Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 4 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48 TTC Ústí nad Orlicí F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhartová Julie
Bříza Jaroslav
 
 
Neťuka Pavel
Novák Vladimír
 
 
     1301
2.Cviková Veronika
Hylmar Zdeněk
 
 
Vencl Filip
Kubíček Tomáš
 
 
     0302
3.Cviková VeronikaNovák Vladimír     0303
4.Hylmar ZdeněkNeťuka Pavel     0304
5.Bříza JaroslavKubíček Tomáš     1305
6.Linhartová JulieVencl Filip     1306
7.Hylmar ZdeněkNovák Vladimír     1307
8.Bříza JaroslavKulda David     3017
9.Linhartová JulieKubíček Tomáš     0318
10.Cviková VeronikaVencl Filip     0319
11.Bříza JaroslavNovák Vladimír     03110
12.Linhartová JulieKulda David     31210
13.Cviková VeronikaKubíček Tomáš     03211
14.Hylmar ZdeněkVencl Filip     03212
15.Linhartová JulieNovák Vladimír     03213
16.Cviková VeronikaKulda David     32313
17.Hylmar ZdeněkKubíček Tomáš     03314
18.Bříza JaroslavVencl Filip     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cviková Veronika13Novák Vladimír40
Hylmar Zdeněk04Neťuka Pavel10
Bříza Jaroslav13Kubíček Tomáš40
Linhartová Julie13Vencl Filip40
   Kulda David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jablonné nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Jablonné nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:43 TJ Sokol Těchonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Miroslav
Lička Leoš
 
 
Leicht Jan
Marek Jan
 
 
     0301
2.Černohous Petr
Filip František
 
 
Krejčová Lucie
Moravec Oldřich
 
 
     2302
3.Lička LeošKrejčová Lucie     2303
4.Černohous PetrMoravec Oldřich     2304
5.Kosek MiroslavLeicht Jan     3114
6.Filip FrantišekMarek Jan     2315
7.Černohous PetrKrejčová Lucie     3225
8.Kosek MiroslavMoravec Oldřich     0326
9.Filip FrantišekLeicht Jan     2327
10.Lička LeošMarek Jan     3037
11.Kosek MiroslavKrejčová Lucie     1338
12.Filip FrantišekMoravec Oldřich     3248
13.Lička LeošLeicht Jan     3158
14.Černohous PetrMarek Jan     0359
15.Filip FrantišekKrejčová Lucie     23510
16.Lička LeošMoravec Oldřich     13511
17.Černohous PetrLeicht Jan     31611
18.Kosek MiroslavMarek Jan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lička Leoš22Krejčová Lucie31
Černohous Petr22Moravec Oldřich31
Kosek Miroslav13Leicht Jan13
Filip František13Marek Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice ARozhodčí:Diblík Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní DobroučRozhodčí:Kapoun Petr
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:50 TJ Sokol Líšnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel ml.
Havlíček Vlastimil
 
 
Stejskal Jan
Bečka Jan
 
 
     0301
2.Kapoun Petr
Kolman Radek
 
 
Diblík Martin
Čamr Frasntišek
 
 
     2302
3.Kubíček Pavel ml.Stejskal Jan     3112
4.Kapoun PetrBečka Jan     2313
5.Kolman RadekDiblík Martin     0314
6.Havlíček VlastimilČamr Frasntišek     3224
7.Kapoun PetrStejskal Jan     0325
8.Kolman RadekBečka Jan     1326
9.Havlíček VlastimilDiblík Martin     0327
10.Kubíček Pavel ml.Čamr Frasntišek     1328
11.Kolman RadekStejskal Jan     0329
12.Havlíček VlastimilBečka Jan     13210
13.Kubíček Pavel ml.Diblík Martin     23211
14.Kapoun PetrČamr Frasntišek     03212
15.Havlíček VlastimilStejskal Jan     03213
16.Kubíček Pavel ml.Bečka Jan     03214
17.Kapoun PetrDiblík Martin     32314
18.Kolman RadekČamr Frasntišek     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Pavel ml.13Stejskal Jan31
Kapoun Petr13Bečka Jan40
Kolman Radek04Diblík Martin31
Havlíček Vlastimil13Čamr Frasntišek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17693:521TJ Lanškroun E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dařílek Pavel
Pavlíček Martin
 
 
Martínek Ladislav
Škaroupka Petr
 
 
6108  3010
2.Najmanová Markéta
Jančar Oliver
 
 
Totušek Josef
Glocar Michal
 
 
88-47 3120
3.Hřebíček OtaTotušek Josef-689-18-52321
4.Pavlíček MartinPasler Dietmar999  3031
5.Jančar OliverGlocar Michal379  3041
6.Najmanová MarkétaMartínek Ladislav-9348 3151
7.Pavlíček MartinTotušek Josef-1086-853261
8.Jančar OliverPasler Dietmar-7888 3171
9.Najmanová MarkétaGlocar Michal2-723 3181
10.Hřebíček OtaMartínek Ladislav85-8-753291
11.Jančar OliverTotušek Josef4-1678 31101
12.Najmanová MarkétaPasler Dietmar49-68 31111
13.Hřebíček OtaGlocar Michal675  30121
14.Pavlíček MartinŠkaroupka Petr766  30131
15.Najmanová MarkétaTotušek Josef223  30141
16.Hřebíček OtaPasler Dietmar-9-8-6  03142
17.Pavlíček MartinGlocar Michal636  30152
18.Jančar OliverŠkaroupka Petr119-65 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hřebíček Ota22Totušek Josef13
Pavlíček Martin40Pasler Dietmar13
Jančar Oliver40Glocar Michal04
Najmanová Markéta40Martínek Ladislav02
   Škaroupka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4S Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:41 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láryš Jaromír
Habivský Karel
 
 
Kroul Jiří
Sysr Jan
 
 
     3110
2.Chum Jiří
Kudryavtsev Oleksiy
 
 
Kubelka Jan
Babák Jan
 
 
     0311
3.Láryš JaromírKroul Jiří     3121
4.Habivský KarelSysr Jan     3231
5.Chum JiříKubelka Jan     1332
6.Kudryavtsev OleksiyBabák Jan     0333
7.Habivský KarelKroul Jiří     2334
8.Chum JiříSysr Jan     3244
9.Kudryavtsev OleksiyKubelka Jan     3254
10.Láryš JaromírBabák Jan     3164
11.Chum JiříKroul Jiří     2365
12.Kudryavtsev OleksiySysr Jan     1366
13.Láryš JaromírKubelka Jan     2367
14.Habivský KarelBabák Jan     2368
15.Kudryavtsev OleksiyKroul Jiří     3278
16.Láryš JaromírSysr Jan     2379
17.Habivský KarelKubelka Jan     3189
18.Chum JiříBabák Jan     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Láryš Jaromír22Kroul Jiří22
Habivský Karel22Sysr Jan22
Chum Jiří22Kubelka Jan22
Kudryavtsev Oleksiy22Babák Jan22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy