Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična ZS LibchavyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11 TJ Sokol Libchavy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Václav
Šprindrich Karel
 
 
Peterka Petr
 
 
WO    3010
2.Pešek Jaroslav
Šeda Jiri
 
 
Staněk Jan
Břeň Martin
 
 
     3220
3.Šprindrich KarelPeterka Petr     3030
4.Šeda JiriStaněk Jan     3040
5.Pešek JaroslavBřeň Martin     3150
6.Martinec VáclavWO    3060
7.Šeda JiriPeterka Petr     3070
8.Pešek JaroslavStaněk Jan     3180
9.Martinec VáclavBřeň Martin     3090
10.Šprindrich KarelWO    30100
11.Pešek JaroslavPeterka Petr     31110
12.Martinec VáclavStaněk Jan     31120
13.Šprindrich KarelBřeň Martin     32130
14.Šeda JiriWO    30140
15.Martinec VáclavPeterka Petr     30150
16.Šprindrich KarelStaněk Jan     30160
17.Šeda JiriBřeň Martin     13161
18.Pešek JaroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šprindrich Karel30Peterka Petr04
Šeda Jiri21Staněk Jan04
Pešek Jaroslav30Břeň Martin13
Martinec Václav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:18 TJ Sokol Sudslava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fajfrová Michaela
Syrový Tomáš
 
 
Dian Marian
Zeman Daniel
 
 
     3110
2.Buben Petr
Drábková Veronika
 
 

 
 
WO    3020
3.Fajfrová MichaelaDian Marian     0321
4.Buben PetrZeman Daniel     3131
5.Drábková VeronikaTalácko Ben     3041
6.Syrový TomášWO    3051
7.Buben PetrDian Marian     0352
8.Drábková VeronikaZeman Daniel     2353
9.Syrový TomášTalácko Ben     3163
10.Fajfrová MichaelaWO    3073
11.Drábková VeronikaDian Marian     0374
12.Syrový TomášZeman Daniel     3084
13.Fajfrová MichaelaTalácko Ben     3094
14.Buben PetrWO    30104
15.Syrový TomášDian Marian     13105
16.Fajfrová MichaelaZeman Daniel     30115
17.Buben PetrTalácko Ben     30125
18.Drábková VeronikaWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fajfrová Michaela21Dian Marian40
Buben Petr21Zeman Daniel13
Drábková Veronika12Talácko Ben04
Syrový Tomáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična TisováRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22617:486Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurač Michal
Kurka Michal
 
 
Zídek Josef
Štastná Božena
 
 
7-510-873210
2.Černín Vladimír
Lipenský Vladimír
 
 
Novotný Miloš
Dušek Jiří ml.
 
 
227  3020
3.Ďurač MichalZídek Josef875  3030
4.Kurka MichalŠtastná Božena-12-7-4  0331
5.Lipenský VladimírNovotný Miloš227  3041
6.Černín VladimírDušek Jiří ml.46-812 3151
7.Kurka MichalZídek Josef-12-8-5  0352
8.Lipenský VladimírŠtastná Božena88-9-10-122353
9.Černín VladimírNovotný Miloš8610  3063
10.Ďurač MichalDušek Jiří ml.234  3073
11.Lipenský VladimírZídek Josef-8-8-8  0374
12.Černín VladimírŠtastná Božena-9-268-112375
13.Ďurač MichalDušek Jiří st.345  3085
14.Kurka MichalDušek Jiří ml.-111088 3195
15.Černín VladimírZídek Josef-3-6-5  0396
16.Ďurač MichalŠtastná Božena543  30106
17.Kurka MichalDušek Jiří st.386  30116
18.Lipenský VladimírDušek Jiří ml.345  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ďurač Michal40Zídek Josef31
Kurka Michal22Štastná Božena31
Lipenský Vladimír22Novotný Miloš02
Černín Vladimír22Dušek Jiří ml.04
   Dušek Jiří st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fangl Jiří
Kovářová Jana nejml.
 
 
Král Zdeněk
Bartoň Vladimír
 
 
     3010
2.Mužík Samuel
Kovářová Pavla
 
 
Doubrava Zdeněk
Vaniš Marek
 
 
     3220
3.Kovářová PavlaBartoň Vladimír     3030
4.Fangl JiříKrál Zdeněk     3040
5.Mužík SamuelVaniš Marek     1341
6.Kovářová Jana nejml.Doubrava Zdeněk     3251
7.Fangl JiříBartoň Vladimír     3061
8.Mužík SamuelKrál Zdeněk     0362
9.Kovářová Jana nejml.Vaniš Marek     1363
10.Kovářová PavlaDoubrava Zdeněk     0364
11.Mužík SamuelBartoň Vladimír     2365
12.Kovářová Jana nejml.Král Zdeněk     3075
13.Kovářová PavlaVaniš Marek     0376
14.Fangl JiříDoubrava Zdeněk     3086
15.Kovářová Jana nejml.Bartoň Vladimír     3196
16.Kovářová PavlaKrál Zdeněk     32106
17.Fangl JiříVaniš Marek     30116
18.Mužík SamuelDoubrava Zdeněk     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovářová Pavla22Bartoň Vladimír13
Fangl Jiří40Král Zdeněk13
Mužík Samuel04Vaniš Marek31
Kovářová Jana nejml.31Doubrava Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4J Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadima Lubomír
Škoda Michal
 
 
Dolanský Stanislav
Janďourek Pavel
 
 
     3210
2.Kopecký Jan
Škoda Jakub
 
 
Hrubeš Ladislav
Vopařil Rudolf
 
 
     2311
3.Chadima LubomírHrubeš Ladislav     0312
4.Kopecký JanJanďourek Pavel     3222
5.Škoda MichalVopařil Rudolf     3132
6.Škoda JakubDolanský Stanislav     3042
7.Kopecký JanHrubeš Ladislav     0343
8.Škoda MichalJanďourek Pavel     3253
9.Škoda JakubVopařil Rudolf     0354
10.Chadima StanislavDolanský Stanislav     3164
11.Škoda MichalHrubeš Ladislav     0365
12.Škoda JakubJanďourek Pavel     0366
13.Chadima StanislavVopařil Rudolf     1367
14.Kopecký JanDolanský Stanislav     3077
15.Škoda JakubHrubeš Ladislav     0378
16.Chadima StanislavJanďourek Pavel     0379
17.Kopecký JanVopařil Rudolf     13710
18.Škoda MichalDolanský Stanislav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadima Lubomír01Hrubeš Ladislav40
Kopecký Jan22Janďourek Pavel22
Škoda Michal31Vopařil Rudolf31
Škoda Jakub13Dolanský Stanislav04
Chadima Stanislav12   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy