Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jablonec n.J. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Victory Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22523:481Sokol Jablonec n.J. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popek Ivo
Hrubý Jiří
 
 
Vaníček Jiří
Janoušek Milan
 
 
-8-7-4  0301
2.Honců Michal
Pfeifer Miroslav
 
 
Anton Petr
Fáček Petr
 
 
-8-9-7  0302
3.Popek IvoVaníček Jiří57-78 3112
4.Hrubý JiříAnton Petr-879-7-52313
5.Pfeifer MiroslavFáček Petr9-8109 3123
6.Honců MichalJanoušek Milan9-7-138123233
7.Hrubý JiříVaníček Jiří73-1210 3143
8.Pfeifer MiroslavAnton Petr-5-8-7  0344
9.Honců MichalFáček Petr7-588 3154
10.Popek IvoJanoušek Milan675  3064
11.Pfeifer MiroslavVaníček Jiří-8-7-7  0365
12.Honců MichalAnton Petr6108  3075
13.Popek IvoFáček Petr-8896 3185
14.Hrubý JiříJanoušek Milan967  3095
15.Honců MichalVaníček Jiří126  30105
16.Popek IvoAnton Petr         
17.Hrubý JiříFáček Petr         
18.Pfeifer MiroslavJanoušek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Popek Ivo30Vaníček Jiří13
Hrubý Jiří21Anton Petr21
Pfeifer Miroslav12Fáček Petr03
Honců Michal40Janoušek Milan03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:14445:389Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Štěpánek Zdeněk
 
 
Košek Martin
Lieskovský Daniel
 
 
-4-9-7  0301
2.Fojt Pavel
Křížová Gabriela
 
 
Žid Čeněk
Vogel Jakub
 
 
-5-128763211
3.Křížová GabrielaKošek Martin7410  3021
4.Štěpánek ZdeněkLieskovský Daniel85-77 3131
5.Plaček JaroslavAbsolonová Marie496  3041
6.Fojt PavelVogel Jakub-8710-843251
7.Štěpánek ZdeněkKošek Martin1010-8-883261
8.Plaček JaroslavLieskovský Daniel77-126 3171
9.Fojt PavelAbsolonová Marie1398  3081
10.Křížová GabrielaVogel Jakub-611810 3191
11.Plaček JaroslavKošek Martin-28-84832101
12.Fojt PavelLieskovský Daniel         
13.Křížová GabrielaAbsolonová Marie         
14.Štěpánek ZdeněkVogel Jakub         
15.Fojt PavelKošek Martin         
16.Křížová GabrielaLieskovský Daniel         
17.Štěpánek ZdeněkAbsolonová Marie         
18.Plaček JaroslavVogel Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křížová Gabriela20Košek Martin03
Štěpánek Zdeněk20Lieskovský Daniel02
Plaček Jaroslav30Absolonová Marie02
Fojt Pavel20Vogel Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Česká Lípa CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24590:542Loko Česká Lípa C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Lukáš
Jablonovský Jan
 
 
Bartoš Jiří
Nešvera Miroslav
 
 
1299  3010
2.Nolová Markéta
Čech Milan
 
 
Šákr Josef
Rudinský David
 
 
-3675 3120
3.Jablonovský JanRudinský David108-69 3130
4.Nolová MarkétaBartoš Jiří-89-4993240
5.Čech MilanNešvera Miroslav108-67 3150
6.Motlík Lukᚊákr Josef-10-88933260
7.Nolová MarkétaRudinský David-7-93-8 1361
8.Čech MilanBartoš Jiří-98-48-72362
9.Motlík LukášNešvera Miroslav772  3072
10.Jablonovský JanŠákr Josef-9-75-8 1373
11.Čech MilanRudinský David82-98 3183
12.Motlík LukášBartoš Jiří6810  3093
13.Jablonovský JanNešvera Miroslav7-6-7-13 1394
14.Nolová MarkétaŠákr Josef6-48-9-72395
15.Motlík LukášRudinský David-9698 31105
16.Jablonovský JanBartoš Jiří         
17.Nolová MarkétaNešvera Miroslav         
18.Čech MilanŠákr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jablonovský Jan12Rudinský David13
Nolová Markéta12Bartoš Jiří12
Čech Milan21Nešvera Miroslav12
Motlík Lukáš40Šákr Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Jablonné v Podj. AVrchní
rozhodčí:
Svoboda Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov CRozhodčí:Svoboda Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:Kučírek Ondřej
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20564:467TTC Jablonné v Podj. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Jarkovský Otto
 
 
Jiroš Adam
Mencl Kryštof
 
 
698  3010
2.Kučírek Ondřej
Linder Ladislav
 
 
Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
1063  3020
3.Jarkovský OttoMencl Kryštof78-9-6-32321
4.Linder LadislavJiroš Adam-106-8-9 1322
5.Kučírek OndřejLonginová Ilona-11-74-9 1323
6.Svoboda JanLongin Milan-8-73433233
7.Linder LadislavMencl Kryštof687  3043
8.Kučírek OndřejJiroš Adam-68-7-7 1344
9.Svoboda JanLonginová Ilona929  3054
10.Jarkovský OttoVarcl Matěj758  3064
11.Kučírek OndřejMencl Kryštof6-787 3174
12.Svoboda JanJiroš Adam8-947 3184
13.Jarkovský OttoLonginová Ilona-679-7-102385
14.Linder LadislavVarcl Matěj7610  3095
15.Svoboda JanMencl Kryštof7-956 31105
16.Jarkovský OttoJiroš Adam         
17.Linder LadislavLonginová Ilona         
18.Kučírek OndřejVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jarkovský Otto12Mencl Kryštof13
Linder Ladislav21Jiroš Adam21
Kučírek Ondřej12Longinová Ilona21
Svoboda Jan40Longin Milan01
   Varcl Matěj02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy