Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33351:453SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Bohuslav
Žmuda Petr
 
 
Marholt David
Svědík Miroslav
 
 
6-39-4-92301
2.Wolf Filip
Absolonová Marie
 
 
Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
-6-7-6  0302
3.Čermák BohuslavSvědík Miroslav9-7-8-8 1303
4.Žmuda PetrPožárský Jiří-4995 3113
5.Absolonová MarieMarholt David-8-9-4  0314
6.Wolf FilipNovota Štefan-66-11343224
7.Žmuda PetrSvědík Miroslav-5-4-9  0325
8.Absolonová MariePožárský Jiří5-4-1-6 1326
9.Wolf FilipMarholt David-88-10-8 1327
10.Čermák BohuslavNovota Štefan-11-2-12  0328
11.Absolonová MarieSvědík Miroslav-7-8-7  0329
12.Wolf FilipPožárský Jiří-89-5-4 13210
13.Čermák BohuslavMarholt David         
14.Žmuda PetrNovota Štefan         
15.Wolf FilipSvědík Miroslav         
16.Čermák BohuslavPožárský Jiří         
17.Žmuda PetrMarholt David         
18.Absolonová MarieNovota Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čermák Bohuslav02Svědík Miroslav30
Žmuda Petr11Požárský Jiří21
Absolonová Marie03Marholt David20
Wolf Filip12Novota Štefan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21514:485Loko Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Lukáš
Gabriel Jan
 
 
Oliverius Pavel
Bartoš Jiří
 
 
9-1098 3110
2.Milata Vladimír st.
Milata Vladimír ml.
 
 
Nykodýmová Natálie
Vojtěch Petr
 
 
4-587 3120
3.Gabriel JanVojtěch Petr-58-17103230
4.Milata Vladimír ml.Oliverius Pavel-10-59-3 1331
5.Milata Vladimír st.Bartoš Jiří697  3041
6.Motlík LukášNykodýmová Natálie666  3051
7.Milata Vladimír ml.Vojtěch Petr9-9-3-7 1352
8.Milata Vladimír st.Oliverius Pavel8104  3062
9.Motlík LukášBartoš Jiří-10-2-9  0363
10.Gabriel JanNykodýmová Natálie574  3073
11.Milata Vladimír st.Vojtěch Petr8-79-6103283
12.Motlík LukášOliverius Pavel48-710 3193
13.Gabriel JanBartoš Jiří-749-8-32394
14.Milata Vladimír ml.Nykodýmová Natálie-10-969732104
15.Motlík LukášVojtěch Petr         
16.Gabriel JanOliverius Pavel         
17.Milata Vladimír ml.Bartoš Jiří         
18.Milata Vladimír st.Nykodýmová Natálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Jan21Vojtěch Petr12
Milata Vladimír ml.12Oliverius Pavel12
Milata Vladimír st.30Bartoš Jiří21
Motlík Lukáš21Nykodýmová Natálie03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34591:595nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Pobuda Josef
 
 
Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
665  3010
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Daníček Radek
Kovář Jaroslav
 
 
79-3-8113220
3.Kalanyos JiříKovář Jaroslav-5-7-7  0321
4.Tamchyna PetrVrabec Jakub4-8-8893231
5.Pobuda JosefDaníček Radek45-710 3141
6.Bukovec RadekVrabec Jan-6-6-6  0342
7.Tamchyna PetrKovář Jaroslav74-911 3152
8.Pobuda JosefVrabec Jakub7811  3062
9.Bukovec RadekDaníček Radek-6-7-6  0363
10.Kalanyos JiříVrabec Jan-3-13-10  0364
11.Pobuda JosefKovář Jaroslav778  3074
12.Bukovec RadekVrabec Jakub-118-89-92375
13.Lazar JuliusDaníček Radek-12-10-6  0376
14.Tamchyna PetrVrabec Jan59-96 3186
15.Bukovec RadekKovář Jaroslav-6-9-6  0387
16.Lazar JuliusVrabec Jakub-8-9-9  0388
17.Tamchyna PetrDaníček Radek459  3098
18.Pobuda JosefVrabec Jan-10-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalanyos Jiří02Kovář Jaroslav22
Tamchyna Petr40Vrabec Jakub22
Pobuda Josef31Daníček Radek22
Bukovec Radek04Vrabec Jan31
Lazar Julius02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Bělovský Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Lukáš
Krejčí Richard
 
 
Vojtěch Jiří
Anton Petr
 
 
     3110
2.Bělka Jaroslav
Bělovský Josef
 
 
Tauš René
Fáček Petr
 
 
     3120
3.Bělka JaroslavVojtěch Jiří     2321
4.Málek LukášAnton Petr     2322
5.Krejčí RichardTauš René     0323
6.Bělovský JosefFáček Petr     3233
7.Málek LukášVojtěch Jiří     1334
8.Krejčí RichardAnton Petr     0335
9.Bělovský JosefTauš René     3145
10.Bělka JaroslavFáček Petr     1346
11.Krejčí RichardVojtěch Jiří     1347
12.Bělovský JosefAnton Petr     2348
13.Bělka JaroslavTauš René     1349
14.Málek LukášFáček Petr     3159
15.Bělovský JosefVojtěch Jiří     03510
16.Bělka JaroslavAnton Petr         
17.Málek LukášTauš René         
18.Krejčí RichardFáček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělka Jaroslav03Vojtěch Jiří40
Málek Lukáš12Anton Petr30
Krejčí Richard03Tauš René21
Bělovský Josef22Fáček Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Drechsler Matěj
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31459:487Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
Knob Michal
Dědek Jiří
 
 
787  3010
2.Pikous Marcel
Drechsler Matěj
 
 
Anděl Jiří
Mencl Kryštof
 
 
948  3020
3.Drechsler JanDědek Jiří-918-9-62321
4.Horák ČeněkKnob Michal-6-5-8  0322
5.Drechsler MatějAnděl Jiří3-8-910-62323
6.Pikous MarcelMencl Kryštof1035  3033
7.Horák ČeněkDědek Jiří-6-7-5  0334
8.Drechsler MatějKnob Michal-8678 3144
9.Pikous MarcelAnděl Jiří6-8-75-82345
10.Drechsler JanMencl Kryštof2-5-99-112346
11.Drechsler MatějDědek Jiří-10-3-6  0347
12.Pikous MarcelKnob Michal-8-7-6  0348
13.Blažek PetrAnděl Jiří-7-88-9 1349
14.Horák ČeněkMencl Kryštof-69-3-2 13410
15.Pikous MarcelDědek Jiří         
16.Blažek PetrKnob Michal         
17.Horák ČeněkAnděl Jiří         
18.Drechsler MatějMencl Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drechsler Jan02Dědek Jiří30
Horák Čeněk03Knob Michal21
Drechsler Matěj12Anděl Jiří30
Pikous Marcel12Mencl Kryštof21
Blažek Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6380:267Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šourek Pavel
Zahradník Jan
 
 
Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
987  3010
2.Doležal Václav
Paldus Tomáš
 
 
Zahradník Petr
Žemlička Karel
 
 
-879-9123220
3.Šourek PavelŽemlička Karel94-93 3130
4.Doležal VáclavZahradník Petr988  3040
5.Paldus TomášCharvát Luboš563  3050
6.Zahradník JanŠimon Miroslav5-784 3160
7.Doležal VáclavŽemlička Karel-58-8483270
8.Paldus TomášZahradník Petr867  3080
9.Zahradník JanCharvát Luboš1059  3090
10.Šourek PavelŠimon Miroslav336  30100
11.Paldus Tomᚎemlička Karel         
12.Zahradník JanZahradník Petr         
13.Šourek PavelCharvát Luboš         
14.Doležal VáclavŠimon Miroslav         
15.Zahradník JanŽemlička Karel         
16.Šourek PavelZahradník Petr         
17.Doležal VáclavCharvát Luboš         
18.Paldus Tomᚊimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šourek Pavel20Žemlička Karel02
Doležal Václav20Zahradník Petr02
Paldus Tomáš20Charvát Luboš02
Zahradník Jan20Šimon Miroslav02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy