Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec RRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19 SKST Liberec O

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harries Charlie
Posledník Matouš
 
 
Ortová Pavlína
Pytlounová Nikola
 
 
     1301
2.Kovář Samuel
Heller Šimon
 
 
Vele Marek
Bartoň David
 
 
     3011
3.Posledník MatoušOrtová Pavlína     0312
4.Kovář SamuelPytlounová Nikola     3022
5.Harries CharlieVele Marek     3032
6.Heller ŠimonBartoň David     3042
7.Kovář SamuelOrtová Pavlína     1343
8.Harries CharliePytlounová Nikola     3053
9.Heller ŠimonVele Marek     3063
10.Posledník MatoušBartoň David     3273
11.Harries CharlieOrtová Pavlína     3083
12.Heller ŠimonPytlounová Nikola     3093
13.Posledník MatoušVele Marek     0394
14.Kovář SamuelBartoň David     30104
15.Heller ŠimonOrtová Pavlína     30114
16.Posledník MatoušPytlounová Nikola     13115
17.Kovář SamuelVele Marek     32125
18.Harries CharlieBartoň David     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Posledník Matouš13Ortová Pavlína22
Kovář Samuel31Pytlounová Nikola13
Harries Charlie40Vele Marek13
Heller Šimon40Bartoň David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Oldřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41 TJ Sokol Oldřichov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sálová Anežka
Richterová Adéla
 
 
Špaček Oskar
Štoček Jiří
 
 
     1301
2.
 
 
Němec Josef
Němec Aleš
 
 
WO    0302
3.Svatoňová EliškaŠpaček Oskar     3012
4.Richterová AdélaŠtoček Jiří     0313
5.Němec JosefWO    0314
6.Sálová AnežkaNěmec Aleš     1315
7.Richterová AdélaŠpaček Oskar     1316
8.Štoček JiříWO    0317
9.Sálová AnežkaNěmec Josef     3127
10.Svatoňová EliškaNěmec Aleš     3137
11.Špaček OskarWO    0338
12.Sálová AnežkaŠtoček Jiří     0339
13.Svatoňová EliškaNěmec Josef     3049
14.Richterová AdélaNěmec Aleš     3059
15.Sálová AnežkaŠpaček Oskar     13510
16.Svatoňová EliškaŠtoček Jiří     13511
17.Richterová AdélaNěmec Josef     03512
18.Němec AlešWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Eliška31Špaček Oskar21
Richterová Adéla13Štoček Jiří30
Sálová Anežka13Němec Josef12
   Němec Aleš12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Jablonné v Podještědí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29627:576ST Frýdlant D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nohejl Matěj
Hauer Marek
 
 
Machálek Tomáš
Trojan František
 
 
795  3010
2.Syrový Roman
Závětová Lucie
 
 
Blahovec Ondřej
Kováč Ondřej
 
 
-77108 3120
3.Nohejl MatějMachálek Tomáš5-93-7-82321
4.Hauer MarekTrojan František5-2-109-72322
5.Závětová LucieBlahovec Ondřej-1010-5-4 1323
6.Syrový RomanKováč Ondřej-494-5123233
7.Hauer MarekMachálek Tomáš1183  3043
8.Závětová LucieTrojan František-8-8-7  0344
9.Syrový RomanBlahovec Ondřej10-7107 3154
10.Nohejl MatějKováč Ondřej865  3064
11.Závětová LucieMachálek Tomáš-5-78-7 1365
12.Syrový RomanTrojan František7-3-6-8 1366
13.Nohejl MatějBlahovec Ondřej420  3076
14.Hauer MarekKováč Ondřej7-1223 3186
15.Syrový RomanMachálek Tomáš8-11-8-6 1387
16.Nohejl MatějTrojan František2117  3097
17.Hauer MarekBlahovec Ondřej648  30107
18.Závětová LucieKováč Ondřej-3-9-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nohejl Matěj31Machálek Tomáš31
Hauer Marek31Trojan František31
Závětová Lucie04Blahovec Ondřej13
Syrový Roman22Kováč Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec QRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:43396:600SKST Liberec Q

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Misař Daniel
Nevery Filip
 
 
Hauptig Tomáš
Hůlka Rudolf
 
 
9-8-4-10 1301
2.
 
 
Ryška Tomáš
Bohata Antonín
 
 
WO    0302
3.Misař DanielHauptig Tomáš-5-4-9  0303
4.Nevery FilipRyška Tomáš-4-6-6  0304
5.Horák OndřejBohata Antonín1178  3014
6.Hůlka RudolfWO    0315
7.Nevery FilipHauptig Tomáš-9-6-8  0316
8.Horák OndřejRyška Tomáš6-9-10593226
9.Bohata AntonínWO    0327
10.Misař DanielHůlka Rudolf-9-6-7  0328
11.Horák OndřejHauptig Tomáš98-6-783238
12.Ryška TomášWO    0339
13.Misař DanielBohata Antonín868  3049
14.Nevery FilipHůlka Rudolf-9-38-8 13410
15.Hauptig TomášWO    03411
16.Misař DanielRyška Tomáš-7-9-9  03412
17.Nevery FilipBohata Antonín253  30512
18.Horák OndřejHůlka Rudolf5-6-4-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Misař Daniel13Hauptig Tomáš21
Nevery Filip13Ryška Tomáš21
Horák Ondřej31Bohata Antonín03
   Hůlka Rudolf30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Chrastava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dětřichov 193, 46401 Frýdlant v Čechách, Malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10 TJ Viktoria Dětřichov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejduk Alexander
Vacek Stanislav
 
 
Palušová Jana
Rambousek Jan
 
 
     3110
2.Brelka Zdeněk ml.
Brelka Zdeněk
 
 
Nováková Tereza
Klustová Tereza
 
 
     3020
3.Hejduk AlexanderPalušová Jana     3030
4.Vacek StanislavNováková Tereza     3040
5.Brelka Zdeněk ml.Klustová Tereza     3150
6.Brelka ZdeněkRambousek Jan     3060
7.Vacek StanislavPalušová Jana     3170
8.Brelka Zdeněk ml.Nováková Tereza     3080
9.Brelka ZdeněkKlustová Tereza     3090
10.Hejduk AlexanderRambousek Jan     30100
11.Brelka Zdeněk ml.Palušová Jana     32110
12.Brelka ZdeněkNováková Tereza     30120
13.Hejduk AlexanderKlustová Tereza     30130
14.Vacek StanislavRambousek Jan     30140
15.Brelka ZdeněkPalušová Jana     03141
16.Hejduk AlexanderNováková Tereza     30151
17.Vacek StanislavKlustová Tereza     30161
18.Brelka Zdeněk ml.Rambousek Jan     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejduk Alexander40Palušová Jana13
Vacek Stanislav40Nováková Tereza04
Brelka Zdeněk ml.40Klustová Tereza04
Brelka Zdeněk31Rambousek Jan04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy