.Naděje LukášKlimenta Matouš         
18.Bělonožník AntonínUrban Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šír Milan11Šilhán Josef30
Naděje Lukáš02Rose Radek30
Bělonožník Antonín03Klimenta Matouš20
Vu Duy Tiep12Urban Milan02
Počet diváků: 3
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov. AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36504:568Spartak Chrastava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bílek Rudolf st.
Gabriel Jan
 
 
Cinibulk Miroslav
Hanák Petr
 
 
5912  3010
2.Česenek Vratislav
Pavelka Josef
 
 
Svoboda Michal
Martenek Tomáš
 
 
-6-4-11  0311
3.Bílek Rudolf st.Svoboda Michal-8-939-92312
4.Gabriel JanMartenek Tomáš89-10-443222
5.Pavelka JosefCinibulk Miroslav-3-710-9 1323
6.Česenek VratislavHanák Petr-9-3-5  0324
7.Gabriel JanSvoboda Michal-76-7-8 1325
8.Pavelka JosefMartenek Tomáš10-3-4-6 1326
9.Česenek VratislavCinibulk Miroslav5-384 3136
10.Bílek Rudolf st.Hanák Petr6-12-6483246
11.Pavelka JosefSvoboda Michal6-8-66-42347
12.Česenek VratislavMartenek Tomáš11-957 3157
13.Bílek Rudolf st.Cinibulk Miroslav-7-8-10  0358
14.Gabriel JanHanák Petr-2-57-6 1359
15.Česenek VratislavSvoboda Michal-7-12-7  03510
16.Bílek Rudolf st.Martenek Tomáš         
17.Gabriel JanCinibulk Miroslav         
18.Pavelka JosefHanák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bílek Rudolf st.12Svoboda Michal40
Gabriel Jan12Martenek Tomáš12
Pavelka Josef03Cinibulk Miroslav21
Česenek Vratislav22Hanák Petr21
Počet diváků: 3
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa AVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká LípaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24578:542Loko Česká Lípa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flanderka Miloš
Just František
 
 
Hekerle Tomáš
Studecký Lubor
 
 
558  3010
2.Bayer Aleš
Jindrák Lukáš
 
 
Hofman Denis
Ivan Radek
 
 
6-1010-7-52311
3.Bayer AlešIvan Radek-43811 3121
4.Jindrák LukášHofman Denis567  3031
5.Flanderka MilošHekerle Tomáš-97-8-3 1332
6.Just FrantišekStudecký Lubor89-78 3142
7.Jindrák LukášIvan Radek8912  3052
8.Flanderka MilošHofman Denis11-66-9-92353
9.Just FrantišekHekerle Tomáš-8-6-7  0354
10.Bayer AlešStudecký Lubor88-59 3164
11.Flanderka MilošIvan Radek-5-6-5  0365
12.Just FrantišekHofman Denis4106  3075
13.Bayer AlešHekerle Tomáš86-86 3185
14.Jindrák LukášStudecký Lubor10-9-11-8 1386
15.Just FrantišekIvan Radek-1075-4103296
16.Bayer AlešHofman Denis8611  30106
17.Jindrák LukášHekerle Tomáš-5238 31  
18.Flanderka MilošStudecký Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bayer Aleš40Ivan Radek13
Jindrák Lukáš21Hofman Denis13
Flanderka Miloš03Hekerle Tomáš21
Just František31Studecký Lubor12
Počet diváků: 5
Zápas č. 17 dohrán dříve než č. 16

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy