Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod KozákovemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22560:512Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Michal
Fejtek Ondřej
 
 
Hofman Denis
Ivan Radek
 
 
96-11-9-72301
2.Líbal Jaromír
Jiříček Jan
 
 
Hekerle Tomáš
Oliverius Pavel
 
 
-79-8993211
3.Fejtek OndřejIvan Radek-9-86-7 1312
4.Jiříček JanHofman Denis6-9-89133222
5.Bittner MartinHekerle Tomáš9-966 3132
6.Ježek MichalOliverius Pavel676  3042
7.Jiříček JanIvan Radek7911  3052
8.Bittner MartinHofman Denis61010  3062
9.Ježek MichalHekerle Tomáš8-9-10943272
10.Fejtek OndřejOliverius Pavel-89-7593282
11.Bittner MartinIvan Radek-2-578-92383
12.Ježek MichalHofman Denis5-677 3193
13.Fejtek OndřejHekerle Tomáš-5-6-8  0394
14.Jiříček JanOliverius Pavel569  30104
15.Ježek MichalIvan Radek         
16.Fejtek OndřejHofman Denis         
17.Jiříček JanHekerle Tomáš         
18.Bittner MartinOliverius Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejtek Ondřej12Ivan Radek21
Jiříček Jan30Hofman Denis03
Bittner Martin21Hekerle Tomáš12
Ježek Michal30Oliverius Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Mečl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7407:288SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Mečl Jan ml.
 
 
Žemlička Karel
Cinibulk Miroslav
 
 
7104  3010
2.Stránská Anna
Pařízková Monika
 
 
Martenek Tomáš
Hanák Petr
 
 
8212  3020
3.Pařízková MonikaCinibulk Miroslav5109  3030
4.Waldhauser ŠtěpánHanák Petr893  3040
5.Brožík KarelMartenek Tomáš6-775 3150
6.Mečl Jan ml.Žemlička Karel63-79 3160
7.Waldhauser ŠtěpánCinibulk Miroslav-1010-67-82361
8.Brožík KarelHanák Petr558  3071
9.Mečl Jan ml.Martenek Tomáš-6771 3181
10.Pařízková MonikaŽemlička Karel798  3091
11.Brožík KarelCinibulk Miroslav9-522 31101
12.Mečl Jan ml.Hanák Petr         
13.Pařízková MonikaMartenek Tomáš         
14.Waldhauser ŠtěpánŽemlička Karel         
15.Mečl Jan ml.Cinibulk Miroslav         
16.Pařízková MonikaHanák Petr         
17.Waldhauser ŠtěpánMartenek Tomáš         
18.Brožík KarelŽemlička Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízková Monika20Cinibulk Miroslav12
Waldhauser Štěpán11Hanák Petr02
Brožík Karel30Martenek Tomáš02
Mečl Jan ml.20Žemlička Karel02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec GVrchní
rozhodčí:
Holík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7399:283SKST Liberec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef st.
Havlík Jaroslav ml.
 
 
Pavelka Josef
Česenek Vratislav
 
 
4-968 3110
2.Řípa David
Holík Tomáš
 
 
Bílek Rudolf st.
Gabriel Jan
 
 
9-1056 3120
3.Obešlo Josef st.Pavelka Josef688  3030
4.Havlík Jaroslav ml.Gabriel Jan-9237 3140
5.Holík TomášČesenek Vratislav8-9107 3150
6.Řípa DavidBílek Rudolf st.1169  3060
7.Havlík Jaroslav ml.Pavelka Josef794  3070
8.Holík TomášGabriel Jan6-774 3180
9.Řípa DavidČesenek Vratislav912-107 3190
10.Obešlo Josef st.Bílek Rudolf st.5-983 31100
11.Holík TomášPavelka Josef818  30  
12.Řípa DavidGabriel Jan         
13.Obešlo Josef st.Česenek Vratislav         
14.Havlík Jaroslav ml.Bílek Rudolf st.         
15.Řípa DavidPavelka Josef         
16.Obešlo Josef st.Gabriel Jan         
17.Havlík Jaroslav ml.Česenek Vratislav         
18.Holík TomášBílek Rudolf st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obešlo Josef st.20Pavelka Josef02
Havlík Jaroslav ml.20Gabriel Jan02
Holík Tomáš20Česenek Vratislav02
Řípa David20Bílek Rudolf st.02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Louda Jiří
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Bradáč Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38567:616Bižuterie Jablonec n.N. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Vinter Tomáš
 
 
Švácha Ondřej
Urban Milan
 
 
-7-6-9  0301
2.Minář Jiří
Batthyány Tibor
 
 
Rose Radek
Šilhán Josef
 
 
-9-108-8 1302
3.Louda JiříRose Radek-8-9-5  0303
4.Vinter Tomᚊvácha Ondřej8-4-5583213
5.Batthyány TiborŠilhán Josef11-889 3123
6.Minář JiříUrban Milan1273  3033
7.Vinter TomášRose Radek-4-10-4  0334
8.Batthyány TiborŠvácha Ondřej87-104 3144
9.Minář JiříŠilhán Josef-5-1123-92345
10.Louda JiříUrban Milan-8-910-10 1346
11.Batthyány TiborRose Radek-69-88-62347
12.Minář JiříŠvácha Ondřej-88-8863257
13.Louda JiříŠilhán Josef-8-49-7 1358
14.Vinter TomášUrban Milan8-7-5-3 1359
15.Minář JiříRose Radek8-99-763269
16.Louda JiříŠvácha Ondřej-9-7-5  03610
17.Vinter Tomᚊilhán Josef         
18.Batthyány TiborUrban Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Louda Jiří04Rose Radek31
Vinter Tomáš12Švácha Ondřej13
Batthyány Tibor21Šilhán Josef21
Minář Jiří31Urban Milan21
Počet diváků: 15948



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Loko Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 540, 511 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17523:435Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salomon Daniel
Marat Petr
 
 
Just František
Flanderka Miloš
 
 
868  3010
2.Vávra Jiří
Dědek Jiří
 
 
Jindrák Lukáš
Milata Vladimír st.
 
 
-9-698-92311
3.Salomon DanielJindrák Lukáš-11759 3121
4.Vávra JiříMilata Vladimír st.7-8-9-9 1322
5.Truc PetrFlanderka Miloš1084  3032
6.Marat PetrJust František7-849 3142
7.Vávra JiříJindrák Lukáš-76-6-7 1343
8.Truc PetrMilata Vladimír st.6-106-8103253
9.Marat PetrFlanderka Miloš878  3063
10.Salomon DanielJust František2-81010 3173
11.Truc PetrJindrák Lukáš-9569 3183
12.Marat PetrMilata Vladimír st.-107-9973293
13.Salomon DanielFlanderka Miloš1153  30103
14.Vávra JiříJust František         
15.Marat PetrJindrák Lukáš         
16.Salomon DanielMilata Vladimír st.         
17.Vávra JiříFlanderka Miloš         
18.Truc PetrJust František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salomon Daniel30Jindrák Lukáš12
Vávra Jiří02Milata Vladimír st.12
Truc Petr30Flanderka Miloš03
Marat Petr30Just František02
Bez diváků kvůli koronaviru

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy