Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jiřetín pod Bukovou 103, KD JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19528:437SK Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav
Pavelka Radim
 
 
Šimon Miroslav
Žemlička Karel
 
 
8-3-8883210
2.Sedlák Marek st.
Hradecký Jakub
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
448  3020
3.Pavelka RadimŽemlička Karel-4-10-9  0321
4.Sedlák Marek st.Zahradník Petr-9-698-92322
5.Adamec MiroslavŠimon Miroslav695  3032
6.Hradecký JakubŽivnůstka Miroslav357  3042
7.Sedlák Marek st.Žemlička Karel129-5-9103252
8.Adamec MiroslavZahradník Petr-77-11-11 1353
9.Hradecký JakubŠimon Miroslav-9312 3163
10.Pavelka RadimŽivnůstka Miroslav-9537 3173
11.Adamec MiroslavŽemlička Karel-9-9-9  0374
12.Hradecký JakubZahradník Petr10109  3084
13.Pavelka RadimŠimon Miroslav-13277 3194
14.Sedlák Marek st.Živnůstka Miroslav689  30104
15.Hradecký JakubŽemlička Karel         
16.Pavelka RadimZahradník Petr         
17.Sedlák Marek st.Šimon Miroslav         
18.Adamec MiroslavŽivnůstka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavelka Radim21Žemlička Karel21
Sedlák Marek st.21Zahradník Petr21
Adamec Miroslav12Šimon Miroslav03
Hradecký Jakub30Živnůstka Miroslav03
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32380:465KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Horák David
 
 
Vojtěch Jiří
Anton Petr
 
 
6-5-9-7 1301
2.Drechsler Matěj
Pikous Marcel
 
 
Pecka Vlastimil
Tauš René
 
 
5119  3011
3.Horák DavidVojtěch Jiří-4-4-10  0312
4.Blažek PetrAnton Petr-5-3-8  0313
5.Drechsler MatějTauš René-9-2-6  0314
6.Pikous MarcelPecka Vlastimil657  3024
7.Blažek PetrVojtěch Jiří-612-84-92325
8.Drechsler MatějAnton Petr7-7-99-92326
9.Pikous MarcelTauš René92-8-743236
10.Horák DavidPecka Vlastimil-5-8-0  0337
11.Drechsler MatějVojtěch Jiří9-3-85-112338
12.Pikous MarcelAnton Petr-5-6-5  0339
13.Horák DavidTauš René-5-4-4  03310
14.Blažek PetrPecka Vlastimil         
15.Pikous MarcelVojtěch Jiří         
16.Horák DavidAnton Petr         
17.Blažek PetrTauš René         
18.Drechsler MatějPecka Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák David03Vojtěch Jiří30
Blažek Petr02Anton Petr30
Drechsler Matěj03Tauš René21
Pikous Marcel21Pecka Vlastimil11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:37579:622Bižuterie Jablonec n.N. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milata Vladimír st.
Milata Vladimír ml.
 
 
Vrabec Jakub
Vrabec Jan
 
 
1-856 3110
2.Motlík Lukáš
Gabriel Jan
 
 
Daníček Radek
Kovář Jaroslav
 
 
-89-7-8 1311
3.Motlík LukášDaníček Radek-7-489-112312
4.Gabriel JanVrabec Jan-8-1210-11 1313
5.Milata Vladimír st.Vrabec Jakub-10668 3123
6.Milata Vladimír ml.Kovář Jaroslav510-6-9-92324
7.Gabriel JanDaníček Radek10-48-8-82325
8.Milata Vladimír st.Vrabec Jan7-88-623235
9.Milata Vladimír ml.Vrabec Jakub-7-7-2  0336
10.Motlík LukášKovář Jaroslav-679-1063246
11.Milata Vladimír st.Daníček Radek-710115 3156
12.Milata Vladimír ml.Vrabec Jan-5-6-4  0357
13.Motlík LukášVrabec Jakub6-11-1112-82358
14.Gabriel JanKovář Jaroslav-9-79-5 1359
15.Milata Vladimír ml.Daníček Radek9-9-2-5 13510
16.Motlík LukášVrabec Jan5118  30  
17.Gabriel JanVrabec Jakub         
18.Milata Vladimír st.Kovář Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Motlík Lukáš12Daníček Radek31
Gabriel Jan03Vrabec Jan21
Milata Vladimír st.30Vrabec Jakub21
Milata Vladimír ml.04Kovář Jaroslav21
Zápas č.16 dohrán dříve než zápas č. 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40679:701Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalanyos Jiří
Tamchyna Petr
 
 
Bartoš Jiří
Vojtěch Petr
 
 
-88-5-7 1301
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Svoboda Jan
Nykodýmová Natálie
 
 
66-68 3111
3.Kalanyos JiříSvoboda Jan-5-94-6 1312
4.Tamchyna PetrBartoš Jiří-85-9-7 1313
5.Lazar JuliusVojtěch Petr-11-8-9  0314
6.Bukovec RadekNykodýmová Natálie-68-9-11 1315
7.Tamchyna PetrSvoboda Jan-817-111033225
8.Lazar JuliusBartoš Jiří-751110 3135
9.Bukovec RadekVojtěch Petr-57-8783245
10.Kalanyos JiříNykodýmová Natálie-9-9-8  0346
11.Lazar JuliusSvoboda Jan-157-4-6 1347
12.Bukovec RadekBartoš Jiří8-697 3157
13.Kalanyos JiříVojtěch Petr-5910-11-92358
14.Tamchyna PetrNykodýmová Natálie88-9-663268
15.Bukovec RadekSvoboda Jan-3-4-4  0369
16.Kalanyos JiříBartoš Jiří10-886 3179
17.Tamchyna PetrVojtěch Petr854  3089
18.Lazar JuliusNykodýmová Natálie6-65-9-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalanyos Jiří13Svoboda Jan31
Tamchyna Petr31Bartoš Jiří13
Lazar Julius13Vojtěch Petr22
Bukovec Radek22Nykodýmová Natálie31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Richard
Málek Lukáš
 
 
Vávra Jiří
Dědek Jiří
 
 
     1301
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Vondra Pavel
Knob Michal
 
 
     3111
3.Mejsnar František ml.Knob Michal     0312
4.Bělka JaroslavDědek Jiří     2313
5.Krejčí RichardVávra Jiří     0314
6.Bělovský JosefVondra Pavel     3224
7.Bělka JaroslavKnob Michal     3034
8.Krejčí RichardDědek Jiří     0335
9.Bělovský JosefVávra Jiří     3045
10.Mejsnar František ml.Vondra Pavel     2346
11.Krejčí RichardKnob Michal     0347
12.Bělovský JosefDědek Jiří     1348
13.Mejsnar František ml.Vávra Jiří     3158
14.Bělka JaroslavVondra Pavel     3168
15.Bělovský JosefKnob Michal     3078
16.Mejsnar František ml.Dědek Jiří     3088
17.Bělka JaroslavVávra Jiří     3198
18.Krejčí RichardVondra Pavel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mejsnar František ml.22Knob Michal22
Bělka Jaroslav31Dědek Jiří31
Krejčí Richard04Vávra Jiří13
Bělovský Josef31Vondra Pavel22
Přítomen komisař Jakub Vrabec

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy