Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 246,Hudlice 267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33405:490TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Vajs Karel
 
 
Brzybohatý Aleš
Ehl Ladislav
 
 
-39-8-7 1301
2.Landa Miloslav
Dřevěný Petr
 
 
Dvořák Jan nejml.
Dvořák Jan ml.
 
 
8-11-7-8 1302
3.Gruber MartinBrzybohatý Aleš-38-10-5 1303
4.Vajs KarelDvořák Jan nejml.7-1010-963213
5.Landa MiloslavEhl Ladislav-6-295-62314
6.Dřevěný PetrDvořák Jan ml.-89106 3124
7.Vajs KarelBrzybohatý Aleš-610-78-72325
8.Landa MiloslavDvořák Jan nejml.7-86-6-92326
9.Dřevěný PetrEhl Ladislav-6-5-9  0327
10.Gruber MartinDvořák Jan ml.-5-8-3  0328
11.Landa MiloslavBrzybohatý Aleš-9-6-3  0329
12.Dřevěný PetrDvořák Jan nejml.-94-10-7 13210
13.Gruber MartinEhl Ladislav-12-8-7  03  
14.Vajs KarelDvořák Jan ml.         
15.Dřevěný PetrBrzybohatý Aleš         
16.Gruber MartinDvořák Jan nejml.         
17.Vajs KarelEhl Ladislav         
18.Landa MiloslavDvořák Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gruber Martin02Brzybohatý Aleš30
Vajs Karel11Dvořák Jan nejml.21
Landa Miloslav03Ehl Ladislav20
Dřevěný Petr12Dvořák Jan ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14472:411STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Makara Jakub
 
 
Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
94-1111 3110
2.Černý Martin
Řeháček Jiří
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
857  3020
3.Řeháček JiříSuchomel Tomáš10108  3030
4.Makara JakubBeran Martin-869-9-72331
5.Vorlíček LubošWagner Jaroslav st.1088  3041
6.Černý MartinŠpinar Rostislav6-882 3151
7.Makara JakubSuchomel Tomáš-513-4-8 1352
8.Vorlíček LubošBeran Martin-8812-533262
9.Černý MartinWagner Jaroslav st.109-77 3172
10.Řeháček JiříŠpinar Rostislav-10748 3182
11.Vorlíček LubošSuchomel Tomáš795  3092
12.Černý MartinBeran Martin69-3-3832102
13.Řeháček JiříWagner Jaroslav st.8-883 31  
14.Makara JakubŠpinar Rostislav         
15.Černý MartinSuchomel Tomáš         
16.Řeháček JiříBeran Martin         
17.Makara JakubWagner Jaroslav st.         
18.Vorlíček LubošŠpinar Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řeháček Jiří20Suchomel Tomáš12
Makara Jakub02Beran Martin12
Vorlíček Luboš30Wagner Jaroslav st.02
Černý Martin30Špinar Rostislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11444:275TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Špalek Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
Novák Petr
Mikulejský Filip
 
 
4-776 3120
3.Pavlíček OndřejŠkach Martin947  3030
4.Řáha VladimírNovák Petr106-3-8-52331
5.Špalek JiříMikulejský Filip6108  3041
6.Špalek MiroslavWO    3051
7.Řáha VladimírŠkach Martin27-8-883261
8.Špalek JiříNovák Petr752  3071
9.Špalek MiroslavMikulejský Filip-89-9-7 1372
10.Pavlíček OndřejWO    3082
11.Špalek JiříŠkach Martin645  3092
12.Špalek MiroslavNovák Petr9-7-98532102
13.Pavlíček OndřejMikulejský Filip7-664 31  
14.Řáha Vladimír         
15.Špalek MiroslavŠkach Martin         
16.Pavlíček OndřejNovák Petr         
17.Řáha VladimírMikulejský Filip         
18.Špalek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavlíček Ondřej10Škach Martin03
Řáha Vladimír11Novák Petr12
Špalek Jiří30Mikulejský Filip11
Špalek Miroslav11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30604:578KST Rakovník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Moravec Petr ml.
Brožek Michal
 
 
595  3010
2.Štepka Vladimír
Rezek Jan
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
5-6-6-5 1311
3.Rezek JanBrožek Michal-6-74-8 1312
4.Kettner MartinMoravec Petr ml.-8-99-5 1313
5.Štepka VladimírMoravec Ladislav ml.755  3023
6.Přibík JanMoravec Petr st.-43-54-82324
7.Kettner MartinBrožek Michal-7-9-9  0325
8.Štepka VladimírMoravec Petr ml.7610  3035
9.Přibík JanMoravec Ladislav ml.9-8108 3145
10.Rezek JanMoravec Petr st.97-98 3155
11.Štepka VladimírBrožek Michal4-12-41083265
12.Přibík JanMoravec Petr ml.8-697 3175
13.Rezek JanMoravec Ladislav ml.-5-7-8  0376
14.Kettner MartinMoravec Petr st.776  3086
15.Přibík JanBrožek Michal5-9-5-8 1387
16.Rezek JanMoravec Petr ml.49-48 3197
17.Kettner MartinMoravec Ladislav ml.-5-8-5  0398
18.Štepka VladimírMoravec Petr st.585  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan22Brožek Michal31
Kettner Martin13Moravec Petr ml.13
Štepka Vladimír40Moravec Ladislav ml.22
Přibík Jan22Moravec Petr st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sadová 1756, Čáslav, 28601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35551:598TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Pokorný Roman
Zámyslický Jaroslav
 
 
694  3010
2.Sosnovec Martin
Beran Tomáš
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-2-6-6  0311
3.Koždoň RomanJícha David-89-112-32312
4.Sosnovec MartinŠtěpánek Aleš13-1313-7-72313
5.Beran TomášPokorný Roman-114-7-7 1314
6.Lövl JanZámyslický Jaroslav79-8-773224
7.Sosnovec MartinJícha David-8-7-9  0325
8.Beran Tomᚊtěpánek Aleš8-8-8-7 1326
9.Lövl JanPokorný Roman610-63 3136
10.Koždoň RomanZámyslický Jaroslav798  3046
11.Beran TomášJícha David-8-6-13  0347
12.Lövl JanŠtěpánek Aleš-79-8-6 1348
13.Koždoň RomanPokorný Roman-65-9643258
14.Sosnovec MartinZámyslický Jaroslav978  3068
15.Lövl JanJícha David-7-10-4  0369
16.Koždoň RomanŠtěpánek Aleš-11-48-8 13610
17.Sosnovec MartinPokorný Roman-11-7-7  03  
18.Beran TomášZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koždoň Roman22Jícha David40
Sosnovec Martin12Štěpánek Aleš40
Beran Tomáš03Pokorný Roman12
Lövl Jan22Zámyslický Jaroslav03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32592:617TTC Brandýs n.L B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
-6-68-13 1301
2.Mifka Alexius
Gräf Miloš
 
 
Dražinovský Tomáš
Kurel David
 
 
476  3011
3.Mifka AlexiusDvořák Petr-9-3-10  0312
4.Gräf MilošIglo Leypold Matěj-4-5-5  0313
5.Strnad RichardMlejnek Jiří9-8-2883223
6.Sysel VojtěchDražinovský Tomáš998  3033
7.Gräf MilošDvořák Petr79-010 3143
8.Strnad RichardIglo Leypold Matěj-6-4-9  0344
9.Sysel VojtěchMlejnek Jiří12-659 3154
10.Mifka AlexiusDražinovský Tomáš-8-97-8 1355
11.Strnad RichardDvořák Petr-8-410-6 1356
12.Sysel VojtěchIglo Leypold Matěj-11-7-6  0357
13.Mifka AlexiusMlejnek Jiří9-71012 3167
14.Gräf MilošDražinovský Tomáš4-949 3177
15.Sysel VojtěchDvořák Petr1194  3087
16.Mifka AlexiusIglo Leypold Matěj-6-5-9  0388
17.Gräf MilošMlejnek Jiří-109104 3198
18.Strnad RichardDražinovský Tomáš-8665 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mifka Alexius13Dvořák Petr22
Gräf Miloš31Iglo Leypold Matěj40
Strnad Richard22Mlejnek Jiří04
Sysel Vojtěch31Dražinovský Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy