Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23566:510TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Michal
Jeníček Jakub
 
 
Vondra Martin
Dvořák Pavel
 
 
966  3010
2.Zajíc Milan
Rosenkranz Egon
 
 
Lengál Dominik
Brom Vladan
 
 
-3-96-6 1311
3.Zajíc MilanLengál Dominik8-9-72-92312
4.Rosenkranz EgonBrom Vladan9-8-13973222
5.Jeníček JakubVondra Martin675  3032
6.Pavlík MichalDvořák Pavel-44-8563242
7.Rosenkranz EgonLengál Dominik13-2-119-52343
8.Jeníček JakubBrom Vladan-98118 3153
9.Pavlík MichalVondra Martin5810  3063
10.Zajíc MilanDvořák Pavel920-2-673273
11.Jeníček JakubLengál Dominik1057  3083
12.Pavlík MichalBrom Vladan575  3093
13.Zajíc MilanVondra Martin-9-7-7  0394
14.Rosenkranz EgonDvořák Pavel-7-7-9  0395
15.Pavlík MichalLengál Dominik43-52 31105
16.Zajíc MilanBrom Vladan         
17.Rosenkranz EgonVondra Martin         
18.Jeníček JakubDvořák Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Milan12Lengál Dominik22
Rosenkranz Egon12Brom Vladan03
Jeníček Jakub30Vondra Martin12
Pavlík Michal40Dvořák Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nový Rychnov 207, 394 04, tělocvična v areálu ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32659:638TJ Chmelná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubata Vacek Jaroslav
Staněk Milan
 
 
Vaněk Josef
Hudec Stanislav
 
 
-84812 3110
2.Marek Petr ml.
Fuk Viktor
 
 
Vavřík Lukáš
Fňukal Radek
 
 
37-37 3120
3.Marek Petr ml.Hudec Stanislav-8-8-3  0321
4.Hubata Vacek JaroslavVaněk Josef5-87-1063231
5.Staněk MilanFňukal Radek-96-7-6 1332
6.Fuk ViktorVavřík Lukáš89-6-393242
7.Hubata Vacek JaroslavHudec Stanislav1079  3052
8.Staněk MilanVaněk Josef11-96-3-72353
9.Fuk ViktorFňukal Radek7-6108 3163
10.Marek Petr ml.Vavřík Lukáš6-568 3173
11.Staněk MilanHudec Stanislav-410-6-6 1374
12.Fuk ViktorVaněk Josef6-86-4-82375
13.Marek Petr ml.Fňukal Radek-7-610493285
14.Hubata Vacek JaroslavVavřík Lukáš-10867 3195
15.Fuk ViktorHudec Stanislav-8-102-8 1396
16.Marek Petr ml.Vaněk Josef-812-109-62397
17.Hubata Vacek JaroslavFňukal Radek563  30107
18.Staněk MilanVavřík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Petr ml.22Hudec Stanislav31
Hubata Vacek Jaroslav40Vaněk Josef31
Staněk Milan03Fňukal Radek13
Fuk Viktor22Vavřík Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov EVrchní
rozhodčí:
Malina Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Polná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,580 01 Havlíčkův Brod,, naproti autosalonu CitroenRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23577:542HB Ostrov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malina Vítězslav
Hitzger Jakub
 
 
Krčál Radek
Bláha František
 
 
98-9-1273210
2.Bártík Tomáš
Sivera Adam
 
 
Vaněk Radim
Hladík Jiří
 
 
7-996 3120
3.Hitzger JakubKrčál Radek9-10-129-52321
4.Sivera AdamBláha František7912  3031
5.Malina VítězslavVaněk Radim-6865 3141
6.Bártík TomášHladík Jiří-5-8-2  0342
7.Sivera AdamKrčál Radek37-9-9-82343
8.Malina VítězslavBláha František-8-9-9  0344
9.Bártík TomášVaněk Radim10108  3054
10.Hitzger JakubHladík Jiří58-810 3164
11.Malina VítězslavKrčál Radek-119-4-5 1365
12.Bártík TomášBláha František-11610-693275
13.Hitzger JakubVaněk Radim9610  3085
14.Sivera AdamHladík Jiří10-887 3195
15.Bártík TomášKrčál Radek886  30105
16.Hitzger JakubBláha František         
17.Sivera AdamVaněk Radim         
18.Malina VítězslavHladík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hitzger Jakub21Krčál Radek31
Sivera Adam21Bláha František12
Malina Vítězslav12Vaněk Radim03
Bártík Tomáš31Hladík Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CHS Chotěboř AVrchní
rozhodčí:
Kafka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15473:411CHS Chotěboř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčačík Tomáš
Joksch Jakub
 
 
Šoukal Slavomír
Klíma Petr
 
 
-389-783210
2.Sokol Zdeněk
Kafka Stanislav
 
 
Kampas Jan
Říkovský Aleš
 
 
586  3020
3.Joksch JakubŠoukal Slavomír7-834 3130
4.Kafka StanislavKampas Jan6-797 3140
5.Sokol ZdeněkŘíkovský Aleš6-2910 3150
6.Ovčačík TomášKlíma Petr8-664 3160
7.Kafka StanislavŠoukal Slavomír-9-41410-52361
8.Sokol ZdeněkKampas Jan-55-86-32362
9.Ovčačík TomášŘíkovský Aleš1047  3072
10.Joksch JakubKlíma Petr7-1189 3182
11.Sokol ZdeněkŠoukal Slavomír896  3092
12.Ovčačík TomášKampas Jan65-8-5732102
13.Joksch JakubŘíkovský Aleš8    10  
14.Kafka StanislavKlíma Petr         
15.Ovčačík Tomᚊoukal Slavomír         
16.Joksch JakubKampas Jan         
17.Kafka StanislavŘíkovský Aleš         
18.Sokol ZdeněkKlíma Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Joksch Jakub20Šoukal Slavomír12
Kafka Stanislav11Kampas Jan12
Sokol Zdeněk21Říkovský Aleš02
Ovčačík Tomáš30Klíma Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice AVrchní
rozhodčí:
Chvátal Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 08:30 Začátek
utkání
08:40Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36645:671SKST Třešť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papoušek Jaroslav
Máca Jan
 
 
Kocmánek Tomáš
Páral Jiří
 
 
-98-8973210
2.Svoboda Zdeněk
Kříž Jaromír
 
 
Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
-10-6-7  0311
3.Svoboda ZdeněkKozák Petr-8-2-5  0312
4.Papoušek JaroslavPáral Daniel-77-8-8 1313
5.Máca JanKocmánek Tomáš-4897 3123
6.Kříž JaromírPáral Jiří520-84 3133
7.Papoušek JaroslavKozák Petr7-69-6-72334
8.Máca JanPáral Daniel-81069 3144
9.Kříž JaromírKocmánek Tomáš-7-64-10 1345
10.Svoboda ZdeněkPáral Jiří968  3055
11.Máca JanKozák Petr-9-7-5  0356
12.Kříž JaromírPáral Daniel985  3066
13.Svoboda ZdeněkKocmánek Tomáš910-7-9-52367
14.Papoušek JaroslavPáral Jiří-9-8-8  0368
15.Kříž JaromírKozák Petr9108  3078
16.Svoboda ZdeněkPáral Daniel99-1010 3188
17.Papoušek JaroslavKocmánek Tomáš-45-86-82389
18.Máca JanPáral Jiří-98-7-14 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Zdeněk22Kozák Petr31
Papoušek Jaroslav04Páral Daniel13
Máca Jan22Kocmánek Tomáš31
Kříž Jaromír31Páral Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí AVrchní
rozhodčí:
Hanzálek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Telč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32656:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Václav
Pacner Michael
 
 
Švec Radomír
Koubík Martin
 
 
268  3010
2.Hanzálek Jiří
Korbel Filip
 
 
Havlík Vojtěch
Zdražil Zdeněk
 
 
7-12-8-7 1311
3.Korbel FilipZdražil Zdeněk6-6-89-72312
4.Hanzálek JiříŠvec Radomír-82610 3122
5.Pacner MichaelHavlík Vojtěch9-88-11-52323
6.Hanzálek VáclavKoubík Martin1196  3033
7.Hanzálek JiříZdražil Zdeněk-8-78-7 1334
8.Pacner MichaelŠvec Radomír76-10-8-92335
9.Hanzálek VáclavHavlík Vojtěch1193  3045
10.Korbel FilipKoubík Martin4-9711 3155
11.Pacner MichaelZdražil Zdeněk-8-7-9  0356
12.Hanzálek VáclavŠvec Radomír1133  3066
13.Korbel FilipHavlík Vojtěch487  3076
14.Hanzálek JiříKoubík Martin-108-4893286
15.Hanzálek VáclavZdražil Zdeněk-7-8-9  0387
16.Korbel FilipŠvec Radomír-6475 3197
17.Hanzálek JiříHavlík Vojtěch10-12-9-8 1398
18.Pacner MichaelKoubík Martin-6-4-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korbel Filip31Zdražil Zdeněk40
Hanzálek Jiří22Švec Radomír13
Pacner Michael04Havlík Vojtěch22
Hanzálek Václav31Koubík Martin13
NE

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy