Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3360:179STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Makara Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Černý Martin
Řeháček Jiří
 
 
Škach Martin
Mikulejský Filip
 
 
699  3020
3.Řeháček JiříMikulejský Filip59-96 3130
4.Makara JakubNovák Petr1046  3040
5.Vorlíček LubošŠkach Martin734  3050
6.Černý MartinWO    3060
7.Makara JakubMikulejský Filip-913310 3170
8.Vorlíček LubošNovák Petr8-669 3180
9.Černý MartinŠkach Martin865  3090
10.Řeháček JiříWO    30100
11.Vorlíček LubošMikulejský Filip732  30  
12.Černý MartinNovák Petr         
13.Řeháček JiříŠkach Martin         
14.Makara Jakub         
15.Černý MartinMikulejský Filip         
16.Řeháček JiříNovák Petr         
17.Makara JakubŠkach Martin         
18.Vorlíček Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Řeháček Jiří10Mikulejský Filip02
Makara Jakub20Novák Petr02
Vorlíček Luboš20Škach Martin02
Černý Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10448:340TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
-65-7-10 1301
2.Špalek Miroslav
Špalek Jiří
 
 
Žežule Ondřej
Beran Martin
 
 
3106  3011
3.Špalek MiroslavSuchomel Tomáš-66-67-62312
4.Řáha VladimírBeran Martin6134  3022
5.Špalek JiříWagner Jaroslav st.967  3032
6.Pavlíček OndřejŽežule Ondřej38-138 3142
7.Řáha VladimírSuchomel Tomáš1185  3052
8.Špalek JiříBeran Martin959  3062
9.Pavlíček OndřejWagner Jaroslav st.5-9-9693272
10.Špalek MiroslavŽežule Ondřej275  3082
11.Špalek JiříSuchomel Tomáš879  3092
12.Pavlíček OndřejBeran Martin65-68 31102
13.Špalek MiroslavWagner Jaroslav st.         
14.Řáha VladimírŽežule Ondřej         
15.Pavlíček OndřejSuchomel Tomáš         
16.Špalek MiroslavBeran Martin         
17.Řáha VladimírWagner Jaroslav st.         
18.Špalek JiříŽežule Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špalek Miroslav11Suchomel Tomáš12
Řáha Vladimír20Beran Martin03
Špalek Jiří30Wagner Jaroslav st.02
Pavlíček Ondřej30Žežule Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4360:243KST Rakovník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Pavlíček Martin
Zámyslický Jaroslav
 
 
595  3010
2.Štepka Vladimír
Rezek Jan
 
 
Dědič David
Riedl Martin
 
 
59-56 3120
3.Štepka VladimírRiedl Martin-6759 3130
4.Rezek JanZámyslický Jaroslav9-89-8113240
5.Přibík JanPavlíček Martin428  3050
6.Kettner MartinDědič David978  3060
7.Rezek JanRiedl Martin979  3070
8.Přibík JanZámyslický Jaroslav347  3080
9.Kettner MartinPavlíček Martin745  3090
10.Štepka VladimírDědič David2105  30100
11.Přibík JanRiedl Martin         
12.Kettner MartinZámyslický Jaroslav         
13.Štepka VladimírPavlíček Martin         
14.Rezek JanDědič David         
15.Kettner MartinRiedl Martin         
16.Štepka VladimírZámyslický Jaroslav         
17.Rezek JanPavlíček Martin         
18.Přibík JanDědič David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štepka Vladimír20Riedl Martin02
Rezek Jan20Zámyslický Jaroslav02
Přibík Jan20Pavlíček Martin02
Kettner Martin20Dědič David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sadová 1756, Čáslav, 28601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21531:474Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Beran Tomáš
 
 
Moravec Petr ml.
Brožek Michal
 
 
8118  3010
2.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
8-6-8883220
3.Koždoň RomanBrožek Michal3-1397 3130
4.Sosnovec MartinMoravec Ladislav ml.-98-7-7 1331
5.Beran TomášMoravec Petr ml.6-4-8883241
6.Lövl JanMoravec Petr st.492  3051
7.Sosnovec MartinBrožek Michal-7-8-12  0352
8.Beran TomášMoravec Ladislav ml.895  3062
9.Lövl JanMoravec Petr ml.-109-8-8 1363
10.Koždoň RomanMoravec Petr st.783  3073
11.Beran TomášBrožek Michal586  3083
12.Lövl JanMoravec Ladislav ml.2-8-09-82384
13.Koždoň RomanMoravec Petr ml.8-410-793294
14.Sosnovec MartinMoravec Petr st.3-45-8632104
15.Lövl JanBrožek Michal         
16.Koždoň RomanMoravec Ladislav ml.         
17.Sosnovec MartinMoravec Petr ml.         
18.Beran TomášMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koždoň Roman30Brožek Michal12
Sosnovec Martin12Moravec Ladislav ml.21
Beran Tomáš30Moravec Petr ml.12
Lövl Jan12Moravec Petr st.03
Počet diváků: 10

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy