Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29575:562Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Cír Libor
Štengl Jan
 
 
343  3010
2.Bláha Hynek
Šín Jaroslav ml.
 
 
Koloc Miroslav
Lédl Jiří
 
 
910-8-6-32311
3.Šín Jaroslav ml.Lédl Jiří-4-9-2  0312
4.Stehlík Jan ml.Štengl Jan-104-11463222
5.Bláha HynekKoloc Miroslav-48-9983232
6.Gregor MartinCír Libor-86-6-8 1333
7.Stehlík Jan ml.Lédl Jiří-11-7-5  0334
8.Bláha HynekŠtengl Jan985  3044
9.Gregor MartinKoloc Miroslav-117610 3154
10.Šín Jaroslav ml.Cír Libor8-711-1063264
11.Bláha HynekLédl Jiří-8-9-8  0365
12.Gregor MartinŠtengl Jan-7-4-7  0366
13.Šín Jaroslav ml.Koloc Miroslav1258  3076
14.Stehlík Jan ml.Cír Libor896  3086
15.Gregor MartinLédl Jiří-8-6-3  0387
16.Šín Jaroslav ml.Štengl Jan9-5109 3197
17.Stehlík Jan ml.Koloc Miroslav366  30107
18.Bláha HynekCír Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šín Jaroslav ml.31Lédl Jiří40
Stehlík Jan ml.31Štengl Jan13
Bláha Hynek21Koloc Miroslav04
Gregor Martin13Cír Libor12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18546:344Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrecion Jiří
Křikava Richard
 
 
Gábriš Michal
Vychodil Luděk
 
 
1065  3010
2.Kotrbatý Petr
Tůma Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Tůma PavelWO    3030
4.Křikava RichardVychodil Luděk-9-64-6 1331
5.Vrecion JiříHrubý Vlastimil19-66 3141
6.Kotrbatý PetrGábriš Michal5-8-9-6 1342
7.Křikava RichardWO    3052
8.Vrecion JiříVychodil Luděk-895-5-92353
9.Kotrbatý PetrHrubý Vlastimil879  3063
10.Tůma PavelGábriš Michal-107-82-92364
11.Vrecion JiříWO    3074
12.Kotrbatý PetrVychodil Luděk663  3084
13.Tůma PavelHrubý Vlastimil8-118-773294
14.Křikava RichardGábriš Michal-138-6-2 1395
15.Kotrbatý PetrWO    30105
16.Tůma PavelVychodil Luděk         
17.Křikava RichardHrubý Vlastimil         
18.Vrecion JiříGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tůma Pavel11Vychodil Luděk21
Křikava Richard02Hrubý Vlastimil03
Vrecion Jiří11Gábriš Michal30
Kotrbatý Petr21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Rožmitál pod Třemšínem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 543, Rožmitál pod Třemšínem, 262 42Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26578:527Spartak Rožmitál pod Třemšínem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Zajíček Michal
 
 
Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
39-9-1273210
2.Bauer Horst
Zvelebil Miloš ml.
 
 
Urban Jan
Skoupil Lukáš
 
 
387  3020
3.Bauer HorstDrbohlav Marek84-72 3130
4.Zajíček MichalUrban Jan-8-9-6  0331
5.Zvelebil Miloš ml.Stacho Libor-1-5-11  0332
6.Eisenreich Jindřich ml.Skoupil Lukáš-10-57633242
7.Zajíček MichalDrbohlav Marek-9-676-92343
8.Zvelebil Miloš ml.Urban Jan611-119 3153
9.Eisenreich Jindřich ml.Stacho Libor-8899 3163
10.Bauer HorstSkoupil Lukáš7-946 3173
11.Zvelebil Miloš ml.Drbohlav Marek-5-5-3  0374
12.Eisenreich Jindřich ml.Urban Jan4-989 3184
13.Bauer HorstStacho Libor-57-81343294
14.Zajíček MichalSkoupil Lukáš6-112-6-102395
15.Eisenreich Jindřich ml.Drbohlav Marek9109  30105
16.Bauer HorstUrban Jan         
17.Zajíček MichalStacho Libor         
18.Zvelebil Miloš ml.Skoupil Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bauer Horst30Drbohlav Marek22
Zajíček Michal03Urban Jan12
Zvelebil Miloš ml.12Stacho Libor12
Eisenreich Jindřich ml.40Skoupil Lukáš12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32401:469Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczuk Jan
Brabec Stanislav
 
 
Šerák Miloš
Mrázek Jindřich st.
 
 
-86-97-72301
2.Barsa Tomáš
Cír Radek
 
 
Chaloupka Mikuláš
Vojna Daniel
 
 
-73-5-7 1302
3.Brabec StanislavChaloupka Mikuláš-87-4-9 1303
4.Adamczuk JanVojna Daniel-38-8-3 1304
5.Cír RadekŠerák Miloš9313  3014
6.Barsa TomášMrázek Jindřich st.-5-9-9  0315
7.Adamczuk JanChaloupka Mikuláš-33-9-3 1316
8.Cír RadekVojna Daniel-4-85-7 1317
9.Barsa Tomᚊerák Miloš10-66-893227
10.Brabec StanislavMrázek Jindřich st.-7-13-8  0328
11.Cír RadekChaloupka Mikuláš9-9-7-5 1329
12.Barsa TomášVojna Daniel-1068-7-523210
13.Brabec StanislavŠerák Miloš         
14.Adamczuk JanMrázek Jindřich st.         
15.Barsa TomášChaloupka Mikuláš         
16.Brabec StanislavVojna Daniel         
17.Adamczuk JanŠerák Miloš         
18.Cír RadekMrázek Jindřich st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brabec Stanislav02Chaloupka Mikuláš30
Adamczuk Jan02Vojna Daniel30
Cír Radek12Šerák Miloš02
Barsa Tomáš12Mrázek Jindřich st.20
teplota 20 C , po 21 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nižbor, Strádonická 234, 26705 NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33670:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
49-69 3110
2.Rujder David
Pech Jan
 
 
Šimek Jakub
Soused Zbyněk
 
 
95-7-7-62311
3.Rujder DavidSoused Zbyněk-10-2913-122312
4.Rákosník PetrŠimek Jakub-9-7-9  0313
5.Pech JanDrábek Martin8105  3023
6.Kovanda MilanČížek Marek989  3033
7.Rákosník PetrSoused Zbyněk-8-7-8  0334
8.Pech JanŠimek Jakub-4-7-9  0335
9.Kovanda MilanDrábek Martin557  3045
10.Rujder DavidČížek Marek9116  3055
11.Pech JanSoused Zbyněk8-107-8-72356
12.Kovanda MilanŠimek Jakub65-99 3166
13.Rujder DavidDrábek Martin11-8-9-3 1367
14.Rákosník PetrČížek Marek7-2-71093277
15.Kovanda MilanSoused Zbyněk295  3087
16.Rujder DavidŠimek Jakub-10-158-15 1388
17.Rákosník PetrDrábek Martin-11-78-8 1389
18.Pech JanČížek Marek-7-109923299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rujder David13Soused Zbyněk31
Rákosník Petr13Šimek Jakub31
Pech Jan22Drábek Martin22
Kovanda Milan40Čížek Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SLAVOJ Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
gen. Tesaříka 162, Příbram 1, Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26628:562Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Sýkora Josef
 
 
Petráň Zdeněk
Lukeš Tomáš
 
 
829  3010
2.Mráz Roman
Císař Jan
 
 
Srch Radek
Dlouhý Jiří
 
 
-720-5-13 1311
3.Císař JanDlouhý Jiří-710-14933221
4.Mráz RomanSrch Radek5-2-85-52322
5.Sýkora JosefLukeš Tomáš2910  3032
6.Vrátný MartinHála Pavel6-1255 3142
7.Mráz RomanDlouhý Jiří-13-7-4  0343
8.Sýkora JosefSrch Radek-3-10-1  0344
9.Vrátný MartinLukeš Tomáš6910  3054
10.Císař JanHála Pavel4105  3064
11.Sýkora JosefDlouhý Jiří-10911-11-62365
12.Vrátný MartinSrch Radek1262  3075
13.Císař JanLukeš Tomáš831  3085
14.Mráz RomanHála Pavel59-911 3195
15.Vrátný MartinDlouhý Jiří5-87-9-92396
16.Císař JanSrch Radek-3-7-9  0397
17.Mráz RomanLukeš Tomáš35-77 31107
18.Sýkora JosefHála Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císař Jan31Dlouhý Jiří31
Mráz Roman22Srch Radek31
Sýkora Josef12Lukeš Tomáš04
Vrátný Martin31Hála Pavel03
Teplota začátek 23° C., Teplota konec 21°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy