Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: ČESKÝ POHÁR Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Horní VesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS ChotěbořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Ves 14, 393 01 Pelhřimov, přímo u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:28190:357TJ CHS Chotěboř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Dvořák Jakub
 
 
Joksch Jakub
Pokorný Radim
 
 
-6-910-11 1301
2.Nepraš JiříJoksch Jakub-8-3-8  0302
3.Dvořák JakubJob Štefan-8-3-10  0303
4.Pokorný RadimWO    0304
5.Dvořák JakubJoksch Jakub-4-6-6  0305
6.Nepraš JiříPokorný Radim810-96 3115
7.Job ŠtefanWO    0316
8.Dvořák JakubPokorný Radim-6-2-8  0317
9.Joksch JakubWO    0318
10.Nepraš JiříJob Štefan-89-6-12 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nepraš Jiří12Joksch Jakub20
Dvořák Jakub03Job Štefan20
   Pokorný Radim11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: ČESKÝ POHÁR Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:12419:331TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Martin
Klapp Miroslav
 
 
Jirásek Martin
Trtík Zdeněk
 
 
-74-9363210
2.Kubát MartinJirásek Martin1168  3020
3.Klapp MiroslavTrtík Zdeněk4-17-75-52321
4.Jeníček JakubVavřička Richard4510  3031
5.Klapp MiroslavJirásek Martin6129  3041
6.Kubát MartinVavřička Richard9-10-79103251
7.Jeníček JakubTrtík Zdeněk584  3061
8.Klapp MiroslavVavřička Richard-10-9109-72362
9.Jeníček JakubJirásek Martin43-74 3172
10.Kubát MartinTrtík Zdeněk77-87 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubát Martin30Jirásek Martin03
Klapp Miroslav12Trtík Zdeněk12
Jeníček Jakub30Vavřička Richard12



Zápis o utkání
Název soutěže: ČESKÝ POHÁR Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VěžniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VěžniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Věžnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Martin
Tlačbaba Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Klimeš MartinWO    3020
3.Tlačbaba MartinWO    3030
4.Dočekal MilanWO    3040
5.Tlačbaba MartinWO    3050
6.Klimeš MartinWO    3060
7.Dočekal MilanWO    3070
8.Tlačbaba MartinWO    3080
9.Dočekal MilanWO    3090
10.Klimeš MartinWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: ČESKÝ POHÁR Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PolnáVrchní
rozhodčí:
Krčál Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polná, Žejdlicova 1231Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5371:242Slavoj Polná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babínek Jiří
Kučera Martin
 
 
Hájek Jaroslav
Roh Tomáš
 
 
77-64 3110
2.Kučera MartinHájek Jaroslav1092  3020
3.Šejstal AdolfRoh Tomáš8-8125 3130
4.Babínek JiříJanů Veronika657  3040
5.Šejstal AdolfHájek Jaroslav7-8-7693250
6.Kučera MartinJanů Veronika482  3060
7.Babínek JiříRoh Tomáš648  3070
8.Šejstal AdolfJanů Veronika548  3080
9.Babínek JiříHájek Jaroslav-8398 3190
10.Kučera MartinRoh Tomáš446  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučera Martin30Hájek Jaroslav03
Šejstal Adolf30Roh Tomáš03
Babínek Jiří30Janů Veronika03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy