Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34530:572TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štantejský Ondřej
Netolický Lukáš
 
 
Jirout Vojtěch
Černík Jan
 
 
56-93 3110
2.Vanžura Jakub
Novák Vojtěch
 
 
Volhejn Dan
Volhejn Jan
 
 
-4-5-6  0311
3.Vanžura JakubČerník Jan7-7-6-8 1312
4.Netolický LukášVolhejn Dan-8-12-5  0313
5.Novák VojtěchVolhejn Jan-6-7-4  0314
6.Štantejský OndřejJirout Vojtěch11-9713 3124
7.Netolický LukášČerník Jan9-773 3134
8.Novák VojtěchVolhejn Dan-3-7-6  0335
9.Štantejský OndřejVolhejn Jan452  3045
10.Vanžura JakubJirout Vojtěch-6-8-8  0346
11.Novák VojtěchČerník Jan10-19-1-62347
12.Štantejský OndřejVolhejn Dan9911  3057
13.Vanžura JakubVolhejn Jan-9-10-6  0358
14.Netolický LukášJirout Vojtěch758  3068
15.Štantejský OndřejČerník Jan-13985 3178
16.Vanžura JakubVolhejn Dan-3-7-7  0379
17.Netolický LukášVolhejn Jan765  3089
18.Novák VojtěchJirout Vojtěch-6-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vanžura Jakub04Černík Jan22
Netolický Lukáš31Volhejn Dan31
Novák Vojtěch04Volhejn Jan22
Štantejský Ondřej40Jirout Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12428:340TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček David
Dalecký Petr
 
 
Šindelář Pavel
Polach Miroslav
 
 
656  3010
2.Kosek Petr
Polanský Jiří
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
-8-7-6  0311
3.Polanský JiříMalinský Tomáš-8881 3121
4.Kosek PetrNetolický Tomáš699  3031
5.Řezníček DavidŠindelář Pavel-8-68993241
6.Dalecký PetrPolach Miroslav653  3051
7.Kosek PetrMalinský Tomáš-9-835103261
8.Řezníček DavidNetolický Tomáš589  3071
9.Dalecký PetrŠindelář Pavel-10-712793281
10.Polanský JiříPolach Miroslav397  3091
11.Řezníček DavidMalinský Tomáš7-9-88732101
12.Dalecký PetrNetolický Tomáš         
13.Polanský JiříŠindelář Pavel         
14.Kosek PetrPolach Miroslav         
15.Dalecký PetrMalinský Tomáš         
16.Polanský JiříNetolický Tomáš         
17.Kosek PetrŠindelář Pavel         
18.Řezníček DavidPolach Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří20Malinský Tomáš03
Kosek Petr20Netolický Tomáš02
Řezníček David30Šindelář Pavel02
Dalecký Petr20Polach Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:35403:513TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kristek Patrik
 
 
Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
-5-4-6  0301
2.Langr Lukáš
Dokoupil Marek
 
 
Janák Martin
Hájek Ladislav
 
 
-7-8-9  0302
3.Kristek PatrikČopián Štefan-1199-753212
4.Dokoupil MarekSvojanovský Radim8-5-9-7 1313
5.Langr LukášJanák Martin-76-7993223
6.Jányš OndřejHájek Ladislav8-577 3133
7.Dokoupil MarekČopián Štefan10-8-139-62334
8.Langr LukášSvojanovský Radim-8-4-3  0335
9.Jányš OndřejJanák Martin-4-4-4  0336
10.Kristek PatrikHájek Ladislav-9-88-9 1337
11.Langr LukášČopián Štefan12-7-9-9 1338
12.Jányš OndřejSvojanovský Radim6-7-5-6 1339
13.Kristek PatrikJanák Martin-4-8-2  03310
14.Dokoupil MarekHájek Ladislav         
15.Jányš OndřejČopián Štefan         
16.Kristek PatrikSvojanovský Radim         
17.Dokoupil MarekJanák Martin         
18.Langr LukášHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kristek Patrik12Čopián Štefan21
Dokoupil Marek02Svojanovský Radim30
Langr Lukáš12Janák Martin21
Jányš Ondřej12Hájek Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38635:675TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Ulrich Ondřej
 
 
Kaplan Vojtěch
Šedaj Jakub
 
 
-697-4-82301
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Nastoupil Petr
Seďa Jakub
 
 
7910  3011
3.Kalandra Miloslav ml.Kaplan Vojtěch87-6-983221
4.Ulrich OndřejNastoupil Petr-6-6-7  0322
5.Maděra JaroslavSeďa Jakub54-127 3132
6.Mrva MilanKrejčí Robin 47-953142
7.Ulrich OndřejKaplan Vojtěch8-4-9-7 1343
8.Maděra JaroslavNastoupil Petr-8-7-2  0344
9.Mrva MilanSeďa Jakub867  3054
10.Kalandra Miloslav ml.Krejčí Robin-1779 3164
11.Maděra JaroslavKaplan Vojtěch-8-9-9  0365
12.Mrva MilanNastoupil Petr-7-6-6  0366
13.Kalandra Miloslav ml.Šedaj Jakub6-258 3176
14.Ulrich OndřejKrejčí Robin-768-1083286
15.Mrva MilanKaplan Vojtěch-7913-5-102387
16.Kalandra Miloslav ml.Nastoupil Petr-4-7-8  0388
17.Ulrich OndřejŠedaj Jakub-89-27-102389
18.Maděra JaroslavKrejčí Robin11-8-119-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalandra Miloslav ml.31Kaplan Vojtěch31
Ulrich Ondřej13Nastoupil Petr40
Maděra Jaroslav13Seďa Jakub02
Mrva Milan22Krejčí Robin13
   Šedaj Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Vraštil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15515:388TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Koubek René
 
 
Záleský Martin
Bayerová Anežka ml.
 
 
535  3010
2.Socha Zdeněk
Víšek Roman
 
 
Novotný Luboš
Karcol Martin
 
 
-107-97-92311
3.Socha ZdeněkZáleský Martin5-8-9593221
4.Víšek RomanKarcol Martin-73-9-11 1322
5.Vraštil LukášNovotný Luboš1010-99 3132
6.Koubek RenéBayerová Anežka ml.-101011 3142
7.Víšek RomanZáleský Martin91-105 3152
8.Vraštil LukášKarcol Martin6-108-1463262
9.Koubek RenéNovotný Luboš12-1029 3172
10.Socha ZdeněkBayerová Anežka ml.7511  3082
11.Vraštil LukášZáleský Martin3-867 3192
12.Koubek RenéKarcol Martin5910  30102
13.Socha ZdeněkNovotný Luboš         
14.Víšek RomanBayerová Anežka ml.         
15.Koubek RenéZáleský Martin         
16.Socha ZdeněkKarcol Martin         
17.Víšek RomanNovotný Luboš         
18.Vraštil LukášBayerová Anežka ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Socha Zdeněk20Záleský Martin03
Víšek Roman11Karcol Martin12
Vraštil Lukáš30Novotný Luboš02
Koubek René30Bayerová Anežka ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Loko Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32469:517TJ Loko Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Jan
Fišer Lukáš
 
 
Bělohlav Karel
Voženílek Martin
 
 
-6-9-10  0301
2.Křepelka Tomáš
Dvořák Martin
 
 
Ecler Michal
Kadleček Radomír
 
 
-109-99-42302
3.Křepelka TomášBělohlav Karel-3-5-4  0303
4.Vojnar JiříVoženílek Martin-7-9-9  0304
5.Hýbl JanEcler Michal712-6-8-92305
6.Dvořák MartinKadleček Radomír-9-9-4  0306
7.Vojnar JiříBělohlav Karel-8-6-6  0307
8.Hýbl JanVoženílek Martin-9-898-22308
9.Dvořák MartinEcler Michal588  3018
10.Křepelka TomášKadleček Radomír585  3028
11.Hýbl JanBělohlav Karel-8711-8-52329
12.Fišer LukášVoženílek Martin-8-98773239
13.Křepelka TomášEcler Michal996  3049
14.Vojnar JiříKadleček Radomír5-9-7-10 13410
15.Fišer LukášBělohlav Karel         
16.Křepelka TomášVoženílek Martin         
17.Vojnar JiříEcler Michal         
18.Hýbl JanKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepelka Tomáš21Bělohlav Karel30
Vojnar Jiří03Voženílek Martin21
Hýbl Jan03Ecler Michal12
Dvořák Martin11Kadleček Radomír21
Fišer Lukáš10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy