Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:22 Orel Vysoké Mýto D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jaroslav
Zemek Jiří
 
 
Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
     3110
2.Talácko Ben
Zeman Daniel
 
 
Lásko Jiří
Staněk Jan
 
 
     3020
3.Jiříček JaroslavStříteský Martin     3030
4.Zeman DanielLásko Jiří     0331
5.Talácko BenBřeň Martin     3141
6.Zemek JiříStaněk Jan     3051
7.Zeman DanielStříteský Martin     1352
8.Talácko BenLásko Jiří     0353
9.Zemek JiříBřeň Martin     3163
10.Jiříček JaroslavStaněk Jan     3073
11.Talácko BenStříteský Martin     0374
12.Zemek JiříLásko Jiří     3084
13.Jiříček JaroslavBřeň Martin     3094
14.Zeman DanielStaněk Jan     31104
15.Zemek JiříStříteský Martin     30114
16.Jiříček JaroslavLásko Jiří     03115
17.Zeman DanielBřeň Martin     30125
18.Talácko BenStaněk Jan     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jaroslav31Stříteský Martin22
Zeman Daniel22Lásko Jiří31
Talácko Ben13Břeň Martin04
Zemek Jiří40Staněk Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična ZS LibchavyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:10 TJ Sokol Libchavy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Jaroslav
Rejman Vladimír
 
 
Dušek Jiří st.
Štastná Božena
 
 
     3010
2.Šprindrich Karel
Martinec Václav
 
 
Novotný Miloš
Jetleb Petr
 
 
     3020
3.Rejman VladimírNovotný Miloš     3030
4.Šprindrich KarelŠtastná Božena     3140
5.Martinec VáclavJetleb Petr     3050
6.Špaček JaroslavDušek Jiří st.     3160
7.Šprindrich KarelNovotný Miloš     3070
8.Martinec VáclavŠtastná Božena     3180
9.Špaček JaroslavJetleb Petr     3090
10.Rejman VladimírDušek Jiří st.     30100
11.Martinec VáclavNovotný Miloš     30110
12.Špaček JaroslavŠtastná Božena     30120
13.Rejman VladimírJetleb Petr     30130
14.Šprindrich KarelDušek Jiří st.     03131
15.Špaček JaroslavNovotný Miloš     30141
16.Rejman VladimírŠtastná Božena     30151
17.Šprindrich KarelJetleb Petr     31161
18.Martinec VáclavDušek Jiří st.     13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rejman Vladimír40Novotný Miloš04
Šprindrich Karel31Štastná Božena04
Martinec Václav31Jetleb Petr04
Špaček Jaroslav40Dušek Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:43 Sokol Mostek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Tomáš
Fajfrová Michaela
 
 
Doubrava Zdeněk
Vaniš Marek
 
 
     3210
2.Buben Petr
Drábková Tereza
 
 
Bartoň Vladimír
Král Zdeněk
 
 
     0311
3.Drábková TerezaVaniš Marek     3221
4.Fajfrová MichaelaBartoň Vladimír     3131
5.Buben PetrKrál Zdeněk     0332
6.Syrový TomášDoubrava Zdeněk     3242
7.Fajfrová MichaelaVaniš Marek     0343
8.Buben PetrBartoň Vladimír     0344
9.Syrový TomášKrál Zdeněk     1345
10.Drábková TerezaDoubrava Zdeněk     1346
11.Buben PetrVaniš Marek     0347
12.Syrový TomášBartoň Vladimír     3057
13.Drábková TerezaKrál Zdeněk     3267
14.Fajfrová MichaelaDoubrava Zdeněk     2368
15.Syrový TomášVaniš Marek     2369
16.Drábková TerezaBartoň Vladimír     3179
17.Fajfrová MichaelaKrál Zdeněk     13710
18.Buben PetrDoubrava Zdeněk     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Tereza31Vaniš Marek31
Fajfrová Michaela13Bartoň Vladimír13
Buben Petr04Král Zdeněk31
Syrový Tomáš22Doubrava Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična TisováRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:40478:595TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurač Michal
Kurka Michal
 
 
Janďourek Pavel
Smrček Petr
 
 
-9-6-9  0301
2.Černín Vladimír
Lipenský Vladimír
 
 
Hrubeš Ladislav
Dolanský Stanislav
 
 
-9-6-9  0302
3.Ďurač MichalJanďourek Pavel9-511-973212
4.Kurka MichalSmrček Petr-7-7-6  0313
5.Černín VladimírHrubeš Ladislav-4-1-1  0314
6.Lipenský VladimírDolanský Stanislav687  3024
7.Kurka MichalJanďourek Pavel-9-7-6  0325
8.Černín VladimírSmrček Petr-8-7-4  0326
9.Lipenský VladimírHrubeš Ladislav-2-5-5  0327
10.Ďurač MichalDolanský Stanislav725  3037
11.Černín VladimírJanďourek Pavel-28-8-5 1338
12.Lipenský VladimírSmrček Petr5-6-5-6 1339
13.Ďurač MichalHrubeš Ladislav-7-7-5  03310
14.Kurka MichalDolanský Stanislav81013  30410
15.Lipenský VladimírJanďourek Pavel6-8-7-8 13411
16.Ďurač MichalSmrček Petr87-88 31511
17.Kurka MichalHrubeš Ladislav-1-5-3  03512
18.Černín VladimírDolanský Stanislav-8668 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ďurač Michal31Janďourek Pavel31
Kurka Michal13Smrček Petr31
Černín Vladimír13Hrubeš Ladislav40
Lipenský Vladimír13Dolanský Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fangl Jiří
Kovářová Jana nejml.
 
 
Škoda Michal
Chadima Lubomír
 
 
     3210
2.Mužík Samuel
Beneš Petr
 
 
Kopecký Jan
Chadima Stanislav
 
 
     0311
3.Beneš PetrKopecký Jan     0312
4.Mužík SamuelChadima Lubomír     0313
5.Fangl JiříŠkoda Michal     3023
6.Kovářová Jana nejml.Chadima Stanislav     3133
7.Mužík SamuelKopecký Jan     1334
8.Fangl JiříChadima Lubomír     3044
9.Kovářová Jana nejml.Škoda Michal     3154
10.Beneš PetrChadima Stanislav     0355
11.Fangl JiříKopecký Jan     3065
12.Kovářová Jana nejml.Chadima Lubomír     3175
13.Beneš PetrŠkoda Michal     0376
14.Mužík SamuelChadima Stanislav     0377
15.Kovářová Jana nejml.Kopecký Jan     3287
16.Beneš PetrChadima Lubomír     0388
17.Mužík SamuelŠkoda Michal     1389
18.Fangl JiříChadima Stanislav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Petr04Kopecký Jan22
Mužík Samuel04Chadima Lubomír22
Fangl Jiří40Škoda Michal22
Kovářová Jana nejml.40Chadima Stanislav22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy