Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Raspenava BRozhodčí:Nykodým
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový Bor, Restaurace SOKOLOVNA (1.patro)Rozhodčí:Dohoda
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29659:601Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horník Stanislav
Oliverius Pavel
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
7-10-5-6 1301
2.Nykodýmová Natálie
Vojtěch Petr
 
 
Pikous Marcel
Horák Čeněk
 
 
-87-98-32302
3.Nykodýmová NatáliePikous Marcel-565-5-62303
4.Horník StanislavDrechsler Jan-776-14-62304
5.Oliverius PavelBlažek Petr39-910 3114
6.Vojtěch PetrHorák Čeněk879  3024
7.Horník StanislavPikous Marcel9-6-6-5 1325
8.Oliverius PavelDrechsler Jan784  3035
9.Vojtěch PetrBlažek Petr539  3045
10.Nykodýmová NatálieHorák Čeněk-10467 3155
11.Oliverius PavelPikous Marcel-5-15-5  0356
12.Vojtěch PetrDrechsler Jan10-7-8-9 1357
13.Nykodýmová NatálieBlažek Petr6-677 3167
14.Horník StanislavHorák Čeněk768  3077
15.Vojtěch PetrPikous Marcel-9769 3187
16.Nykodýmová NatálieDrechsler Jan-104-9-6 1388
17.Horník StanislavBlažek Petr556  3098
18.Oliverius PavelHorák Čeněk78-86 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nykodýmová Natálie22Pikous Marcel31
Horník Stanislav22Drechsler Jan31
Oliverius Pavel31Blažek Petr04
Vojtěch Petr31Horák Čeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Randy 4096/13 Jablonec nad Nisou, vstup hlavním vchodem do školy ( Gymnázium Dr.Randy ),herna po schodech do 1.patra a poté vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36694:721Bižuterie Jablonec n.N. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jaroslav
Daníček Radek
 
 
Málek Lukáš
Krejčí Richard
 
 
-99-910113210
2.Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
Bělka Jaroslav
Bělovský Josef
 
 
-54-5-11 1311
3.Vrabec JakubBělovský Josef-10-6-12  0312
4.Tonar LukášKrejčí Richard717-69 3122
5.Vrabec JanBělka Jaroslav-107-5-8 1323
6.Daníček RadekMálek Lukáš14108  3033
7.Tonar LukášBělovský Josef96-44 3143
8.Vrabec JanKrejčí Richard10107  3053
9.Daníček RadekBělka Jaroslav12-71012 3163
10.Vrabec JakubMálek Lukáš6-88-1073273
11.Vrabec JanBělovský Josef7-6-5-12 1374
12.Daníček RadekKrejčí Richard7-6-10473284
13.Vrabec JakubBělka Jaroslav-76-6-2 1385
14.Tonar LukášMálek Lukáš-9-814-12 1386
15.Daníček RadekBělovský Josef9-1-5-1 1387
16.Vrabec JakubKrejčí Richard107-4-753297
17.Tonar LukášBělka Jaroslav-212-9-7 1398
18.Vrabec JanMálek Lukáš8-843 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrabec Jakub22Bělovský Josef31
Tonar Lukáš22Krejčí Richard04
Vrabec Jan22Bělka Jaroslav31
Daníček Radek31Málek Lukáš13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17 TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lazar Julius
 
 
Žemlička Karel
Zahradník Petr
 
 
     3110
2.Pobuda Josef
Motl Ladislav
 
 
Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
     3020
3.Lazar JuliusŽemlička Karel     3230
4.Tamchyna PetrZahradník Petr     3040
5.Motl LadislavCharvát Luboš     2341
6.Pobuda JosefŠimon Miroslav     3051
7.Tamchyna PetrŽemlička Karel     3061
8.Motl LadislavZahradník Petr     0362
9.Pobuda JosefCharvát Luboš     3172
10.Lazar JuliusŠimon MiroslavWO    3082
11.Motl LadislavŽemlička Karel     0383
12.Pobuda JosefZahradník Petr     3193
13.Lazar JuliusCharvát Luboš     1394
14.Tamchyna PetrŠimon MiroslavWO    30104
15.Pobuda JosefŽemlička Karel         
16.Lazar JuliusZahradník Petr         
17.Tamchyna PetrCharvát Luboš         
18.Motl LadislavŠimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lazar Julius11Žemlička Karel12
Tamchyna Petr20Zahradník Petr12
Motl Ladislav03Charvát Luboš21
Pobuda Josef30Šimon Miroslav01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32639:642SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vogel Matěj
Pařízková Monika
 
 
Pavelka Radim
Adamec Miroslav
 
 
7512  3010
2.Čermák Bohuslav
Wolf Filip
 
 
Sedlák Marek st.
Hradecký Jakub
 
 
-5-897-82311
3.Wolf FilipPavelka Radim-78-8-7 1312
4.Čermák BohuslavHradecký Jakub7-9-2993222
5.Pařízková MonikaSedlák Marek st.638  3032
6.Vogel MatějAdamec Miroslav678  3042
7.Čermák BohuslavPavelka Radim-6-8-4  0343
8.Pařízková MonikaHradecký Jakub-77414 3153
9.Vogel MatějSedlák Marek st.884  3063
10.Wolf FilipAdamec Miroslav-5-8-9  0364
11.Pařízková MonikaPavelka Radim-5-582103274
12.Vogel MatějHradecký Jakub-79-10-6 1375
13.Wolf FilipSedlák Marek st.9-4-9-5 1376
14.Čermák BohuslavAdamec Miroslav-9-7-9  0377
15.Vogel MatějPavelka Radim6-748 3187
16.Wolf FilipHradecký Jakub79-9-2-82388
17.Čermák BohuslavSedlák Marek st.-5-6712113298
18.Pařízková MonikaAdamec Miroslav1399  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wolf Filip04Pavelka Radim22
Čermák Bohuslav22Hradecký Jakub22
Pařízková Monika40Sedlák Marek st.13
Vogel Matěj31Adamec Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:19491:428SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marholt David
Svědík Miroslav
 
 
Paldus Tomáš
Doležal Václav
 
 
95-89 3110
2.Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
Zahradník Jan
Šourek Pavel
 
 
-8878 3120
3.Požárský JiříZahradník Jan3-5-9-5 1321
4.Novota ŠtefanŠourek Pavel-6-4-1  0322
5.Marholt DavidPaldus Tomáš958  3032
6.Svědík MiroslavDoležal Václav666  3042
7.Novota ŠtefanZahradník Jan-2-6-7  0343
8.Marholt DavidŠourek Pavel-10-85-6 1344
9.Svědík MiroslavPaldus Tomáš-14669 3154
10.Požárský JiříDoležal Václav546  3064
11.Marholt DavidZahradník Jan876  3074
12.Svědík MiroslavŠourek Pavel-7-84-6 1375
13.Požárský JiříPaldus Tomáš936  3085
14.Novota ŠtefanDoležal Václav-61095 3195
15.Svědík MiroslavZahradník Jan2410  30105
16.Požárský JiříŠourek Pavel         
17.Novota ŠtefanPaldus Tomáš         
18.Marholt DavidDoležal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Požárský Jiří21Zahradník Jan22
Novota Štefan12Šourek Pavel30
Marholt David21Paldus Tomáš03
Svědík Miroslav31Doležal Václav03
BEZ PŘIPOMÍNEK

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy