Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hamrska AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rychnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hamry 276, Sokolovna HamrskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42 Spartak Rychnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Daniel
Havel Jiří
 
 
Čermák Radek
Svárovský Vlastimil
 
 
     2301
2.Havel Jan
Borčický Michal
 
 
Šilhán Miroslav
Dyntera Pavel
 
 
     2302
3.Šimek DanielSvárovský Vlastimil     0303
4.Havel JiříŠilhán Miroslav     3113
5.Borčický MichalČermák Radek     0314
6.Havel JanDyntera Pavel     0315
7.Havel JiříSvárovský Vlastimil     0316
8.Borčický MichalŠilhán Miroslav     3226
9.Havel JanČermák Radek     0327
10.Šimek DanielDyntera Pavel     3237
11.Borčický MichalSvárovský Vlastimil     0338
12.Havel JanŠilhán Miroslav     3048
13.Šimek DanielČermák Radek     1349
14.Havel JiříDyntera Pavel     3159
15.Havel JanSvárovský Vlastimil     03510
16.Šimek DanielŠilhán Miroslav     30610
17.Havel JiříČermák Radek     23611
18.Borčický MichalDyntera Pavel     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Daniel22Svárovský Vlastimil40
Havel Jiří22Šilhán Miroslav04
Borčický Michal13Čermák Radek40
Havel Jan13Dyntera Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41 TJ Sokol Bratříkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harcuba Jaroslav
Směšný Milan
 
 
Šeda Libor
Mastník Radek
 
 
     0301
2.Lála Marek
Marousek Vladimír
 
 
Jareis Otakar st.
Chlum Jaroslav
 
 
     3111
3.Lála MarekŠeda Libor     1312
4.Marousek VladimírMastník Radek     0313
5.Harcuba JaroslavJareis Otakar st.     1314
6.Směšný MilanChlum Jaroslav     3124
7.Marousek VladimírŠeda Libor     1325
8.Harcuba JaroslavMastník Radek     0326
9.Směšný MilanJareis Otakar st.     3236
10.Lála MarekChlum Lukáš     3146
11.Harcuba JaroslavŠeda Libor     1347
12.Směšný MilanMastník Radek     1348
13.Lála MarekJareis Otakar st.     1349
14.Marousek VladimírChlum Lukáš     13410
15.Směšný MilanŠeda Libor     30510
16.Lála MarekMastník Radek     03511
17.Marousek VladimírJareis Otakar st.     30611
18.Harcuba JaroslavChlum Lukáš     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lála Marek13Šeda Libor31
Marousek Vladimír13Mastník Radek40
Harcuba Jaroslav04Jareis Otakar st.22
Směšný Milan31Chlum Jaroslav01
   Chlum Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.T.C. Jablonec n.N. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 T.T.C. Jablonec n.N. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Miroslav
Paldus Martin
 
 
Abraham Miroslav
Čejchan Tomáš
 
 
     3110
2.Kotyza Rostislav
Abraham Zdeněk
 
 
Kulhánek Pavel
Hermsdörfer Zdeněk
 
 
     0311
3.Abraham ZdeněkČejchan Tomáš     0312
4.Kotyza RostislavAbraham Miroslav     2313
5.Slavík MiroslavHermsdörfer Zdeněk     3123
6.Paldus MartinKulhánek Pavel     3033
7.Kotyza RostislavČejchan Tomáš     0334
8.Slavík MiroslavAbraham Miroslav     3144
9.Paldus MartinHermsdörfer Zdeněk     3154
10.Abraham ZdeněkKulhánek Pavel     0355
11.Slavík MiroslavČejchan Tomáš     0356
12.Paldus MartinAbraham Miroslav     3266
13.Abraham ZdeněkHermsdörfer Zdeněk     0367
14.Kotyza RostislavKulhánek Pavel     3277
15.Paldus MartinČejchan Tomáš     1378
16.Abraham ZdeněkAbraham Miroslav     2379
17.Kotyza RostislavHermsdörfer Zdeněk     03710
18.Slavík MiroslavKulhánek Pavel     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abraham Zdeněk04Čejchan Tomáš40
Kotyza Rostislav13Abraham Miroslav22
Slavík Miroslav31Hermsdörfer Zdeněk22
Paldus Martin31Kulhánek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 68, Rychnov u Jablonce n.N., Sál restaurace BesedaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:23 Spartak Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šerák Petr
Arnošt Tomáš
 
 
Černý Václav
Sunek Pavel
 
 
     3210
2.Geisler Petr
Geisler Jan
 
 
Hujer Miroslav
Ottis Michal
 
 
     3120
3.Geisler JanČerný Václav     3230
4.Geisler PetrSunek Pavel     3040
5.Šerák PetrHujer Miroslav     3150
6.Arnošt TomášOttis Michal     3260
7.Geisler PetrČerný Václav     3070
8.Šerák PetrSunek Pavel     2371
9.Arnošt TomášHujer Miroslav     3081
10.Geisler JanOttis Michal     3191
11.Šerák PetrČerný Václav     31101
12.Arnošt TomášSunek Pavel     13102
13.Geisler JanHujer Miroslav     30112
14.Geisler PetrOttis Michal     32122
15.Arnošt TomášČerný Václav     13123
16.Geisler JanSunek Pavel     30133
17.Geisler PetrHujer Miroslav     30143
18.Šerák PetrOttis Michal     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Geisler Jan40Černý Václav13
Geisler Petr40Sunek Pavel22
Šerák Petr31Hujer Miroslav04
Arnošt Tomáš22Ottis Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Železný Brod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MukařovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 500, 468 22 Železný Brod, sokolovna, malý sál, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:12 TJ Sokol Železný Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vít Jiří
Štěpánek František
 
 
Bartůněk Radek
Hujer František
 
 
     3210
2.Hloušek Antonín
Bachůrek Jaroslav
 
 
Netopil Jiří
 
 
WO    3020
3.Vít JiříNetopil Jiří     3030
4.Štěpánek FrantišekHujer František     3040
5.Bachůrek JaroslavBartůněk Radek     3050
6.Hloušek Antonín     3060
7.Štěpánek FrantišekNetopil Jiří     3070
8.Bachůrek JaroslavHujer František     3080
9.Hloušek AntonínBartůněk Radek     0381
10.Vít JiříWO    3091
11.Bachůrek JaroslavNetopil Jiří     30101
12.Hloušek AntonínHujer František     30111
13.Vít JiříBartůněk Radek     03112
14.Štěpánek FrantišekWO    30122
15.Hloušek AntonínNetopil Jiří     31132
16.Vít JiříHujer František     30142
17.Štěpánek FrantišekBartůněk Radek     23143
18.Bachůrek JaroslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vít Jiří21Netopil Jiří04
Štěpánek František21Hujer František04
Bachůrek Jaroslav30Bartůněk Radek31
Hloušek Antonín3101
WO40WO04

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy