Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 SKST Liberec M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Štěpán
Žmuda Petr
 
 
Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
     2301
2.Fiřt Jan
Wolf Filip
 
 
Hyršl Jiří
Syrový Roman
 
 
     2302
3.Fiřt JanPotenský Jan     1303
4.Němec ŠtěpánKrošlak Eduard     3213
5.Wolf FilipHyršl Jiří     3123
6.Žmuda PetrSyrový Roman     3033
7.Němec ŠtěpánPotenský Jan     2334
8.Wolf FilipKrošlak Eduard     3044
9.Žmuda PetrHyršl Jiří     3254
10.Fiřt JanSyrový Roman     3064
11.Wolf FilipPotenský Jan     3274
12.Žmuda PetrKrošlak Eduard     3084
13.Fiřt JanHyršl Jiří     2385
14.Němec ŠtěpánSyrový Roman     3095
15.Žmuda PetrPotenský Jan     0396
16.Fiřt JanKrošlak Eduard     0397
17.Němec ŠtěpánHyršl Jiří     0398
18.Wolf FilipSyrový Roman     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiřt Jan13Potenský Jan31
Němec Štěpán22Krošlak Eduard13
Wolf Filip40Hyršl Jiří22
Žmuda Petr31Syrový Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:22 SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Pavel
Perný Matěj
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
     1301
2.Berger Jan
Vojkovič Karel st.
 
 
Bohuněk Bohumil
Chmelař Milan
 
 
     3011
3.Richter PavelChmelař Milan     3121
4.Vojkovič Karel st.Tomíček Evžen     3031
5.Perný MatějKonečný Josef     0332
6.Berger JanBohuněk Bohumil     2333
7.Vojkovič Karel st.Chmelař Milan     3143
8.Perný MatějTomíček Evžen     1344
9.Berger JanKonečný Josef     3054
10.Richter PavelBohuněk Bohumil     1355
11.Perný MatějChmelař Milan     3065
12.Berger JanTomíček Evžen     3175
13.Richter PavelKonečný Josef     2376
14.Vojkovič Karel st.Bohuněk Bohumil     3086
15.Berger JanChmelař Milan     3096
16.Richter PavelTomíček Evžen     30106
17.Vojkovič Karel st.Konečný Josef     30116
18.Perný MatějBohuněk Bohumil     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Pavel22Chmelař Milan04
Vojkovič Karel st.40Tomíček Evžen13
Perný Matěj22Konečný Josef22
Berger Jan31Bohuněk Bohumil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:20 KST Victory Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruda Kamil
Pažout Daniel
 
 
Starý Jiří st.
Starý Jiří ml.
 
 
     3210
2.Cmunt Martin
Rýgl Lukáš
 
 
Halík Jiří
Nohejl Tomáš
 
 
     3020
3.Pažout DanielStarý Jiří ml.     3130
4.Cmunt MartinStarý Jiří st.     3040
5.Rýgl LukášHalík Jiří     3050
6.Hruda KamilNohejl Tomáš     3060
7.Cmunt MartinStarý Jiří ml.     1361
8.Rýgl LukášStarý Jiří st.     3071
9.Hruda KamilHalík Jiří     3281
10.Pažout DanielNohejl Tomáš     3191
11.Rýgl LukášStarý Jiří ml.     32101
12.Hruda KamilElis Petr     32111
13.Pažout DanielHalík Jiří     30121
14.Cmunt MartinNohejl TomášWO    30131
15.Hruda KamilStarý Jiří ml.     13132
16.Pažout DanielElis Petr     32142
17.Cmunt MartinHalík Jiří     32152
18.Rýgl LukášNohejl TomášWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pažout Daniel40Starý Jiří ml.22
Cmunt Martin21Starý Jiří st.02
Rýgl Lukáš30Halík Jiří04
Hruda Kamil31Nohejl Tomáš02
   Elis Petr02
WO20WO02
v zápase č. 12 střídání hostů: za Starý Jiří st. nastoupil Elis Petr

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy