Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29599:586nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Seďa Jakub
 
 
Socha Zdeněk
Andrlík Tomáš
 
 
689  3010
2.Kaplan Vojtěch
Šedaj Jakub
 
 
Koubek René
Táborský Jiří
 
 
-4-7-5  0311
3.Kaplan VojtěchSocha Zdeněk7109  3021
4.Seďa JakubTáborský Jiří-2-2-5  0322
5.Šedaj JakubKoubek René79-8-8-32323
6.Nastoupil PetrAndrlík Tomáš464  3033
7.Seďa JakubSocha Zdeněk-5-6-8  0334
8.Šedaj JakubTáborský Jiří-7-7-7  0335
9.Nastoupil PetrKoubek René899  3045
10.Kaplan VojtěchAndrlík Tomáš767  3055
11.Šedaj JakubSocha Zdeněk8-8-98-92356
12.Nastoupil PetrTáborský Jiří-13-889-92357
13.Kaplan VojtěchKoubek René-69-77-82358
14.Seďa JakubAndrlík Tomáš253  3068
15.Nastoupil PetrSocha Zdeněk78-78 3178
16.Kaplan VojtěchTáborský Jiří6-9-9-7 1379
17.Seďa JakubKoubek René8-8910 3189
18.Šedaj JakubAndrlík Tomáš698  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaplan Vojtěch22Socha Zdeněk22
Seďa Jakub22Táborský Jiří40
Šedaj Jakub13Koubek René22
Nastoupil Petr31Andrlík Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16489:395TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Fišer Lukáš
Hýbl Jan
 
 
-6-83-8 1301
2.Janák Martin
Hájek Ladislav
 
 
Dvořák Martin
Křepelka Tomáš
 
 
10-559 3111
3.Janák MartinDvořák Martin975  3021
4.Hájek LadislavFišer Lukáš-6-10-8  0322
5.Čopián ŠtefanHýbl Jan-8-98583232
6.Svojanovský RadimKřepelka Tomáš-9-6512-72333
7.Hájek LadislavDvořák Martin-8-79763243
8.Čopián ŠtefanFišer Lukáš398  3053
9.Svojanovský RadimHýbl Jan4-938 3163
10.Janák MartinKřepelka Tomáš9-759 3173
11.Čopián ŠtefanDvořák Martin273  3083
12.Svojanovský RadimFišer Lukáš4810  3093
13.Janák MartinHýbl Jan684  30103
14.Hájek LadislavKřepelka Tomáš         
15.Svojanovský RadimDvořák Martin         
16.Janák MartinFišer Lukáš         
17.Hájek LadislavHýbl Jan         
18.Čopián ŠtefanKřepelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janák Martin30Dvořák Martin03
Hájek Ladislav11Fišer Lukáš12
Čopián Štefan30Hýbl Jan03
Svojanovský Radim21Křepelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:244TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Řezníček David
 
 
Kristek Patrik
Jányš Ondřej
 
 
66-56 3110
2.Kosek Petr
Polanský Jiří
 
 
Dokoupil Marek
Langr Lukáš
 
 
678  3020
3.Polanský JiříLangr Lukáš2-9-10943230
4.Kosek PetrDokoupil Marek554  3040
5.Řezníček DavidJányš Ondřej-7-87663250
6.Dalecký PetrKristek Patrik678  3060
7.Kosek PetrLangr Lukáš847  3070
8.Řezníček DavidDokoupil Marek-10184 3180
9.Dalecký PetrJányš Ondřej847  3090
10.Polanský JiříKristek Patrik755  30100
11.Řezníček DavidLangr Lukáš         
12.Dalecký PetrDokoupil Marek         
13.Polanský JiříJányš Ondřej         
14.Kosek PetrKristek Patrik         
15.Dalecký PetrLangr Lukáš         
16.Polanský JiříDokoupil Marek         
17.Kosek PetrJányš Ondřej         
18.Řezníček DavidKristek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanský Jiří20Langr Lukáš02
Kosek Petr20Dokoupil Marek02
Řezníček David20Jányš Ondřej02
Dalecký Petr20Kristek Patrik02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28581:553TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štantejský Ondřej
Netolický Lukáš
 
 
Bělohlávek Martin
Ulrich Ondřej
 
 
5156  3010
2.Bezdíček Bohumil
Netolický Lukáš ml.
 
 
Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
-8-5-7  0311
3.Štantejský OndřejMrva Milan6117  3021
4.Netolický LukášUlrich Ondřej7-5-6863231
5.Bezdíček BohumilMaděra Jaroslav79-4-8-92332
6.Netolický Lukáš ml.Bělohlávek Martin-7395 3142
7.Netolický LukášMrva Milan716  3052
8.Bezdíček BohumilUlrich Ondřej-10-7-8  0353
9.Netolický Lukáš ml.Maděra Jaroslav-1213-6-8 1354
10.Štantejský OndřejBělohlávek Martin497  3064
11.Bezdíček BohumilMrva Milan5-99-693274
12.Krupka JanUlrich Ondřej-2-4-6  0375
13.Štantejský OndřejMaděra Jaroslav11-6-10-9 1376
14.Netolický LukášBělohlávek Martin-9196 3186
15.Krupka JanMrva Milan-8-2-3  0387
16.Štantejský OndřejUlrich Ondřej54-810 3197
17.Netolický LukášMaděra Jaroslav389  30107
18.Bezdíček BohumilBělohlávek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej31Mrva Milan13
Netolický Lukáš40Ulrich Ondřej22
Bezdíček Bohumil12Maděra Jaroslav31
Netolický Lukáš ml.11Bělohlávek Martin03
Krupka Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9407:315TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Wagner Richard
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-577-573210
2.Volhejn Dan
Volhejn Jan
 
 
Plíva Roman
Rybka Robert
 
 
4-744 3120
3.Charvát OndřejPatka Václav11126  3030
4.Černík JanHýbl Tomáš-67-77123240
5.Jirout VojtěchPlíva Roman185  3050
6.Volhejn DanRybka Robert1199  3060
7.Černík JanPatka Václav-79-101183270
8.Jirout VojtěchHýbl Tomáš6-8-9783280
9.Volhejn DanPlíva Roman1810  3090
10.Charvát OndřejRybka Robert349  30100
11.Jirout VojtěchPatka Václav         
12.Volhejn DanHýbl Tomáš         
13.Charvát OndřejPlíva Roman         
14.Černík JanRybka Robert         
15.Volhejn DanPatka Václav         
16.Charvát OndřejHýbl Tomáš         
17.Černík JanPlíva Roman         
18.Jirout VojtěchRybka Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Ondřej20Patka Václav02
Černík Jan20Hýbl Tomáš02
Jirout Vojtěch20Plíva Roman02
Volhejn Dan20Rybka Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22572:495KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Doležal Jan
Hortlík Tomáš
 
 
9-68-7-62301
2.Dočekal Tomáš
Šindelář Pavel
 
 
Procházka Jiří
Krupa Michal
 
 
-888-853211
3.Malinský TomášDoležal Jan-106-6-10 1312
4.Šindelář PavelHortlík Tomáš8106  3022
5.Dočekal TomášProcházka Jiří78-10-733232
6.Netolický TomášKrupa Michal89-8-623242
7.Šindelář PavelDoležal Jan34-8-11-82343
8.Dočekal TomášHortlík Tomáš12-167 3153
9.Netolický TomášProcházka Jiří86-97 3163
10.Malinský TomášKrupa Michal866  3073
11.Dočekal TomášDoležal Jan978  3083
12.Netolický TomášHortlík Tomáš-8-93873293
13.Malinský TomášProcházka Jiří-99-12-5 1394
14.Šindelář PavelKrupa Michal835  30104
15.Netolický TomášDoležal Jan         
16.Malinský TomášHortlík Tomáš         
17.Šindelář PavelProcházka Jiří         
18.Dočekal TomášKrupa Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš12Doležal Jan21
Šindelář Pavel21Hortlík Tomáš03
Dočekal Tomáš30Procházka Jiří12
Netolický Tomáš30Krupa Michal03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy