Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol H.Studenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:47602:694HB Ostrov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupoměský Tomáš
Fiedler Roman
 
 
Kunc Jan
Sáblík Petr ml.
 
 
-3-12-9  0301
2.Novotný Daniel
Pelda Petr
 
 
Švec Petr
Hitzger Petr ml.
 
 
-5-46-6 1302
3.Fiedler RomanHitzger Marek-9-108-7 1303
4.Novotný DanielSáblík Petr ml.7-7-4-9 1304
5.Lupoměský TomášKunc Jan-96-9-5 1305
6.Pelda PetrHitzger Petr ml.-6-9-9  0306
7.Novotný DanielHitzger Marek-6-9-7  0307
8.Lupoměský TomášSáblík Petr ml.7-78-4-122308
9.Pelda PetrKunc Jan97-6-7-92309
10.Fiedler RomanHitzger Petr ml.-5-5-5  03010
11.Lupoměský TomášHitzger Marek6-767 31110
12.Pelda PetrSáblík Petr ml.-68-10-8 13111
13.Fiedler RomanKunc Jan697  30211
14.Novotný DanielHitzger Petr ml.-6-98-7 13212
15.Pelda PetrHitzger Marek-997-6-1023213
16.Fiedler RomanSáblík Petr ml.-99-7-6 13214
17.Novotný DanielKunc Jan67-96 31314
18.Lupoměský TomášHitzger Petr ml.-98-10-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiedler Roman13Hitzger Marek31
Novotný Daniel13Sáblík Petr ml.40
Lupoměský Tomáš13Kunc Jan22
Pelda Petr04Hitzger Petr ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Ledeč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přibyslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Ledeč nad SázavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:746:28724:651Sokol Ledeč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechvátal Josef
Plecitý Tomáš
 
 
Kamarád Prokop
Kerbr Zdeněk
 
 
-5-710883210
2.Pejchal Vlastimil
Vídeňský Aleš
 
 
Stehno Vladislav
Filip Jakub
 
 
4-67-11-62311
3.Pejchal VlastimilStehno Vladislav-9-6810103221
4.Vídeňský AlešKamarád Prokop10-9-4-9 1322
5.Plecitý TomášKerbr Zdeněk-745-6-72323
6.Nechvátal JosefFilip Jakub656  3033
7.Vídeňský AlešStehno Vladislav-88-99-102334
8.Plecitý TomášKamarád Prokop-5511-9-92335
9.Nechvátal JosefKerbr Zdeněk5-91011 3145
10.Pejchal VlastimilFilip Jakub564  3055
11.Plecitý TomášStehno Vladislav-9549 3165
12.Nechvátal JosefKamarád Prokop8-1098 3175
13.Pejchal VlastimilKerbr Zdeněk-97-69-32376
14.Vídeňský AlešFilip Jakub497  3086
15.Nechvátal JosefStehno Vladislav799  3096
16.Pejchal VlastimilKamarád Prokop87-10-8-32397
17.Vídeňský AlešKerbr Zdeněk898  30107
18.Plecitý TomášFilip Jakub757  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejchal Vlastimil22Stehno Vladislav13
Vídeňský Aleš22Kamarád Prokop31
Plecitý Tomáš22Kerbr Zdeněk22
Nechvátal Josef40Filip Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CHS Chotěboř EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra H.Brod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33687:641CHS Chotěboř E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Tomáš
Veselý Stanislav
 
 
Fikar Milan
Trtík Tomáš
 
 
1211-75 3110
2.Kučera Jiří
Pokorný Radim
 
 
Jirásek Martin
Trtík Zdeněk
 
 
-8-8-7  0311
3.Pokorný RadimJirásek Martin-119-99-82312
4.Kučera JiříTrtík Tomáš-155-8383222
5.Mužátko TomášFikar Milan57-77 3132
6.Veselý StanislavTrtík Zdeněk-9-78-9 1333
7.Kučera JiříJirásek Martin-2-1212-10 1334
8.Mužátko TomášTrtík Tomáš-893-533244
9.Veselý StanislavFikar Milan6127  3054
10.Pokorný RadimTrtík Zdeněk-8-7-9  0355
11.Mužátko TomášJirásek Martin-9-11-12  0356
12.Veselý StanislavTrtík Tomáš853  3066
13.Pokorný RadimFikar Milan744  3076
14.Zvolánek TomášTrtík Zdeněk-7-910-6 1377
15.Veselý StanislavJirásek Martin-91078 3187
16.Pokorný RadimTrtík Tomáš138-12-933297
17.Zvolánek TomášFikar Milan11105  30107
18.Mužátko TomášTrtík Zdeněk-9-5-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Radim22Jirásek Martin31
Kučera Jiří11Trtík Tomáš04
Mužátko Tomáš22Fikar Milan04
Veselý Stanislav31Trtík Zdeněk40
Zvolánek Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šmolovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra H.Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD ŠmolovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:50629:772Jiskra H.Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milichovský Jakub
Kocman Jan
 
 
Parkán Michal
Vrbata Josef
 
 
10-75-5-122301
2.Kučera Václav ml.
Hlaváč Bohumír
 
 
Mátl Bohumil
Zelenka Milan
 
 
91-5-683211
3.Kučera Václav ml.Parkán Michal-6-2-5  0312
4.Milichovský JakubVrbata Josef9-69-5-52313
5.Kocman JanMátl Bohumil-10-864-72314
6.Hlaváč BohumírZelenka Milan-7-7-8  0315
7.Milichovský JakubParkán Michal7-4-6-5 1316
8.Kocman JanVrbata Josef-8-175-6 1317
9.Hlaváč BohumírMátl Bohumil-9-9-5  0318
10.Kučera Václav ml.Zelenka Milan129-7-6213228
11.Kocman JanParkán Michal-912-6-11 1329
12.Hlaváč BohumírVrbata Josef-5-8-4  03210
13.Kučera Václav ml.Mátl Bohumil-1110-75-523211
14.Milichovský JakubZelenka Milan9-6-711-623212
15.Hlaváč BohumírParkán Michal-6-7-7  03213
16.Kučera Václav ml.Vrbata Josef7-688 31313
17.Milichovský JakubMátl Bohumil-67-7-3 13314
18.Kocman JanZelenka Milan-49-5-14 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Václav ml.22Parkán Michal40
Milichovský Jakub04Vrbata Josef31
Kocman Jan04Mátl Bohumil40
Hlaváč Bohumír04Zelenka Milan31
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hasiči Jitkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra H.Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jitkov 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25698:604Hasiči Jitkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hiblbauer Jiří
Láznička Roman
 
 
Bauer Jan
Beránek Petr
 
 
339  3010
2.Kytlička Tomáš
Wasserbauer Jaroslav st.
 
 
Vavřička Richard
Sedláček Václav
 
 
-104-14383220
3.Wasserbauer Jaroslav st.Bauer Jan1211-77 3130
4.Hiblbauer JiříBeránek Petr498  3040
5.Láznička RomanVavřička Richard9-7-2-9 1341
6.Kytlička TomášSedláček Václav61-1010 3151
7.Hiblbauer JiříBauer Jan-87108 3161
8.Láznička RomanBeránek Petr8-758 3171
9.Kytlička TomášVavřička Richard1059  3081
10.Wasserbauer Jaroslav st.Sedláček Václav-65-8-4 1382
11.Láznička RomanBauer Jan5-9105 3192
12.Kytlička TomášStaněk Vladimír964  30102
13.Wasserbauer Jaroslav st.Vavřička Richard-12-8-7  03103
14.Hiblbauer JiříSedláček Václav10-858 31113
15.Kytlička TomášBauer Jan7-6105 31123
16.Wasserbauer Jaroslav st.Staněk Vladimír9-9-63932133
17.Hiblbauer JiříVavřička Richard49-6-71032143
18.Láznička RomanSedláček Václav-6-89-7 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wasserbauer Jaroslav st.22Bauer Jan04
Hiblbauer Jiří40Beránek Petr02
Láznička Roman22Vavřička Richard22
Kytlička Tomáš40Sedláček Václav22
   Staněk Vladimír02
Počet diváků: 2

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy