Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl AVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061, Litomyšl 570 01, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31 TJ Jiskra Litomyšl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Tomáš
Šesták Radek
 
 
Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
     3110
2.Valdhans Rudolf
Syrová Lucie
 
 
Wávra Pavel
Doubrava Milan
 
 
     3120
3.Šesták RadekWávra Pavel     2321
4.Valdhans RudolfPlíva Roman     1322
5.Syrová LucieDoubrava Milan     1323
6.Flodr TomášSteinmetz Roman     3033
7.Valdhans RudolfWávra Pavel     3243
8.Syrová LuciePlíva Roman     3253
9.Flodr TomášDoubrava Milan     3163
10.Šesták RadekSteinmetz Roman     3173
11.Syrová LucieWávra Pavel     1374
12.Flodr TomášPlíva Roman     3284
13.Šesták RadekDoubrava Milan     3094
14.Valdhans RudolfSteinmetz Roman     1395
15.Flodr TomášWávra Pavel     1396
16.Šesták RadekPlíva Roman     2397
17.Valdhans RudolfDoubrava Milan     30107
18.Syrová LucieSteinmetz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šesták Radek22Wávra Pavel31
Valdhans Rudolf22Plíva Roman22
Syrová Lucie12Doubrava Milan13
Flodr Tomáš31Steinmetz Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Polička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 60, Polička 572 01, naproti Penny MarketuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10442:353TJ Spartak Polička A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Ondřej
Trnka Jakub
 
 
Doležel Daniel
Vybíral Jakub
 
 
4-755 3110
2.Ševčík Leoš
Baláš Josef
 
 
Kleiner Marek
Kristek Lukáš
 
 
9-7104 3120
3.Ševčík LeošKleiner Marek868  3030
4.Češka RomanKristek Lukáš8-9109 3140
5.Trnka JakubVybíral Jakub-8-988-72341
6.Ulrich OndřejDoležel Daniel-9896 3151
7.Češka RomanKleiner Marek61112  3061
8.Trnka JakubKristek Lukáš68-109 3171
9.Ulrich OndřejVybíral Jakub8-96-893281
10.Ševčík LeošDoležel Daniel865  3091
11.Trnka JakubKleiner Marek968  30101
12.Ulrich OndřejKristek Lukáš         
13.Ševčík LeošVybíral Jakub         
14.Češka RomanDoležel Daniel         
15.Ulrich OndřejKleiner Marek         
16.Ševčík LeošKristek Lukáš         
17.Češka RomanVybíral Jakub         
18.Trnka JakubDoležel Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Leoš20Kleiner Marek03
Češka Roman20Kristek Lukáš02
Trnka Jakub21Vybíral Jakub11
Ulrich Ondřej20Doležel Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Schreiber Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Korouhev-Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35739:727TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richtr Michal
Brökl Jan ml.
 
 
Roušar Martin
Roušar Michal
 
 
-47-3-5 1301
2.Schreiber Michal
Puchmeltr Michal
 
 
Schwedler Josef
Trnka Stanislav
 
 
10-1113-1153211
3.Brökl Jan ml.Roušar Martin-711-9-5 1312
4.Richtr MichalTrnka Stanislav-976-7-72313
5.Schreiber MichalRoušar Michal-95-78-82314
6.Puchmeltr MichalSchwedler Josef-9711-5133224
7.Richtr MichalRoušar Martin8-98-7-62325
8.Schreiber MichalTrnka Stanislav-1010510 3135
9.Puchmeltr MichalRoušar Michal985  3045
10.Brökl Jan ml.Schwedler Josef8-8-712123255
11.Schreiber MichalRoušar Martin5-9-8-8 1356
12.Puchmeltr MichalTrnka Stanislav-9-87-7 1357
13.Brökl Jan ml.Roušar Michal9108  3067
14.Richtr MichalSchwedler Josef7-1189 3177
15.Puchmeltr MichalRoušar Martin9-799 3187
16.Brökl Jan ml.Trnka Stanislav-7889 3197
17.Richtr MichalRoušar Michal-9-8-14  0398
18.Schreiber MichalSchwedler Josef-9647 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brökl Jan ml.31Roušar Martin31
Richtr Michal13Trnka Stanislav22
Schreiber Michal22Roušar Michal22
Puchmeltr Michal31Schwedler Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Svitavy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19542:477Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Bartošík Lubomír
Švancara Miroslav
 
 
137-67 3110
2.Kolomý Tomáš
Procházka Adam
 
 
Jansa Milan
Krátký Ondřej
 
 
687  3020
3.Hubálek ZdeněkBartošík Lubomír8-64-4-82321
4.Procházka AdamŠvancara Miroslav-869-8-112322
5.Kolomý TomášJansa Milan710-8-993232
6.Adamec VáclavKrátký Ondřej1289  3042
7.Procházka AdamBartošík Lubomír-7-8-6  0343
8.Kolomý Tomᚊvancara Miroslav-697-8-82344
9.Adamec VáclavJansa Milan887  3054
10.Hubálek ZdeněkKrátký Ondřej549  3064
11.Kolomý TomášBartošík Lubomír9-7-2463274
12.Adamec VáclavŠvancara Miroslav637  3084
13.Hubálek ZdeněkJansa Milan7-978 3194
14.Procházka AdamKrátký Ondřej6-988 31104
15.Adamec VáclavBartošík Lubomír         
16.Hubálek ZdeněkŠvancara Miroslav         
17.Procházka AdamJansa Milan         
18.Kolomý TomášKrátký Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubálek Zdeněk21Bartošík Lubomír21
Procházka Adam12Švancara Miroslav21
Kolomý Tomáš21Jansa Milan03
Adamec Václav30Krátký Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - malý sálek, při ZŠ ul. Svatopluka Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26610:537KST US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Miroslav
Kršiak Tomáš
 
 
Doležal Tomáš
Novák Aleš
 
 
-67411 3110
2.Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
Hrdina Lukáš
Krupa Michal
 
 
557  3020
3.Slavík MiroslavDoležal Tomáš7-7-7-7 1321
4.Kršiak TomášNovák Aleš6106  3031
5.Absolon MartinHrdina Lukáš4210  3041
6.Dostál JanKrupa Michal9-1096 3151
7.Kršiak TomášDoležal Tomáš8-3-55-42352
8.Absolon MartinNovák Aleš-12-8-5  0353
9.Dostál JanHrdina Lukáš6-746 3163
10.Slavík MiroslavKrupa Michal6-9-8-9 1364
11.Absolon MartinDoležal Tomáš10-89-7-62365
12.Dostál JanNovák Aleš167  3075
13.Slavík MiroslavHrdina Lukáš65-9-9-42376
14.Kršiak TomášKrupa Michal463  3086
15.Dostál JanDoležal Tomáš69-78 3196
16.Slavík MiroslavNovák Aleš-7-7-9  0397
17.Kršiak TomášHrdina Lukáš5-6910 31107
18.Absolon MartinKrupa Michal9810  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Miroslav04Doležal Tomáš31
Kršiak Tomáš31Novák Aleš22
Absolon Martin12Hrdina Lukáš13
Dostál Jan40Krupa Michal12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy