Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec RVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51471:674TJ Viktoria Dětřichov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ortová Pavlína
Pytlounová Nikola
 
 
Hejduk Alexander
Vacek Stanislav
 
 
-8-8-3  0301
2.Bartoň David
Vele Marek
 
 
Brelka Zdeněk
Brelka Zdeněk ml.
 
 
-8-7-3  0302
3.Ortová PavlínaHejduk Alexander8-7-3-8 1303
4.Pytlounová NikolaVacek Stanislav-7-7-11  0304
5.Vele MarekBrelka Zdeněk-16-4-11  0305
6.Bartoň DavidBrelka Zdeněk ml.12-6-7-4 1306
7.Pytlounová NikolaHejduk Alexander-610-5-3 1307
8.Vele MarekVacek Stanislav-8-3-9  0308
9.Bartoň DavidBrelka Zdeněk-6-99-4 1309
10.Ortová PavlínaBrelka Zdeněk ml.726  3019
11.Vele MarekHejduk Alexander-2-5-7  03110
12.Bartoň DavidVacek Stanislav-1-9-3  03111
13.Ortová PavlínaBrelka Zdeněk4-6-96-823112
14.Pytlounová NikolaBrelka Zdeněk ml.-7-98-3 13113
15.Bartoň DavidHejduk Alexander-2-4-4  03114
16.Ortová PavlínaVacek Stanislav-4-3-10  03115
17.Pytlounová NikolaBrelka Zdeněk78-12-12-123116
18.Vele MarekBrelka Zdeněk ml.-8-107-4 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ortová Pavlína13Hejduk Alexander40
Pytlounová Nikola04Vacek Stanislav40
Vele Marek04Brelka Zdeněk40
Bartoň David04Brelka Zdeněk ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec QVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38464:592ST Frýdlant D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohata Antonín
Holík Petr
 
 
Elis Petr
Syrový Roman
 
 
-19-2-3 1301
2.Hauptig Tomáš
Hůlka Rudolf
 
 
Závětová Lucie
Žabka Kryštof
 
 
974  3011
3.Bohata AntonínElis Petr-4-3-0  0312
4.Holík PetrSyrový Roman-3-8-7  0313
5.Hauptig TomášZávětová Lucie9104  3023
6.Hůlka RudolfŽabka Kryštof512  3033
7.Holík PetrElis Petr-1-5-5  0334
8.Hauptig TomášSyrový Roman1394  3044
9.Hůlka RudolfZávětová Lucie9-898 3154
10.Bohata AntonínŽabka Kryštof-5-3-8  0355
11.Hauptig TomášElis Petr-69-5-4 1356
12.Hůlka RudolfSyrový Roman-8-9-3  0357
13.Bohata AntonínZávětová Lucie-69-5-4 1358
14.Holík PetrŽabka Kryštof910-8-8-82359
15.Hůlka RudolfElis Petr-3-6-3  03510
16.Bohata AntonínSyrový Roman-5-6-7  03511
17.Holík PetrZávětová Lucie7-6-7-6 13512
18.Hauptig Tomᚎabka Kryštof-5774 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bohata Antonín04Elis Petr40
Holík Petr04Syrový Roman31
Hauptig Tomáš31Závětová Lucie22
Hůlka Rudolf22Žabka Kryštof22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Jablonné v Podještědí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec PRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21 TTC Jablonné v Podještědí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říčař Rudolf
Machálek Tomáš
 
 
Richterová Adéla
Reslerová Věra
 
 
     2301
2.Trojan František
Blahovec Ondřej
 
 
Kopecká Barbora
Holasová Sofie
 
 
     3011
3.Říčař RudolfRichterová Adéla     3121
4.Machálek TomášReslerová Věra     3231
5.Trojan FrantišekKopecká Barbora     3041
6.Blahovec OndřejHolasová Sofie     3251
7.Machálek TomášRichterová Adéla     3061
8.Trojan FrantišekReslerová Věra     0362
9.Blahovec OndřejKopecká Barbora     3172
10.Říčař RudolfHolasová Sofie     3082
11.Trojan FrantišekRichterová Adéla     3192
12.Blahovec OndřejReslerová Věra     0393
13.Říčař RudolfKopecká Barbora     31103
14.Machálek TomášHolasová Sofie     31113
15.Blahovec OndřejRichterová Adéla     03114
16.Říčař RudolfReslerová Věra     30124
17.Machálek TomášKopecká Barbora     30134
18.Trojan FrantišekHolasová Sofie     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říčař Rudolf40Richterová Adéla13
Machálek Tomáš40Reslerová Věra22
Trojan František31Kopecká Barbora04
Blahovec Ondřej22Holasová Sofie04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy