Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol H.Studenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra H.Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26667:604Sokol H.Studenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupoměský Tomáš
Fiedler Roman
 
 
Vavřička Richard
Beránek Petr
 
 
9-98-7-82301
2.Novotný Daniel
Pelda Petr
 
 
Staněk Vladimír
Bauer Jan
 
 
978  3011
3.Pelda PetrVavřička Richard-1011-8-5 1312
4.Novotný DanielBeránek Petr-107-3793222
5.Lupoměský TomášBauer Jan-9-614-8 1323
6.Fiedler RomanStaněk Vladimír554  3033
7.Novotný DanielVavřička Richard7-49-7103243
8.Lupoměský TomášBeránek Petr486  3053
9.Fiedler RomanBauer Jan-98-910113263
10.Pelda PetrStaněk Vladimír76-7-1-92364
11.Lupoměský TomášVavřička Richard-6-6-9  0365
12.Fiedler RomanBeránek Petr333  3075
13.Pelda PetrBauer Jan786  3085
14.Novotný DanielStaněk Vladimír56-86 3195
15.Fiedler RomanVavřička Richard-9-7-7  0396
16.Pelda PetrBeránek Petr81410  30106
17.Novotný DanielBauer Jan779  30116
18.Lupoměský TomášStaněk Vladimír6-6910 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelda Petr22Vavřička Richard31
Novotný Daniel40Beránek Petr04
Lupoměský Tomáš22Bauer Jan13
Fiedler Roman31Staněk Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CHS Chotěboř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hasiči Jitkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38681:700nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Miroslav
Živný Libor
 
 
Janáček Jiří
Kytlička Tomáš
 
 
-5-67863210
2.Nejedlý Miroslav
Sobotka Martin
 
 
Paušíma Milan
Hiblbauer Jiří
 
 
-56-87-62311
3.Málek MiroslavPaušíma Milan65-8-953221
4.Sobotka MartinHiblbauer Jiří-86-78-132322
5.Nejedlý MiroslavKytlička Tomáš8-49-8103232
6.Živný LiborJanáček Jiří-7-7-9  0333
7.Sobotka MartinPaušíma Milan78-610 3143
8.Nejedlý MiroslavHiblbauer Jiří-8-9-4  0344
9.Živný LiborKytlička Tomáš-4-2-9  0345
10.Málek MiroslavJanáček Jiří12-694 3155
11.Nejedlý MiroslavPaušíma Milan965  3065
12.Živný LiborHiblbauer Jiří-77-8-5 1366
13.Málek MiroslavKytlička Tomáš8-98-793276
14.Sobotka MartinJanáček Jiří-8-6-11  0377
15.Živný LiborPaušíma Milan-6-869-112378
16.Málek MiroslavHiblbauer Jiří910-98 3188
17.Sobotka MartinKytlička Tomáš856  3098
18.Nejedlý MiroslavJanáček Jiří710-4-12-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Málek Miroslav40Paušíma Milan13
Sobotka Martin22Hiblbauer Jiří31
Nejedlý Miroslav22Kytlička Tomáš13
Živný Libor04Janáček Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šmolovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Šmolovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD ŠmolovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53459:669TJ Šmolovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milichovský Jakub
Kučera Václav ml.
 
 
Kříž Michal
Fejt Josef
 
 
-98-8-8 1301
2.Kučera Filip
Hlaváč Bohumír
 
 
Hocke Ondřej
Wasserbauer Jaroslav
 
 
-3-3-8  0302
3.Kučera Václav ml.Wasserbauer Jaroslav9-9-11-10 1303
4.Milichovský JakubFejt Josef-1012-8-6 1304
5.Kučera FilipHocke Ondřej-4-5-3  0305
6.Hlaváč BohumírKříž Michal-6-8-8  0306
7.Milichovský JakubWasserbauer Jaroslav-498-783216
8.Kučera FilipFejt Josef-1-2-4  0317
9.Hlaváč BohumírHocke Ondřej-10-5-9  0318
10.Kučera Václav ml.Kříž Michal-6-7-5  0319
11.Kučera FilipWasserbauer Jaroslav-5-6-6  03110
12.Hlaváč BohumírFejt Josef-87-7-8 13111
13.Kučera Václav ml.Hocke Ondřej11-6-6-6 13112
14.Milichovský JakubKříž Michal-9-8-7  03113
15.Hlaváč BohumírWasserbauer Jaroslav9-8-7-9 13114
16.Kučera Václav ml.Fejt Josef-8-9-8  03115
17.Milichovský JakubHocke Ondřej-7-9-7  03116
18.Kučera FilipKříž Michal-5-4-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Václav ml.04Wasserbauer Jaroslav31
Milichovský Jakub13Fejt Josef40
Kučera Filip04Hocke Ondřej40
Hlaváč Bohumír04Kříž Michal40
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přibyslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CHS Chotěboř ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 302, PřibyslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21686:592Sokol Přibyslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kerbr Zdeněk
Kamarád Prokop
 
 
Zvolánek Tomáš
Veselý Stanislav
 
 
6115  3010
2.Bednář Marek
Benc Ota
 
 
Mužátko Tomáš
Pokorný Radim
 
 
-678-9-72311
3.Kamarád ProkopPokorný Radim886  3021
4.Kerbr ZdeněkMužátko Tomáš119-104 3131
5.Bednář MarekVeselý Stanislav994  3041
6.Benc OtaZvolánek Tomáš64-9-4-92342
7.Kerbr ZdeněkPokorný Radim6-779 3152
8.Bednář MarekMužátko Tomáš-898-993262
9.Benc OtaVeselý Stanislav-4-6-5  0363
10.Kamarád ProkopZvolánek Tomáš6813  3073
11.Bednář MarekPokorný Radim8-98-973283
12.Benc OtaMužátko Tomáš867  3093
13.Kamarád ProkopVeselý Stanislav968  30103
14.Kerbr ZdeněkZvolánek Tomáš9-8811 31113
15.Benc OtaPokorný Radim83-7-81032123
16.Kamarád ProkopMužátko Tomáš10127  30133
17.Kerbr ZdeněkVeselý Stanislav7-8-5-7 13134
18.Bednář MarekZvolánek Tomáš945  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kamarád Prokop40Pokorný Radim04
Kerbr Zdeněk31Mužátko Tomáš04
Bednář Marek40Veselý Stanislav22
Benc Ota22Zvolánek Tomáš13
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1 muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov GVrchní
rozhodčí:
Hitzger Petr ml.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ledeč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29579:562HB Ostrov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hitzger Petr ml.
Peštálová Klára
 
 
Nechvátal Josef
Vídeňský Aleš
 
 
-9-912-9 1301
2.Hitzger Marek
Sáblík Petr ml.
 
 
Pejchal Vlastimil
Egart Josef
 
 
7-579 3111
3.Hitzger Petr ml.Nechvátal Josef-4-4-8  0312
4.Sáblík Petr ml.Vídeňský Aleš9610  3022
5.Peštálová KláraPejchal Vlastimil55-8-7103232
6.Hitzger MarekEgart Josef874  3042
7.Sáblík Petr ml.Nechvátal Josef-10-10-7  0343
8.Peštálová KláraVídeňský Aleš-7-8-8  0344
9.Hitzger MarekPejchal Vlastimil975  3054
10.Hitzger Petr ml.Egart Josef8711  3064
11.Peštálová KláraNechvátal Josef-7-5-1  0365
12.Hitzger MarekVídeňský Aleš7-5-4-3 1366
13.Hitzger Petr ml.Pejchal Vlastimil944  3076
14.Sáblík Petr ml.Egart Josef7-663 3186
15.Hitzger MarekNechvátal Josef-8-4-9  0387
16.Hitzger Petr ml.Vídeňský Aleš77-89 3197
17.Sáblík Petr ml.Pejchal Vlastimil475  30107
18.Peštálová KláraEgart Josef9-8-76-1023108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hitzger Petr ml.31Nechvátal Josef40
Sáblík Petr ml.31Vídeňský Aleš22
Peštálová Klára13Pejchal Vlastimil04
Hitzger Marek22Egart Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy