Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42 TJ Lanškroun E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Jan
Babák Jan
 
 
Najmanová Markéta
Kuncová Lucie
 
 
     1301
2.Červinka Vít
Melichar Martin
 
 
Dařílek Pavel
Pavlíček Martin
 
 
     0302
3.Kubelka JanHřebíček Ota     3212
4.Melichar MartinPavlíček Martin     2313
5.Babák JanNajmanová Markéta     0314
6.Červinka VítKuncová Lucie     0315
7.Melichar MartinHřebíček Ota     3225
8.Babák JanPavlíček Martin     2326
9.Červinka VítNajmanová Markéta     0327
10.Kubelka JanKuncová Lucie     1328
11.Babák JanHřebíček Ota     3038
12.Červinka VítPavlíček Martin     3148
13.Kubelka JanNajmanová Markéta     1349
14.Melichar MartinKuncová Lucie     3159
15.Červinka VítHřebíček Ota     03510
16.Kubelka JanPavlíček Martin     13511
17.Melichar MartinNajmanová Markéta     03512
18.Babák JanKuncová Lucie     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubelka Jan13Hřebíček Ota13
Melichar Martin22Pavlíček Martin31
Babák Jan22Najmanová Markéta40
Červinka Vít13Kuncová Lucie22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TateniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 TJ Sokol Tatenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kristek Josef
Martínek Ladislav
 
 
Felgr Lukáš
Kubíček Pavel ml.
 
 
     3210
2.Totušek Josef
Glocar Michal
 
 
Kapoun Petr
Kolman Radek
 
 
     3020
3.Kristek JosefKubíček Pavel ml.     3130
4.Glocar MichalFelgr Lukáš     0331
5.Pasler DietmarKapoun Petr     3041
6.Totušek JosefKolman Radek     3051
7.Glocar MichalKubíček Pavel ml.     1352
8.Pasler DietmarFelgr Lukáš     1353
9.Totušek JosefKapoun Petr     3163
10.Kristek JosefKolman Radek     3073
11.Pasler DietmarKubíček Pavel ml.     1374
12.Totušek JosefFelgr Lukáš     3084
13.Kristek JosefKapoun Petr     3294
14.Glocar MichalKolman Radek     31104
15.Totušek JosefKubíček Pavel ml.     03105
16.Kristek JosefFelgr Lukáš     30115
17.Glocar MichalKapoun Petr     32125
18.Pasler DietmarKolman Radek     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kristek Josef40Kubíček Pavel ml.31
Glocar Michal22Felgr Lukáš22
Pasler Dietmar13Kapoun Petr04
Totušek Josef31Kolman Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jablonné nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Líšnice 244, Naproti tenisovým kurtům pod kostelem v Líšnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 TJ Sokol Líšnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečka Jan
Stejskal Jan
 
 
Černohous Petr
Brožek Radovan
 
 
     3210
2.Diblík Martin
Vencl Jiří
 
 
Lička Leoš
Kosek Miroslav
 
 
     2311
3.Stejskal JanLička Leoš     3021
4.Bečka JanBrožek Radovan     3031
5.Mareš JanKosek Miroslav     0332
6.Diblík MartinČernohous Petr     3142
7.Bečka JanLička Leoš     3152
8.Mareš JanBrožek Radovan     0353
9.Diblík MartinKosek Miroslav     0354
10.Stejskal JanČernohous Petr     3164
11.Mareš JanLička Leoš     0365
12.Diblík MartinBrožek Radovan     1366
13.Vencl JiříKosek Miroslav     3176
14.Bečka JanČernohous Petr     3086
15.Diblík MartinLička Leoš     3196
16.Vencl JiříBrožek Radovan     1397
17.Bečka JanKosek Miroslav     31107
18.Mareš JanČernohous Petr     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Jan20Lička Leoš13
Bečka Jan40Brožek Radovan31
Mareš Jan04Kosek Miroslav22
Diblík Martin22Černohous Petr13
Vencl Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MŠ TěchonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18 TJ Sokol Těchonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčová Lucie
Moravec Oldřich
 
 
Šafářová Amálie
Linhartová Julie
 
 
     1301
2.Leicht Jan
Marek Jan
 
 
Faltejsek Bohumír
Hylmar Zdeněk
 
 
     3011
3.Krejčová LucieŠafářová Amálie     3121
4.Moravec OldřichFaltejsek Bohumír     3231
5.Marek JanLinhartová Julie     3041
6.Leicht JanHylmar Zdeněk     3051
7.Moravec OldřichŠafářová Amálie     1352
8.Marek JanFaltejsek Bohumír     3062
9.Leicht JanLinhartová Julie     3072
10.Krejčová LucieHylmar Zdeněk     3082
11.Marek JanŠafářová Amálie     2383
12.Leicht JanFaltejsek Bohumír     3193
13.Krejčová LucieLinhartová Julie     31103
14.Moravec OldřichHylmar Zdeněk     30113
15.Leicht JanŠafářová Amálie     13114
16.Krejčová LucieFaltejsek Bohumír     30124
17.Moravec OldřichLinhartová Julie     30134
18.Marek JanHylmar Zdeněk     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčová Lucie40Šafářová Amálie31
Moravec Oldřich31Faltejsek Bohumír04
Marek Jan31Linhartová Julie04
Leicht Jan31Hylmar Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK VerměřoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 TTC Ústí nad Orlicí F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Vladimír
Vencl Filip
 
 
Vágner Daniel
Grim David
 
 
     3010
2.Kubíček Tomáš
Kulda David
 
 
Hofman Josef
Sklenář Jan
 
 
     3020
3.Novák VladimírGrim David     3030
4.Vencl FilipSklenář Jan     3040
5.Kubíček TomášHofman Josef     3150
6.Kulda DavidVágner Daniel     3260
7.Vencl FilipGrim David     3070
8.Kubíček TomášSklenář Jan     3080
9.Kulda DavidHofman Josef     3090
10.Novák VladimírVágner Daniel     30100
11.Kubíček TomášGrim David     30110
12.Kulda DavidSklenář Jan     30120
13.Novák VladimírHofman Josef     30130
14.Vencl FilipVágner Daniel     32140
15.Kulda DavidGrim David     32150
16.Novák VladimírSklenář Jan     30160
17.Vencl FilipHofman Josef     31170
18.Kubíček TomášVágner Daniel     23171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Vladimír40Grim David04
Vencl Filip40Sklenář Jan04
Kubíček Tomáš31Hofman Josef04
Kulda David40Vágner Daniel13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy