Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:24608:560TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Seďa Jakub
 
 
Hýbl Jan
Fišer Lukáš
 
 
-5-8104-82301
2.Šedaj Jakub
Kaplan Vojtěch
 
 
Dvořák Martin
Křepelka Tomáš
 
 
9-798 3111
3.Kaplan VojtěchKřepelka Tomáš-6-7-8  0312
4.Seďa JakubHýbl Jan6-9-511-112313
5.Krejčí RobinDvořák Martin8-65-6-82314
6.Nastoupil PetrFišer Lukáš889  3024
7.Seďa JakubKřepelka Tomáš-6-4-9  0325
8.Krejčí RobinHýbl Jan-799-9113235
9.Nastoupil PetrDvořák Martin21WO  3045
10.Kaplan VojtěchFišer Lukáš896  3055
11.Krejčí RobinKřepelka Tomáš-7-8-7  0356
12.Nastoupil PetrHýbl Jan1588  3066
13.Kaplan VojtěchDvořák Martin884  3076
14.Seďa JakubFišer Lukáš786  3086
15.Nastoupil PetrKřepelka Tomáš-69-78-112387
16.Kaplan VojtěchHýbl Jan1299  3097
17.Seďa JakubDvořák Martin5810  30107
18.Krejčí RobinFišer Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaplan Vojtěch31Křepelka Tomáš40
Seďa Jakub22Hýbl Jan13
Krejčí Robin12Dvořák Martin13
Nastoupil Petr31Fišer Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15471:304TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 

 
 
WO    3010
2.Janák Martin
Hájek Ladislav
 
 
Socha Zdeněk
Koubek René
 
 
7-10511 3120
3.Svojanovský RadimAndrlík Tomáš556  3030
4.Hájek LadislavSocha Zdeněk-168-6-6 1331
5.Janák MartinWO    3041
6.Čopián ŠtefanKoubek René10-6-5263251
7.Hájek LadislavAndrlík Tomáš6-478 3161
8.Janák MartinSocha Zdeněk46-4-463271
9.Čopián ŠtefanWO    3081
10.Svojanovský RadimKoubek René5-9-9-10 1382
11.Janák MartinAndrlík Tomáš5611  3092
12.Čopián ŠtefanSocha Zdeněk-10-8-7  0393
13.Svojanovský RadimWO    30103
14.Hájek LadislavKoubek René         
15.Čopián ŠtefanAndrlík Tomáš         
16.Svojanovský RadimSocha Zdeněk         
17.Hájek Ladislav         
18.Janák MartinKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovský Radim11Andrlík Tomáš03
Hájek Ladislav11Socha Zdeněk21
Janák Martin20Koubek René11
Čopián Štefan11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14486:402TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Řezníček David
 
 
Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
8-9-8-7 1301
2.Kosek Petr
Polanský Jiří
 
 
Ulrich Ondřej
Bělohlávek Martin
 
 
6-788 3111
3.Polanský JiříMrva Milan678  3021
4.Kosek PetrUlrich Ondřej10-7-8-8 1322
5.Řezníček DavidMaděra Jaroslav-8774 3132
6.Dalecký PetrBělohlávek Martin875  3042
7.Kosek PetrMrva Milan8-83-7-112343
8.Řezníček DavidUlrich Ondřej6106  3053
9.Dalecký PetrMaděra Jaroslav87-88 3163
10.Polanský JiříBělohlávek Martin-8778 3173
11.Řezníček DavidMrva Milan789  3083
12.Dalecký PetrUlrich Ondřej678  3093
13.Polanský JiříMaděra Jaroslav9-678 31103
14.Kosek PetrBělohlávek Martin546  30  
15.Dalecký PetrMrva Milan         
16.Polanský JiříUlrich Ondřej         
17.Kosek PetrMaděra Jaroslav         
18.Řezníček DavidBělohlávek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří30Mrva Milan12
Kosek Petr02Ulrich Ondřej12
Řezníček David30Maděra Jaroslav03
Dalecký Petr30Bělohlávek Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14486:394TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Kristek Patrik
Jányš Ondřej
 
 
787  3010
2.Bezdíček Bohumil
Netolický Lukáš
 
 
Langr Lukáš
Dokoupil Marek
 
 
8106  3020
3.Štantejský OndřejLangr Lukáš8911  3030
4.Bezdíček BohumilJányš Ondřej9-69-19103240
5.Netolický LukášDokoupil Marek9-994 3150
6.Kaplan ZdeněkKristek Patrik-2-6-11  0351
7.Bezdíček BohumilLangr Lukáš-4-78-8 1352
8.Netolický LukášJányš Ondřej555  3062
9.Kaplan ZdeněkDokoupil Marek1242  3072
10.Štantejský OndřejKristek Patrik-731-763282
11.Netolický LukášLangr Lukáš756  3092
12.Kaplan ZdeněkJányš Ondřej113-10-11-72393
13.Štantejský OndřejDokoupil Marek783  30103
14.Bezdíček BohumilKristek Patrik         
15.Kaplan ZdeněkLangr Lukáš         
16.Štantejský OndřejJányš Ondřej         
17.Bezdíček BohumilDokoupil Marek         
18.Netolický LukášKristek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štantejský Ondřej30Langr Lukáš12
Bezdíček Bohumil11Jányš Ondřej12
Netolický Lukáš30Dokoupil Marek03
Kaplan Zdeněk12Kristek Patrik11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:18544:449KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
9-87-9-82301
2.Dočekal Tomáš
Šindelář Pavel
 
 
Plíva Roman
Rybka Robert
 
 
7117  3011
3.Malinský TomášPatka Václav810-7-4123221
4.Šindelář PavelHýbl Tomáš7-7-83-112322
5.Dočekal TomášPlíva Roman8-76-553232
6.Netolický TomášRybka Robert881  3042
7.Šindelář PavelPatka Václav78-10-6-92343
8.Dočekal TomášHýbl Tomáš1356  3053
9.Netolický TomášPlíva Roman948  3063
10.Malinský TomášRybka Robert466  3073
11.Dočekal TomášPatka Václav9-89-833283
12.Netolický TomášHýbl Tomáš95-8-653293
13.Malinský TomášPlíva Roman-9663 31103
14.Šindelář PavelRybka Robert         
15.Netolický TomášPatka Václav         
16.Malinský TomášHýbl Tomáš         
17.Šindelář PavelPlíva Roman         
18.Dočekal TomášRybka Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš30Patka Václav12
Šindelář Pavel02Hýbl Tomáš12
Dočekal Tomáš30Plíva Roman03
Netolický Tomáš30Rybka Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10405:310TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Wagner Richard
 
 
Doležal Jan
Hortlík Tomáš
 
 
6-5612 3110
2.Volhejn Jan
Jirout Vojtěch
 
 
Procházka Jiří
Krupa Michal
 
 
5-859 3120
3.Wagner RichardDoležal Jan18-6-1073230
4.Charvát OndřejHortlík Tomáš61011  3040
5.Jirout VojtěchProcházka Jiří8-795 3150
6.Volhejn DanKrupa Michal5-97-553260
7.Charvát OndřejDoležal Jan6-297 3170
8.Jirout VojtěchHortlík Tomáš837  3080
9.Volhejn DanProcházka Jiří-7583 3190
10.Wagner RichardKrupa Michal9-1044 31100
11.Jirout VojtěchDoležal Jan         
12.Volhejn DanHortlík Tomáš         
13.Wagner RichardProcházka Jiří         
14.Charvát OndřejKrupa Michal         
15.Volhejn DanDoležal Jan         
16.Wagner RichardHortlík Tomáš         
17.Charvát OndřejProcházka Jiří         
18.Jirout VojtěchKrupa Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Richard20Doležal Jan02
Charvát Ondřej20Hortlík Tomáš02
Jirout Vojtěch20Procházka Jiří02
Volhejn Dan20Krupa Michal02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy