Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21511:485Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Moravec Petr st.
 
 
Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
-6979 3110
2.Moravec Petr ml.
Brožek Michal
 
 
Krous Martin
Špalek Jiří
 
 
7812  3020
3.Moravec Petr ml.Pavlíček Ondřej610-9-373230
4.Moravec Petr st.Špalek Jiří-88-7-6 1331
5.Moravec MilanŘáha Vladimír6-67-4-72332
6.Brožek MichalKrous Martin679  3042
7.Moravec Petr st.Pavlíček Ondřej-3-5-6  0343
8.Moravec MilanŠpalek Jiří-6-7-8  0344
9.Brožek MichalŘáha Vladimír794  3054
10.Moravec Petr ml.Krous Martin5310  3064
11.Moravec MilanPavlíček Ondřej-7-12-4  0365
12.Brožek MichalŠpalek Jiří4128  3075
13.Moravec Petr ml.Řáha Vladimír859  3085
14.Moravec Petr st.Krous Martin-7-77673295
15.Brožek MichalPavlíček Ondřej610-713 31105
16.Moravec Petr ml.Špalek Jiří5    10  
17.Moravec Petr st.Řáha Vladimír         
18.Moravec MilanKrous Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr ml.30Pavlíček Ondřej22
Moravec Petr st.12Špalek Jiří21
Moravec Milan03Řáha Vladimír12
Brožek Michal40Krous Martin03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34588:594STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Pokorný Roman
 
 
Vorlíček Luboš
Makara Jakub
 
 
-8-13-6  0301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Černý Martin
Řeháček Jiří
 
 
7-89-873211
3.Jícha DavidVorlíček Luboš-79-97-72312
4.Pokorný RomanČerný Martin9-67-873222
5.Váňa MartinMakara Jakub-899-7-122323
6.Štěpánek AlešŘeháček Jiří1097  3033
7.Pokorný RomanVorlíček Luboš-2-3-6  0334
8.Váňa MartinČerný Martin9-4-7-8 1335
9.Štěpánek AlešMakara Jakub492  3045
10.Jícha DavidŘeháček Jiří333  3055
11.Váňa MartinVorlíček Luboš-3-4-3  0356
12.Štěpánek AlešČerný Martin-133-66-62357
13.Jícha DavidMakara Jakub066  3067
14.Pokorný RomanŘeháček Jiří6-7-6-6 1368
15.Štěpánek AlešVorlíček Luboš9-5-6-4 1369
16.Jícha DavidČerný Martin265  3079
17.Pokorný RomanMakara Jakub894  3089
18.Váňa MartinŘeháček Jiří-7-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David31Vorlíček Luboš40
Pokorný Roman22Černý Martin22
Váňa Martin04Makara Jakub13
Štěpánek Aleš22Řeháček Jiří22
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16522:422TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Škach Martin
 
 
Dřevěný Petr
Gruber Martin
 
 
-8-12410-62301
2.Mencl Jiří
Prágr Lukáš
 
 
Bartůněk David
Vajs Karel
 
 
333  3011
3.Prágr LukášBartůněk David732  3021
4.Škach MartinGruber Martin7610  3031
5.Mencl JiříDřevěný Petr-6138-7-102332
6.Ebert Tomáš ml.Vajs Karel-10835 3142
7.Škach MartinBartůněk David986  3052
8.Mencl JiříGruber Martin-49-9-11 1353
9.Ebert Tomáš ml.Dřevěný Petr887  3063
10.Prágr LukášVajs Karel-7-79353273
11.Mencl JiříBartůněk David3-4106 3183
12.Ebert Tomáš ml.Gruber Martin9-8712 3193
13.Prágr LukášDřevěný Petr10-8-97832103
14.Škach MartinVajs Karel         
15.Ebert Tomáš ml.Bartůněk David         
16.Prágr LukášGruber Martin         
17.Škach MartinDřevěný Petr         
18.Mencl JiříVajs Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prágr Lukáš30Bartůněk David03
Škach Martin20Gruber Martin12
Mencl Jiří12Dřevěný Petr12
Ebert Tomáš ml.30Vajs Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12481:375TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Brzybohatý Aleš
 
 
Iglo Leypold Matěj
Kurel David
 
 
-12795 3110
2.Dvořák Jan nejml.
Dvořák Jan ml.
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
-88-7-7 1311
3.Dvořák Jan ml.Iglo Leypold Matěj1015-109 3121
4.Dvořák Jan nejml.Kurel David1253  3031
5.Brzybohatý AlešMlejnek Jiří873  3041
6.Ehl LadislavDvořák Petr9-612-10-82342
7.Dvořák Jan nejml.Iglo Leypold Matěj7810  3052
8.Brzybohatý AlešKurel David8-894 3162
9.Ehl LadislavMlejnek Jiří777  3072
10.Dvořák Jan ml.Dvořák Petr-10-99363282
11.Brzybohatý AlešIglo Leypold Matěj26-95 3192
12.Ehl LadislavDražinovský Tomáš575  30102
13.Dvořák Jan ml.Mlejnek Jiří-8    01  
14.Dvořák Jan nejml.Dvořák Petr         
15.Ehl LadislavIglo Leypold Matěj         
16.Dvořák Jan ml.Dražinovský Tomáš         
17.Dvořák Jan nejml.Mlejnek Jiří         
18.Brzybohatý AlešDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan ml.20Iglo Leypold Matěj03
Dvořák Jan nejml.20Kurel David02
Brzybohatý Aleš30Mlejnek Jiří02
Ehl Ladislav21Dvořák Petr11
   Dražinovský Tomáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy