Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Oldřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec RRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:19667:527TJ Sokol Oldřichov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Aleš
Němec Martin
 
 
Bartoň David
Vele Marek
 
 
627  3010
2.Němec Josef
Štoček Jiří
 
 
Ortová Pavlína
Pytlounová Nikola
 
 
91013  3020
3.Němec AlešOrtová Pavlína-12777 3130
4.Němec MartinBartoň David552  3040
5.Němec JosefPytlounová Nikola-58-711-72341
6.Štoček JiříVele Marek367  3051
7.Němec MartinOrtová Pavlína-4-767-62352
8.Němec JosefBartoň David8-719 3162
9.Štoček JiříPytlounová Nikola646  3072
10.Němec AlešVele Marek996  3082
11.Němec JosefOrtová Pavlína-11-7-9  0383
12.Štoček JiříBartoň David460  3093
13.Němec AlešPytlounová Nikola75-5-10-62394
14.Němec MartinVele Marek1078  30104
15.Štoček JiříOrtová Pavlína8-6-581232114
16.Němec AlešBartoň David556  30124
17.Němec MartinPytlounová Nikola374  30134
18.Němec JosefVele Marek-4-10910-1023135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Aleš31Ortová Pavlína22
Němec Martin31Bartoň David04
Němec Josef13Pytlounová Nikola22
Štoček Jiří40Vele Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Jablonné v Podještědí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34629:595TTC Jablonné v Podještědí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltus Dominik
Heller Šimon
 
 
Říčař Rudolf
Trojan František
 
 
96-9-733210
2.Šedo Pavel
Naiman Milan Daniel
 
 
Kováč Ondřej
Blahovec Ondřej
 
 
-106-11-5 1311
3.Šedo PavelTrojan František-5-12-8  0312
4.Faltus DominikŘíčař Rudolf-8-898-92313
5.Naiman Milan DanielKováč Ondřej106-10-8-92314
6.Heller ŠimonBlahovec Ondřej226  3024
7.Faltus DominikTrojan František-6-6-8  0325
8.Naiman Milan DanielŘíčař Rudolf-9-6-6  0326
9.Heller ŠimonKováč Ondřej546  3036
10.Šedo PavelBlahovec Ondřej665  3046
11.Naiman Milan DanielTrojan František-8-6-7  0347
12.Heller ŠimonŘíčař Rudolf488  3057
13.Šedo PavelKováč Ondřej-10-5-6  0358
14.Faltus DominikBlahovec Ondřej385  3068
15.Heller ŠimonTrojan František986  3078
16.Šedo PavelŘíčař Rudolf-510-93-72379
17.Faltus DominikKováč Ondřej7-56-663289
18.Naiman Milan DanielBlahovec Ondřej1310-8-8-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šedo Pavel13Trojan František31
Faltus Dominik22Říčař Rudolf31
Naiman Milan Daniel04Kováč Ondřej22
Heller Šimon40Blahovec Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec QRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 SKST Liberec P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sálová Anežka
Richterová Adéla
 
 
Hauptig Tomáš
Ryška Tomáš
 
 
     3110
2.Holasová Sofie
Svatoňová Eliška
 
 
Bohata Antonín
Hůlka Rudolf
 
 
     1311
3.Sálová AnežkaHauptig Tomáš     0312
4.Holasová SofieRyška Tomáš     0313
5.Richterová AdélaBohata Antonín     3023
6.Svatoňová EliškaHůlka Rudolf     3033
7.Holasová SofieHauptig Tomáš     0334
8.Richterová AdélaRyška Tomáš     3044
9.Svatoňová EliškaBohata Antonín     3154
10.Sálová AnežkaHůlka Rudolf     1355
11.Richterová AdélaHauptig Tomáš     3265
12.Svatoňová EliškaRyška Tomáš     1366
13.Sálová AnežkaBohata Antonín     3176
14.Holasová SofieHůlka Rudolf     2377
15.Svatoňová EliškaHauptig Tomáš     2378
16.Sálová AnežkaRyška Tomáš     3288
17.Holasová SofieBohata Antonín     3098
18.Richterová AdélaHůlka Rudolf     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sálová Anežka22Hauptig Tomáš31
Holasová Sofie13Ryška Tomáš22
Richterová Adéla40Bohata Antonín04
Svatoňová Eliška22Hůlka Rudolf22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:22 ST Frýdlant D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závětová Lucie
Nohejl Matěj
 
 
Palušová Jana
Nováková Tereza
 
 
     3010
2.Syrový Roman
Žabka Kryštof
 
 
Kašínská Michaela
Klustová Tereza
 
 
     3120
3.Nohejl MatějPalušová Jana     3030
4.Syrový RomanNováková Tereza     3040
5.Závětová LucieKašínská Michaela     3050
6.Žabka KryštofKlustová Tereza     0351
7.Syrový RomanPalušová Jana     3261
8.Závětová LucieNováková Tereza     0362
9.Žabka KryštofKašínská Michaela     3072
10.Nohejl MatějKlustová Tereza     3082
11.Závětová LuciePalušová Jana     1383
12.Žabka KryštofNováková Tereza     0384
13.Nohejl MatějKašínská Michaela     3194
14.Syrový RomanKlustová Tereza     30104
15.Žabka KryštofPalušová Jana     03105
16.Nohejl MatějNováková Tereza     30115
17.Syrový RomanKašínská Michaela     30125
18.Závětová LucieKlustová Tereza     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nohejl Matěj40Palušová Jana22
Syrový Roman40Nováková Tereza22
Závětová Lucie13Kašínská Michaela04
Žabka Kryštof13Klustová Tereza22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy