Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34442:535Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vogel Matěj
Wolf Filip
 
 
Šourek Pavel
Zahradník Jan
 
 
-6-10-5  0301
2.Čermák Bohuslav
Tauchman Denis
 
 
Doležal Václav
Paldus Tomáš
 
 
7-9-5-6 1302
3.Wolf FilipZahradník Jan-7-9-4  0303
4.Tauchman DenisŠourek Pavel-7-8-9  0304
5.Čermák BohuslavPaldus Tomáš8-1078 3114
6.Vogel MatějDoležal Václav-101377 3124
7.Tauchman DenisZahradník Jan-5-11-7  0325
8.Čermák BohuslavŠourek Pavel-6-3-3  0326
9.Vogel MatějPaldus Tomáš8-927 3136
10.Wolf FilipDoležal Václav10-5-5-5 1337
11.Čermák BohuslavZahradník Jan-57127 3147
12.Vogel MatějŠourek Pavel-7-49-4 1348
13.Wolf FilipPaldus Tomáš856  3058
14.Tauchman DenisDoležal Václav9-7-69-22359
15.Vogel MatějZahradník Jan-3-6-6  03510
16.Wolf FilipŠourek Pavel         
17.Tauchman DenisPaldus Tomáš         
18.Čermák BohuslavDoležal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wolf Filip12Zahradník Jan31
Tauchman Denis03Šourek Pavel30
Čermák Bohuslav21Paldus Tomáš03
Vogel Matěj22Doležal Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30640:592SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
Bártl Rostislav
Adamec Miroslav
 
 
5-9912 3110
2.Marholt David
Svědík Miroslav
 
 
Sedlák Marek st.
Hradecký Jakub
 
 
-65-45-62311
3.Novota ŠtefanBártl Rostislav5-78-5-112312
4.Požárský JiříHradecký Jakub7-8-8-7 1313
5.Marholt DavidSedlák Marek st.-108-121043223
6.Svědík MiroslavAdamec Miroslav636  3033
7.Požárský JiříBártl Rostislav-5-1061123243
8.Marholt DavidHradecký Jakub977  3053
9.Svědík MiroslavSedlák Marek st.611-95 3163
10.Novota ŠtefanAdamec Miroslav688  3073
11.Marholt DavidBártl Rostislav9-7-5-11 1374
12.Svědík MiroslavHradecký Jakub-5-87-14 1375
13.Novota ŠtefanSedlák Marek st.-4-11-6  0376
14.Požárský JiříAdamec Miroslav5-537 3186
15.Svědík MiroslavBártl Rostislav544  3096
16.Novota ŠtefanHradecký Jakub-8-5-4  0397
17.Požárský JiříSedlák Marek st.-8-668932107
18.Marholt DavidAdamec Miroslav-91-6  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novota Štefan13Bártl Rostislav22
Požárský Jiří31Hradecký Jakub31
Marholt David21Sedlák Marek st.13
Svědík Miroslav31Adamec Miroslav03
BEZ PŘIPOMÍNEK



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16491:399Loko Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Jan
Motlík Lukáš
 
 
Zahradník Petr
Žemlička Karel
 
 
-99-8783210
2.Tomek Jaroslav ml.
Milata Vladimír st.
 
 
Šimon Miroslav
Lipenský Robert
 
 
-81097 3120
3.Tomek Jaroslav ml.Žemlička Karel7-69-953230
4.Gabriel JanZahradník Petr-6-118-8 1331
5.Motlík Lukᚊimon Miroslav624  3041
6.Milata Vladimír st.Lipenský Robert7119  3051
7.Gabriel JanŽemlička Karel-8-6-9  0352
8.Motlík LukášZahradník Petr1134  3062
9.Milata Vladimír st.Šimon Miroslav58-86 3172
10.Tomek Jaroslav ml.Lipenský Robert977  3082
11.Motlík Lukᚎemlička Karel-14-910-7 1383
12.Milata Vladimír st.Zahradník Petr259  3093
13.Tomek Jaroslav ml.Šimon Miroslav45-73 31103
14.Gabriel JanLipenský Robert97   20  
15.Milata Vladimír st.Žemlička Karel         
16.Tomek Jaroslav ml.Zahradník Petr         
17.Gabriel JanŠimon Miroslav         
18.Motlík LukášLipenský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomek Jaroslav ml.30Žemlička Karel21
Gabriel Jan02Zahradník Petr12
Motlík Lukáš21Šimon Miroslav03
Milata Vladimír st.30Lipenský Robert02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Vojtěch Jiří
 
 
Knob Michal
Vávra Jiří
 
 
     3010
2.Tauš René
Pecka Vlastimil
 
 

 
 
WO    3020
3.Anton PetrVávra Jiří     3130
4.Tauš RenéKnob Michal     0331
5.Pecka VlastimilJiroš Adam     2332
6.Vojtěch JiříWO    3042
7.Tauš RenéVávra Jiří     3152
8.Pecka VlastimilKnob Michal     1353
9.Vojtěch JiříJiroš Adam     3063
10.Anton PetrWO    3073
11.Pecka VlastimilVávra Jiří     0374
12.Vojtěch JiříKnob Michal     3184
13.Anton PetrJiroš Adam     2385
14.Tauš RenéWO    3095
15.Vojtěch JiříVávra Jiří     32105
16.Anton PetrKnob Michal         
17.Tauš RenéJiroš Adam         
18.Pecka Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Anton Petr11Vávra Jiří13
Tauš René11Knob Michal21
Pecka Vlastimil03Jiroš Adam21
Vojtěch Jiří30   
WO40WO04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Semily ARozhodčí:Pěnkava Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový Bor, Restaurace SOKOLOVNA (1.patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14479:396Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horník Stanislav
Oliverius Pavel
 
 
Krejčí Richard
Málek Lukáš
 
 
96-6-7123210
2.Svoboda Jan
Vojtěch Petr
 
 
Bělovský Josef
David Lukáš
 
 
576  3020
3.Oliverius PavelBělovský Josef99-99 3130
4.Horník StanislavKrejčí Richard7-989 3140
5.Svoboda JanMálek Lukáš5-11118 3150
6.Vojtěch PetrDavid Lukáš537  3060
7.Horník StanislavBělovský Josef315-4-2-52361
8.Svoboda JanKrejčí Richard666  3071
9.Vojtěch PetrMálek Lukáš554  3081
10.Oliverius PavelDavid Lukáš5-116-683291
11.Svoboda JanBělovský Josef-8-713-8 1392
12.Vojtěch PetrKrejčí Richard-76510 31102
13.Oliverius PavelMálek Lukáš         
14.Horník StanislavDavid Lukáš         
15.Vojtěch PetrBělovský Josef         
16.Oliverius PavelKrejčí Richard         
17.Horník StanislavMálek Lukáš         
18.Svoboda JanDavid Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oliverius Pavel20Bělovský Josef21
Horník Stanislav11Krejčí Richard03
Svoboda Jan21Málek Lukáš02
Vojtěch Petr30David Lukáš02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Randy 4096/13 Jablonec nad Nisou, vstup hlavním vchodem do školy ( Gymnázium Dr.Randy ),herna po schodech do 1.patra a poté vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12426:335Bižuterie Jablonec n.N. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jaroslav
Daníček Radek
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
-6-77-8 1301
2.Klimenta Matouš
Vrabec Jan
 
 
Pikous Marcel
Drechsler Matěj
 
 
8105  3011
3.Klimenta MatoušPikous Marcel615  3021
4.Daníček RadekDrechsler Matěj-5699 3131
5.Kovář JaroslavDrechsler Jan911-86 3141
6.Vrabec JanBlažek Petr7-91-263251
7.Daníček RadekPikous Marcel811-87 3161
8.Kovář JaroslavDrechsler Matěj478  3071
9.Vrabec JanDrechsler Jan75-92 3181
10.Klimenta MatoušBlažek Petr17-93 3191
11.Kovář JaroslavPikous Marcel-5-2117932101
12.Vrabec JanDrechsler Matěj34-8  21  
13.Klimenta MatoušDrechsler Jan         
14.Daníček RadekBlažek Petr         
15.Vrabec JanPikous Marcel         
16.Klimenta MatoušDrechsler Matěj         
17.Daníček RadekDrechsler Jan         
18.Kovář JaroslavBlažek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Matouš20Pikous Marcel03
Daníček Radek20Drechsler Matěj02
Kovář Jaroslav30Drechsler Jan02
Vrabec Jan20Blažek Petr02
Bez

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy