Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Jahn Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28621:555TJ Sokol Moravské Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švanda Ladislav
Švanda Radek
 
 
Mazel Dušan
Nečas Tomáš
 
 
-1012-7-8 1301
2.Kubík Rostislav
Živný František
 
 
Krontorád Vít
Jírek Jan
 
 
-79-6973211
3.Švanda LadislavMazel Dušan-78-8-6 1312
4.Živný FrantišekNečas Tomáš-1076-5-32313
5.Kubík RostislavKrontorád Vít287  3023
6.Švanda RadekJírek Jan-5-77-4 1324
7.Živný FrantišekMazel Dušan-48-7-5 1325
8.Kubík RostislavNečas Tomáš-5833 3135
9.Švanda RadekKupka Petr373  3045
10.Švanda LadislavJírek Jan774  3055
11.Kubík RostislavMazel Dušan-646-8-62356
12.Švanda RadekNečas Tomáš12-9-7573266
13.Švanda LadislavKupka Petr6510  3076
14.Živný FrantišekJírek Jan-28-8673286
15.Švanda RadekMazel Dušan-96-7-9 1387
16.Švanda LadislavNečas Tomáš566  3097
17.Živný FrantišekKupka Petr236  30107
18.Kubík RostislavJírek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švanda Ladislav31Mazel Dušan40
Živný František22Nečas Tomáš13
Kubík Rostislav21Krontorád Vít01
Švanda Radek22Jírek Jan12
   Kupka Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BVrchní
rozhodčí:
Jahn Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18482:444TJ Sokol Moravské Budějovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
Hájek Miroslav
Chytal Zdeněk
 
 
7-8-89103210
2.Fiala Jiří
Plocek Jaroslav ml.
 
 
Němeček František
Kreisler Tomáš
 
 
-68-6873220
3.Benáček PetrHájek Miroslav-79-7-9 1321
4.Fiala JiříChytal Zdeněk7810  3031
5.Plocek Jaroslav ml.Němeček František12-10-3-2 1332
6.Kos ZdeněkKreisler Tomáš3-799 3142
7.Fiala JiříHájek Miroslav6-976 3152
8.Plocek Jaroslav ml.Chytal Zdeněk-4108-883262
9.Kos ZdeněkNěmeček František496  3072
10.Benáček PetrKreisler Tomáš775  3082
11.Plocek Jaroslav ml.Hájek Miroslav-6-3-9  0383
12.Kos ZdeněkChytal Zdeněk954  3093
13.Benáček PetrNěmeček František10-9117 31103
14.Fiala JiříKreisler Tomáš64   20  
15.Kos ZdeněkHájek Miroslav         
16.Benáček PetrChytal Zdeněk         
17.Fiala JiříNěmeček František         
18.Plocek Jaroslav ml.Kreisler Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benáček Petr21Hájek Miroslav21
Fiala Jiří20Chytal Zdeněk03
Plocek Jaroslav ml.12Němeček František12
Kos Zdeněk30Kreisler Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
Kmoch Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyršovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28561:559TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr st.
Kmoch Petr ml.
 
 
Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
-8-10-9  0301
2.Trnka Tomáš
Hájek Jaroslav
 
 
Lískovec Josef
Tůma Jan
 
 
-10-5-6  0302
3.Hájek JaroslavMička Lukáš-69-9-7 1303
4.Kmoch Petr ml.Tůma Jan687  3013
5.Kmoch Petr st.Smíšek František st.-10-6-2  0314
6.Trnka TomášLískovec Josef1168  3024
7.Kmoch Petr ml.Mička Lukáš8-4-9793234
8.Kmoch Petr st.Tůma Jan-61069 3144
9.Trnka TomášSmíšek František st.688  3054
10.Hájek JaroslavLískovec Josef68-8-783264
11.Kmoch Petr st.Mička Lukáš45-9-1103274
12.Trnka TomášTůma Jan-7864 3184
13.Hájek JaroslavSmíšek František st.-8-810-6 1385
14.Kmoch Petr ml.Lískovec Josef-13-9-7  0386
15.Trnka TomášMička Lukáš-69611 3196
16.Hájek JaroslavTůma Jan6-689 31106
17.Kmoch Petr ml.Smíšek František st.         
18.Kmoch Petr st.Lískovec Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Jaroslav22Mička Lukáš13
Kmoch Petr ml.21Tůma Jan04
Kmoch Petr st.21Smíšek František st.21
Trnka Tomáš40Lískovec Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
Piálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:CHS Chotěboř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Rokytnice 134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:20471:453TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
Zvolánek Zdeněk
Přádová Blanka
 
 
989  3010
2.Nosek Pavel
Dolák Jan
 
 
Job Štefan
Pokorný Radim
 
 
669  3020
3.Dolák JanZvolánek Zdeněk-5-13-5  0321
4.Zelinková DagmarPřádová Blanka-2-5-5  0322
5.Piálek IvanJob Štefan-9978 3132
6.Nosek PavelPokorný Radim7912  3042
7.Zelinková DagmarZvolánek Zdeněk-4-8-7  0343
8.Piálek IvanPřádová Blanka-87-8753253
9.Nosek PavelJob Štefan-7-75863263
10.Dolák JanPokorný Radim79-63 3173
11.Piálek IvanZvolánek Zdeněk9-5-81093283
12.Nosek PavelPřádová Blanka86-611 3193
13.Dolák JanJob Štefan76-8-9732103
14.Zelinková DagmarPokorný Radim         
15.Nosek PavelZvolánek Zdeněk         
16.Dolák JanPřádová Blanka         
17.Zelinková DagmarJob Štefan         
18.Piálek IvanPokorný Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dolák Jan21Zvolánek Zdeněk21
Zelinková Dagmar02Přádová Blanka12
Piálek Ivan30Job Štefan03
Nosek Pavel30Pokorný Radim02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32421:476SKST Třešť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronek Jiří
Novotný Tomáš
 
 
Palán Tomáš
Peštál Jaroslav
 
 
-8-5-13  0301
2.Poskočil Dominik
Novotný Vojtěch
 
 
Macháč Jan
Šalanda Vít
 
 
-8679 3111
3.Hronek JiříMacháč Jan6-98-7-52312
4.Novotný VojtěchŠalanda Vít-63-5-8 1313
5.Novotný TomášPalán Tomáš-9-8-10  0314
6.Poskočil DominikPeštál Jaroslav-7-95-7 1315
7.Novotný VojtěchMacháč Jan7-10-8-2 1316
8.Novotný Tomᚊalanda Vít8-9-7-4 1317
9.Poskočil DominikPalán Tomáš1010-109 3127
10.Hronek JiříPeštál Jaroslav75-9-9-42328
11.Novotný TomášMacháč Jan7-5-3-7 1329
12.Poskočil DominikŠalanda Vít-94-86-423210
13.Hronek JiříPalán Tomáš-11-8-9  03  
14.Novotný VojtěchPeštál Jaroslav         
15.Poskočil DominikMacháč Jan         
16.Hronek JiříŠalanda Vít         
17.Novotný VojtěchPalán Tomáš         
18.Novotný TomášPeštál Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hronek Jiří02Macháč Jan30
Novotný Vojtěch02Šalanda Vít30
Novotný Tomáš03Palán Tomáš11
Poskočil Dominik12Peštál Jaroslav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy