Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Jahn Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32646:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švanda Ladislav
Švanda Radek
 
 
Hájek Miroslav
Chytal Zdeněk
 
 
-8-9-7  0301
2.Kubík Rostislav
Živný František
 
 
Němeček František
Kreisler Tomáš
 
 
810-7-8-82302
3.Švanda LadislavHájek Miroslav-9-8-8  0303
4.Živný FrantišekChytal Zdeněk-5-7-6  0304
5.Kubík RostislavNěmeček František5-10-71063214
6.Švanda RadekKreisler Tomáš7109  3024
7.Živný FrantišekHájek Miroslav107-7-10-72325
8.Kubík RostislavChytal Zdeněk104-4-10-42326
9.Švanda RadekNěmeček František1098  3036
10.Švanda LadislavKreisler Tomáš564  3046
11.Kubík RostislavHájek Miroslav-9-7-8  0347
12.Švanda RadekChytal Zdeněk1168  3057
13.Švanda LadislavNěmeček František895  3067
14.Živný FrantišekKreisler Tomáš6-8156 3177
15.Švanda RadekHájek Miroslav8-10-10-5 1378
16.Švanda LadislavChytal Zdeněk6-563 3188
17.Živný FrantišekNěmeček František76-64 3198
18.Kubík RostislavKreisler Tomáš8-8-68-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švanda Ladislav31Hájek Miroslav40
Živný František22Chytal Zdeněk22
Kubík Rostislav13Němeček František04
Švanda Radek31Kreisler Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BVrchní
rozhodčí:
Jahn Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 08:15 Začátek
utkání
08:15Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27607:581TJ Sokol Moravské Budějovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
Mazel Dušan
Nečas Tomáš
 
 
-735-13-102301
2.Fiala Jiří
Plocek Jaroslav
 
 
Jírek Jan
Krontorád Vít
 
 
-668-9-142302
3.Benáček PetrMazel Dušan-910-910-82303
4.Fiala JiříNečas Tomáš-88-9973213
5.Plocek JaroslavJírek Jan9-3-3-11 1314
6.Kos ZdeněkKrontorád Vít12410  3024
7.Fiala JiříMazel Dušan-6-3-5  0325
8.Plocek JaroslavNečas Tomáš6-7-610113235
9.Kos ZdeněkJírek Jan176  3045
10.Benáček PetrKrontorád Vít-3398 3155
11.Plocek JaroslavMazel Dušan-3-5-5  0356
12.Kos ZdeněkNečas Tomáš-610106 3166
13.Benáček PetrJírek Jan39-86 3176
14.Fiala JiříKrontorád Vít79-65 3186
15.Kos ZdeněkMazel Dušan978  3096
16.Benáček PetrNečas Tomáš7-786 31106
17.Fiala JiříJírek Jan8106  30  
18.Plocek JaroslavKrontorád Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benáček Petr31Mazel Dušan31
Fiala Jiří21Nečas Tomáš04
Plocek Jaroslav12Jírek Jan12
Kos Zdeněk40Krontorád Vít03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov FVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,580 01 Havlíčkův Brod,, naproti autosalonu CitroenRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32657:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hitzger Pavel
Malina Vítězslav
 
 
Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
7-9-9663210
2.Sáblík Petr ml.
Hitzger Marek
 
 
Lískovec Josef
Tůma Jan
 
 
-97-7-8 1311
3.Malina VítězslavMička Lukáš-8-74-5 1312
4.Hitzger PavelTůma Jan-78102 3122
5.Sáblík Petr ml.Smíšek František st.9-8-912-72323
6.Hitzger MarekLískovec Josef-14-93-11 1324
7.Hitzger PavelMička Lukáš64-78 3134
8.Sáblík Petr ml.Tůma Jan896  3044
9.Hitzger MarekSmíšek František st.-119-5-6 1345
10.Malina VítězslavLískovec Josef-6988 3155
11.Sáblík Petr ml.Mička Lukáš5-9-11-5 1356
12.Hitzger MarekTůma Jan-105-6-12 1357
13.Malina VítězslavSmíšek František st.467  3067
14.Hitzger PavelLískovec Josef798  3077
15.Hitzger MarekMička Lukáš-710-4-7 1378
16.Malina VítězslavTůma Jan795  3088
17.Hitzger PavelSmíšek František st.795  3098
18.Sáblík Petr ml.Lískovec Josef-7-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malina Vítězslav31Mička Lukáš31
Hitzger Pavel40Tůma Jan13
Sáblík Petr ml.13Smíšek František st.22
Hitzger Marek04Lískovec Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
Kmoch Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyršovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3355:176TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr st.
Kmoch Petr ml.
 
 
Přibyl Josef
Vodička Bohuslav
 
 
6-7910 3110
2.Trnka Tomáš
Hájek Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hájek JaroslavPřibyl Josef9-658 3130
4.Kmoch Petr ml.Pisinger Václav687  3040
5.Kmoch Petr st.Vodička Bohuslav653  3050
6.Trnka TomášWO    3060
7.Kmoch Petr ml.Přibyl Josef69-1010 3170
8.Kmoch Petr st.Pisinger Václav964  3080
9.Trnka TomášVodička Bohuslav592  3090
10.Hájek JaroslavWO    30100
11.Kmoch Petr st.Přibyl Josef-910   11  
12.Trnka TomášPisinger Václav         
13.Hájek JaroslavVodička Bohuslav         
14.Kmoch Petr ml.         
15.Trnka TomášPřibyl Josef         
16.Hájek JaroslavPisinger Václav         
17.Kmoch Petr ml.Vodička Bohuslav         
18.Kmoch Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hájek Jaroslav10Přibyl Josef02
Kmoch Petr ml.20Pisinger Václav02
Kmoch Petr st.20Vodička Bohuslav02
Trnka Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
Piálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Rokytnice 134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35517:551SKST Třešť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
Macháč Jan
Šalanda Vít
 
 
-98-76-92301
2.Nosek Pavel
Štork Vítězslav
 
 
Peštál Jaroslav
Palán Tomáš
 
 
-899-8-92302
3.Piálek IvanMacháč Jan-711-9-6 1303
4.Zelinková DagmarŠalanda Vít-7-6-6  0304
5.Štork VítězslavPalán Tomáš-8-8-8  0305
6.Nosek PavelPeštál Jaroslav676  3015
7.Zelinková DagmarMacháč Jan-8-6-8  0316
8.Štork VítězslavŠalanda Vít6-12-9983226
9.Nosek PavelPalán Tomáš-76-104-62327
10.Piálek IvanPeštál Jaroslav-56-8743237
11.Štork VítězslavMacháč Jan-6-6-5  0338
12.Nosek PavelŠalanda Vít-887-5-82339
13.Piálek IvanPalán Tomáš-75410 3149
14.Zelinková DagmarPeštál Jaroslav7-8-89-623410
15.Nosek PavelMacháč Jan8-987 31  
16.Piálek IvanŠalanda Vít         
17.Zelinková DagmarPalán Tomáš         
18.Štork VítězslavPeštál Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Piálek Ivan21Macháč Jan30
Zelinková Dagmar03Šalanda Vít21
Štork Vítězslav12Palán Tomáš21
Nosek Pavel12Peštál Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč BVrchní
rozhodčí:
Táborský Petr
HOSTUJÍCÍ:CHS Chotěboř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36486:558CHS Chotěboř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronek Jiří
Novotný Tomáš
 
 
Přádová Blanka
Zvolánek Zdeněk
 
 
8-8-8-8 1301
2.Poskočil Dominik
Novotný Vojtěch
 
 
Job Štefan
Pokorný Radim
 
 
-8938 3111
3.Hronek JiříZvolánek Zdeněk7-8-411-62312
4.Novotný VojtěchJob Štefan-117-4-10 1313
5.Novotný TomášPřádová Blanka-7-37-4 1314
6.Poskočil DominikPokorný Radim-8698 3124
7.Novotný VojtěchZvolánek Zdeněk-6-10-3  0325
8.Novotný TomášJob Štefan-9-8-7  0326
9.Poskočil DominikPřádová Blanka7-868 3136
10.Hronek JiříPokorný Radim-9-3-4  0337
11.Novotný TomášZvolánek Zdeněk-3-4-5  0338
12.Poskočil DominikJob Štefan84-86 3148
13.Hronek JiříPřádová Blanka-6-8-8  0349
14.Novotný VojtěchPokorný Radim9-69-823259
15.Poskočil DominikZvolánek Zdeněk97-9-6-723510
16.Hronek JiříJob Štefan         
17.Novotný VojtěchPřádová Blanka         
18.Novotný TomášPokorný Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hronek Jiří03Zvolánek Zdeněk40
Novotný Vojtěch12Job Štefan21
Novotný Tomáš03Přádová Blanka21
Poskočil Dominik31Pokorný Radim12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy